Skocz do zawartości

[Szukam Opinii] MultiGaming.pl

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam,

Tak jak w tytule szukam opinii na temat " MultiGaming.pl ".

Jak to jest u nich z stabilnością oraz sprawami technicznymi? Z tego co rozmawiałem z DejmaN'em to polecił mi hosting (Właściciel TS69.PL) tak samo jak PGA24 i JoinTSpeak.

Zależy mi wiadomo na stabilności oraz dobrym supporcie (Z supportem akurat problemu nie ma bo szybko odpisują oraz są mili.)

#Odrazu mówię, nie pytam się jaki hosting wybrać do cholery tylko szukam opinii na temat owego hostingu więc proszę o nie zapraszanie mnie na inne hostingi, oraz jeśli mnie nie lubisz i chcesz zacząć wyzywać to omiń temat bo on nie służy do tego.

Pani Kasia

Miałem przenosić tam swój serwer ts3 ale zrezygnowałem dlaczego? Nie mogłem się połączyć z abotem chociaż port query był otwarty i abot na 100% dobrze skonfigurowany, pisałem do supportu a oni pisali ze jest wszystko dobrze, druga rzecz pisałem żeby mi zablokowali port query i dodali do whitelist odpisali mi ze zablokowali i dodali jakie chciałem ip żeby mogły się łączyć, a tak naprawdę to ch*ja zrobili port był dalej otwarty.

Nie wiem czy coś się zmieniło na tą chwilę nie polecam 

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

42 minuty temu, AKUKU597 napisał:

Miałem przenosić tam swój serwer ts3 ale zrezygnowałem dlaczego? Nie mogłem się połączyć z abotem chociaż port query był otwarty i abot na 100% dobrze skonfigurowany, pisałem do supportu a oni pisali ze jest wszystko dobrze, druga rzecz pisałem żeby mi zablokowali port query i dodali do whitelist odpisali mi ze zablokowali i dodali jakie chciałem ip żeby mogły się łączyć, a tak naprawdę to ch*ja zrobili port był dalej otwarty.

A z stabilnością jak tam jest? :v

Bo co do supportu to mi jak narazie na nim nie zależy. Bo narazie testuję usługę.

Pani Kasia

Dnia 21.08.2017 o 09:43, AKUKU597 napisał:

Akuku to że abot nie wchodził to jest tylko twoja wina, zauważ że port query blokują od razu po zakupieniu usługi (przynajmniej w moim przypadku) adresy IP do whitelisty dodali mi bez problemu więc nie rozumiem o co chodzi a jeżeli chodzi o abota na pewno nie jest to wina multigaming a jak już to twoja albo serwera na którym postawiony jest bot.

Co do hostingu polecam jestem tam dłuższy czas i nie mam zastrzeżeń, no czasami potrafi im się w panelu parę rzeczy zbugować albo czekać dłuższą chwilkę na support ale biorąc pod uwagę samą usługę i cenę jak dla mnie jest dobrze. Aczkolwiek oczywiście jeżeli masz większe koszty lepszy będzie net-speak.

6 godzin temu, Eros_PL napisał:

Akuku to że abot nie wchodził to jest tylko twoja wina, zauważ że port query blokują od razu po zakupieniu usługi (przynajmniej w moim przypadku) adresy IP do whitelisty dodali mi bez problemu więc nie rozumiem o co chodzi a jeżeli chodzi o abota na pewno nie jest to wina multigaming a jak już to twoja albo serwera na którym postawiony jest bot.

Co do hostingu polecam jestem tam dłuższy czas i nie mam zastrzeżeń, no czasami potrafi im się w panelu parę rzeczy zbugować albo czekać dłuższą chwilkę na support ale biorąc pod uwagę samą usługę i cenę jak dla mnie jest dobrze. Aczkolwiek oczywiście jeżeli masz większe koszty lepszy będzie net-speak.

Od czasu przeniesienia się z Bahu na net-speaka zawsze miałem pakiety serwera, podczas gdy z net-speaka poszedłem na multigaming to wszystko ładnie chodzi. Wydaję się że temat do zamknięcia bo hosting już wybrałem :)

@PGS

7 godzin temu, Eros_PL napisał:

Ja jak kupowałem tak z pół roku temu to port query był otwarty i mogłem się normalnie połączyć z komputera a z abotem nie pisałem żeby zablokowali query ale nie zablokowali wiec zrezygnowałem może przez te pół roku się zmieniło.

Pozdrawiam

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...