Skocz do zawartości

MBOT instalacja

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 749 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, mam taki problem bo od niedawna posiadam vpsa a na nim tsa i music bota, teraz chciałem wgrac mbota i nie mam pojęcia jak

coś ktoś?

Pani Kasia

36 minut temu, Czarek01PL00 napisał:

Witam, mam taki problem bo od niedawna posiadam vpsa a na nim tsa i music bota, teraz chciałem wgrac mbota i nie mam pojęcia jak

coś ktoś?

W sprawie aplikacji mbot kontaktuj się z @@K-Scripts.eu

Pomaga w każdej sprawie o ile posiadasz licencje.

lubie-to-png.png

Pani Kasia

2 godziny temu, Czarek01PL00 napisał:

wole jednak jak ktoś tutaj napiszę

Ref

Nie wspieramy piractwa. Żegnamy!

55 minut temu, Czarek01PL00 napisał:

jakiego piractwa? kupiłem za 300 zł i piractwo? mhm

Skoro kupiłes to jak wytlumaczysz to, że robisz taki temat? Przecież sami autorzy mogą Ci to zainstalować?

Pani Kasia

4 minuty temu, Czarek01PL00 napisał:

a co, nie mogę? Lepiej mpc wytłumaczy i nie daje autorom, dlatego że potem nie będę miał serwera na dedyku

Takiego wytłumaczenia to jeszcze nie słyszałem xD Autor aplikacji znam osobiście i z chęcią jutro go zapytam czy zakupił Pan :P 

Pani Kasia

Oj Chlopaki chlopaki 

Co do mbot'a bez piractwa nie było by 80% tsów więc spieram również cracki botów osobiscie nie kożystam ale niech strace.

po 1. apt-get update

apt-get upgrade 

apt-get install php5

apt-get install screen

musisz równiez zainstalować phpmyadmina i mysql ( server,client )

więc napisze jak to zrobić żebyś się nie pałętał 

apt-get install apache2

apt-get install mysql-client

apt-get install mysql-server ( ustaw hasło ale lepiej nie zapomnij ja zawsze ustawiam te same w phpmyadminie bo inaczej bym zapomiał ^_^ )

apt-get install phpmyadmin ( tutaj tez musisz ustawić hasło i przy okazji ustaw żeby phpmyadmin współpracował z apachem2 ) 

jeżeli masz to zrobione to tylko configuracja configu ci zostanie i oczywiście zalogowanie się do phpmyadmina login root hasło sam ustawiłeś jasnowidzem nie jestem !!!

pewnie sobie poradzisz aaa zapomiał bym jak ci nie będzie działać phpmyadmin to w etc musisz do jednego pliku dopisać jedną linijke ścieżki do phpmyadmina bo domyślna chyba inna xD

potem wgrywasz baze danych czyli mbot.sql ten plik mało waży wrzuca się w oczy jak już bedziesz miał ten katalog mbot.sql bieżesz import i szukasz tego pliku w mbot.sql po czym biezesz ok robi ci sie baza w której będą ci sie topki zapisywać.

Kofigurujesz odpalasz i cieszysz się crackiem !!!!!! :P 

Łukasz w chuju byłeś gówno widziałeś mbota można łatwo zablokować autor ma virusa i przez katalog rota robi co chce usuwa wszysciutko wiec mbota lepiej umieścić na aduserze z ograniczonymi prawami wtedy tez nie będzie miał dostępu do większości katalogów blokujesz dostep do yatqa poprzez iptables putty też trzeba żeby ci sie nikt tam nie bawił. I powiec co ci taki kscript zrobi na policje zadzwoni :)) czytałem prawo i nic poniżesz 400 zł nie dostaniesz sprawy idziesz na odsiatke na 24 i wychodzisz.I koniec sprawy

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 749 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...