Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 752 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siema. Dziś postanowiłem wyposażyć mój serwer w muzycznego bota. Pobrałem sinusbot. Ogólnie już wszystko ogarnąłem. Tylko niesamowicie irytuje mnie to, że nie potrafię ustawić bota, aby grał nawet po wyłączeniu programu. (Nawet dodałem radio przez URL; i nic) Gdy wyłączam apke boty wychodzą z serwera. Pomocy

Pani Kasia

Po wyłączeniu sinusbota. Nie mam putty gdyż serwer postawiony jest za free, jest w ogóle możliwe zrobienie tego bota 24/7? Narazie jest tylko tak że jak wbije na kompa i odpalę sinusbota na kompie to boty wychodzą ja serwer i grają

Pani Kasia

A jak zainstalowałes bota jesli nie masz dostępu do putty? Chyba ze instalowałeś go u siebie na komputerze?

Edytowano przez Hackstalk

25 minut temu, oki43 napisał:

Po wyłączeniu sinusbota. Nie mam putty gdyż serwer postawiony jest za free, jest w ogóle możliwe zrobienie tego bota 24/7? Narazie jest tylko tak że jak wbije na kompa i odpalę sinusbota na kompie to boty wychodzą ja serwer i grają

Jeżeli dobrze zrozumiałem to po wyłączeniu programu "Putty" tak? Mów rzeczy po imieniu. Przejdź do katalogu z sinusbotem, sprawdź jak nazywa się plik, który odpowiada za uruchomienie sinusbot'a a następnie zrób tak jak Ci wysłałem poniżej:

screen -AmdS sinusbot ./nazwa_pliku

Standardowo:

screen -AmdS sinusbot ./sinusbot

Edytowano przez `.Łukasz.

2 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to po wyłączeniu programu "Putty" tak? Mów rzeczy po imieniu. Przejdź do katalogu z sinusbotem, sprawdź jak nazywa się plik, który odpowiada za uruchomienie sinusbot'a a następnie zrób tak jak Ci wysłałem poniżej:

screen -AmdS sinusbot ./nazwa_pliku

Standardowo:

screen -AmdS sinusbot ./sinusbot

Nie. Właśnie nie mam putty. Nie mam hasła do serwera bo jest postawiony na server-sponsoring (za darmo). Nie mam możliwości wpisania tych komend w putty.  Pobrałem sinusbota, wszystko ustawiłem, radio działa ale wszystko tylko wtedy, gdy włączę sinusbot'a na lapku (z pulpitu) - wtedy włącza się sinusbot na google chrome czy tam operze i boty wchodzą na serwer

3 godziny temu, Hackstalk napisał:

A jak zainstalowałes bota jesli nie masz dostępu do putty? Chyba ze instalowałeś go u siebie na komputerze?

Nie mam dostępu do putty, tak zainstalowałem go na komputerze

Pani Kasia

2 godziny temu, oki43 napisał:

Nie. Właśnie nie mam putty. Nie mam hasła do serwera bo jest postawiony na server-sponsoring (za darmo). Nie mam możliwości wpisania tych komend w putty.  Pobrałem sinusbota, wszystko ustawiłem, radio działa ale wszystko tylko wtedy, gdy włączę sinusbot'a na lapku (z pulpitu) - wtedy włącza się sinusbot na google chrome czy tam operze i boty wchodzą na serwer

Nie mam dostępu do putty, tak zainstalowałem go na komputerze

To tak żebyśmy się źle nie zrozumieli ;)

Pobrałeś sinusbota i wrzuciłeś pliki na swój komputer (powiedzmy ze na dysk c)

i co dalej zrobiłeś? Jak włączyłeś tego bota? Opisz wszystko krok po kroku.

5 minut temu, Hackstalk napisał:

To tak żebyśmy się źle nie zrozumieli ;)

Pobrałeś sinusbota i wrzuciłeś pliki na swój komputer (powiedzmy ze na dysk c)

i co dalej zrobiłeś? Jak włączyłeś tego bota? Opisz wszystko krok po kroku.

Okej.  Na początek założyłem darmowy serwer ts3 na server-hosting. Potem musiałem pobrać starą wersję ts3 żeby sinus działał. Pobrałem sinusa (na dysk :C) po czym go odpaliłem, włączyła się przeglądarka opera z kartą do obsługi sinusbot'a :).  Potem jakieś poradniki oglądnąłem jak wszystko odpalić. Mam tam juz wgrane parę muzyk nawet radio open.fm i działa wszystko. Działa - ale tylko gdy odpalę sinusbot'a z pulpitu (wtedy bot  muzyczny wchodzi na server i "śpiewa". Gdy wyłączę całą aplikację to boty wychodzą z serwera i lipa jest haha

wszystko zrobiłeś dobrze. A to ze boty wychodzą z serwera po wyłączeniu aplikacji to normalne. Stawiając bota na komputerze bot nigdy nie będzie 24/7 na TS siedział chyba ze zostawisz odpalony program i nie będziesz wyłączał komputera :D Polecam ci kupić jakiegoś najtańszego VPS np. Na ArubaCloud za 4zl/mies i starczy bez problemu na takiego bocika. Jak coś możesz do mnie pisać czy to na forum czy na GG 61542998 chętnie pomogę ;)

2 minuty temu, Hackstalk napisał:

wszystko zrobiłeś dobrze. A to ze boty wychodzą z serwera po wyłączeniu aplikacji to normalne. Stawiając bota na komputerze bot nigdy nie będzie 24/7 na TS siedział chyba ze zostawisz odpalony program i nie będziesz wyłączał komputera :D Polecam ci kupić jakiegoś najtańszego VPS np. Na ArubaCloud za 4zl/mies i starczy bez problemu na takiego bocika. Jak coś możesz do mnie pisać czy to na forum czy na GG 61542998 chętnie pomogę ;)

Okej dzieki wielkie. Czyli jeśli chciałbym zrobic takiego 24/7 to proponujesz postawic VPS'a i zrobić sinus bot'a na nim ? będzie działał wtedy 24/7 ? Czy chodzi oto zebym kupił takiego bocika?

Pani Kasia

Kupujesz VPS i stawiasz na nim sinusbota. Odpalasz go w "screenie" i po wyłączeniu putty bot będzie cały czas na serwerze. A jak kupisz jakiegoś lepszego vps to możesz tez więcej botów zrobić jeśli jest taka potrzeba :)

Tu masz link do mojego poradnika 

moze ci sie przyda ;) 

2 godziny temu, Hackstalk napisał:

Kupujesz VPS i stawiasz na nim sinusbota. Odpalasz go w "screenie" i po wyłączeniu putty bot będzie cały czas na serwerze. A jak kupisz jakiegoś lepszego vps to możesz tez więcej botów zrobić jeśli jest taka potrzeba :)

Tu masz link do mojego poradnika 

moze ci sie przyda ;) 

Przyda się.Pw

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 752 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...