Skocz do zawartości

[Szukam Opini] Gametris.com

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 736 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam . Ma ktoś możer usługę na Gametris.com VoiceVPS jak tam z ochrona anty ddos ?

Pani Kasia

Gametris to ta sam firma co MultiGaming, miałem tu i tu voicevps ochrona jest na dobrym poziomie lecz polecam tsbahu

1 godzinę temu, OnQuey napisał:

Gametris to ta sam firma co MultiGaming, miałem tu i tu voicevps ochrona jest na dobrym poziomie lecz polecam tsbahu

Nie może być ta sama firma, obsługiwać 2x hostingów - Zastanów się co piszesz. 

Jedynie mogą oby dwaj hostingi korzystać z maszyn innego hostingu np. Hosteam. 

Kolejna sprawa, nie polecaj czegoś co jest gówno na rynku. 

Polecam OVH dedyk Game lub Hosteam. 

Pani Kasia

46 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Nie może być ta sama firma, obsługiwać 2x hostingów - Zastanów się co piszesz. 

Jedynie mogą oby dwaj hostingi korzystać z maszyn innego hostingu np. Hosteam. 

Kolejna sprawa, nie polecaj czegoś co jest gówno na rynku. 

Polecam OVH dedyk Game lub Hosteam. 

Witaj, Jak się nie znasz i nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie wypowiadaj bo tworzysz kolejny farmazon... firma może posiadać kilka marek tak jak np H88 S.A. posiada mintshost, biznes-host, ogicom, blink, active24, supperhost, hekko i w chuj innych mniejszych hostingów

Gametris oferuje serwery ulokowane w OVH z ochroną game korzystałem kiedyś z voicevps i całkiem dobrze się sprawdzał aktualnie mam tam vps'a i nie mam z nim problemów.

1 godzinę temu, Poker Face. napisał:

Witaj, Jak się nie znasz i nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie wypowiadaj bo tworzysz kolejny farmazon... firma może posiadać kilka marek tak jak np H88 S.A. posiada mintshost, biznes-host, ogicom, blink, active24, supperhost, hekko i w chuj innych mniejszych hostingów

Gametris oferuje serwery ulokowane w OVH z ochroną game korzystałem kiedyś z voicevps i całkiem dobrze się sprawdzał aktualnie mam tam vps'a i nie mam z nim problemów.

Kto normalny robi kilka marek? Chyba Ci, którzy stracili do poprzedniej marki zaufanie klientów i stworzyli nową. 

Dołączam się do pytania, jak to jest z stabilnością na gametris? :v 

Słyszałem że teraz bardzo dobrze hosting się sprawuje.

Pani Kasia

Wchodząc w usługi VPS i widząc, że VPS z 2GB RM 50zł/mies. To się za głowę złapałem.. Im to się chyba w głowach poprzewracało. Za taką kasę możemy kupić na innym, znanym hostingu i o lepszych parametrach.  C'est la Vie

Edytowano przez `.Łukasz.

Akurat tu nie chodzi o parametry lecz o ochronę. Skoro biorą ochronę od hosteam to anty-ddos jaki ma być ? No hosteam ma dobry anty-ddos więc oni raczej też skoro biorą usługi od hosteam lel

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.

7 godzin temu, muchomor321 napisał:

Akurat tu nie chodzi o parametry lecz o ochronę. Skoro biorą ochronę od hosteam to anty-ddos jaki ma być ? No hosteam ma dobry anty-ddos więc oni raczej też skoro biorą usługi od hosteam lel

Sama ochrona od Hosteama nie wystarczy. Chodzi tu o ochronę dodatkową od nich samych, zależy nam na opinii od osób które posiadają bądź posiadały tam usługę.

Z tego co wiem gametris nie ma usług w hosteam tylko ovh, to że multigaming ma w hosteam nie znaczy że gametris też.

Pani Kasia

Dnia 21.08.2017 o 18:19, osobnik napisał:

Z tego co wiem gametris nie ma usług w hosteam tylko ovh, to że multigaming ma w hosteam nie znaczy że gametris też.

A właśnie odnosząc się do multigamingu jeśli wspomniałeś, to u nich z stabilnością jest w bardzo dobrze? Nieprawdaż? :D

Nie rozumiem dlaczego lvl up / gametris sprzedaje takie drogie serwery. Rozumiem polska no ale co to zmiena, zza granicą kupiłem serwer za 12 złoty z lepszymi parametrami i nawet ochroną xD srsly byłem zdziwiony gdy testowałem ale taka prawda. Te polskie hostingi które hostują serwery ovh to taki zysk mają że masakra 

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.

2 godziny temu, muchomor321 napisał:

Nie rozumiem dlaczego lvl up / gametris sprzedaje takie drogie serwery. Rozumiem polska no ale co to zmiena, zza granicą kupiłem serwer za 12 złoty z lepszymi parametrami i nawet ochroną xD srsly byłem zdziwiony gdy testowałem ale taka prawda. Te polskie hostingi które hostują serwery ovh to taki zysk mają że masakra 

Po prostu zawyżają ceny. Są to dedyki rozdzielone na osobne VVPS :) Jeśli chodzi o ofertę pod TS3.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 736 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...