Skocz do zawartości

TeamSpeak - Zarządzanie serwerem

Zaczynasz swoją przygodę z serwerem TeamSpeak? Nie potrafisz ustawić uprawnień? Masz problem i sam nie potrafisz go rozwiązać? Napisz tutaj!



3 499 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 598 wyświetleń
  1. Problem z abotem

    • 0 odpowiedzi
    • 230 wyświetleń
  2. Jak zmienic domyslna range?

    • 1 odpowiedź
    • 356 wyświetleń
  3. Pomoc przy instalacji

    • 7 odpowiedzi
    • 391 wyświetleń
  4. Klony serwerów

    • 1 odpowiedź
    • 289 wyświetleń
  5. [Szukam Opinii] VPS pod Teamspeak3 do 20zł 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  6. Szukam bota do ustawiania max ilości rang

    • 1 odpowiedź
    • 368 wyświetleń
  7. Problem z topka

    • 1 odpowiedź
    • 306 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 540 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 408 wyświetleń
  8. Serwery z ts3cloud dostały blackliste, co teraz?

    • 5 odpowiedzi
    • 5,8 tys. wyświetleń
  9. Nie mogę wejść na ts3

    • 1 odpowiedź
    • 696 wyświetleń
  10. Obsługa sinusbot

    • 11 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
  11. MBOT instalacja

    • 11 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  12. Licencja NPL - Pytanie

    • 2 odpowiedzi
    • 310 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 427 wyświetleń
  13. [Szukam Opinii] MultiGaming.pl

    • 5 odpowiedzi
    • 810 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 304 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 488 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 995 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 505 wyświetleń
  14. Utracone permisje Query

    • 3 odpowiedzi
    • 329 wyświetleń
  15. Automatyczne permisje

    • 7 odpowiedzi
    • 370 wyświetleń
  16. Ikony na zlecenie

    • 1 odpowiedź
    • 322 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 981 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...