Skocz do zawartości

`.Łukasz.

Postwriter
 • Zawartość

  2090
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

`.Łukasz. wygrał w ostatnim dniu 21 Grudzień 2018

`.Łukasz. ma najbardziej lubianą zawartość!

O `.Łukasz.

 • Ranga
  MPC Popular User II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Teesik.pl

Ostatnio na profilu byli

5238 wyświetleń profilu
 1. Tu nic nie przypomina discorda.. Chyba nie korzystałeś z discorda, skoro tak mówisz. Wygląd na plus, tylko ciężko będzie się przyzwyczaić do nowego wyglądu oraz nowych możliwości.
 2. Fajnie jest wrócić do starych czasów pobiera się :)
 3. Po raz kolejny są to tylko i wyłącznie treści a brak dowodów. Nie muszę pokazywać innym swoich umiejętności. Wystarcza, że widzą to moi stali użytkownicy i znajomi.
 4. Niestety, nie zamierzam jego aplikacji wspierać oraz pomagać w jej rozwoju. Następnym razem poproszę o bardziej kreatywne wypowiedzi na temat projektu Teesik.pl Z poważaniem, `.Łukasz.
 5. No niestety, jestem osoba która nie wspomoże czyjegoś projektu, skoro się nie lubię z autorem, który ją napisał. Logiczne : )
 6. Puste słowa zamień na dowody.. Używamy bota query to raczej potrafię zainstalować bota oraz go skonfigurować pod serwer. Proponuje wymyslec sobie co innego, aby móc ocenić mój projekt negatywnie. Osoby z którymi współpracuje znają moje umiejętności oraz doświadczenie i jak najbardziej korzystają i pomagają mi w rozwoju serwera. Krytyka zawsze jest i będzie, żyjemy w Polsce i zauważyłem, że większość osób ocenia projekty tylko po tym, jak dana osoba się zachowuje a nie to, jak dobrze zabezpiecza serwer oraz dba o niego. Ale spokojnie, nie będę się tutaj rozpisywać, gdyż uważam, że jak najbardziej masz prawo do tego, żeby oceniać w ten sposób serwer tylko zaznaczę, są to puste słowa, które każdy może napisać i nikogo nie interesuje twoja opinia. Teoretycznie mógłbym poprosić administracje o zamknięcie tematu ale właśnie stworzyliśmy go żeby się nie nudzić i rozpisywać ludziom a co za tym idzie? Większy rozgłos serwera ;) Dzieki za opinie, pozdrawiam.
 7. Nie robię serwera dla takich dzbanów i kretynów jak Ty, od tego zacznijmy.. Więc mam wyjebane na Ciebie. ;3 Poszedłem w innym kierunku i zarabiam $$$$$$ <3
 8. Zacznijmy od początku. Jeżeli login via był odblokowany i zalogowałeś się do YatQA na guest to ty dużo nie zdziałasz. Teraz jedynie to możesz mnie cmoknąć w pompkę bo już dodałem firewall <3 Mówisz, że się chwale swoimi pieniędzmi, bo je mam i mam do tego prawo i nie będziesz mi amatorku mówił co mam robić i jak mam się zachowywać.. Nie chcesz, nie korzystaj z moich usług.. Mam w Ciebie wyjebane jak i to co piszecie.. Mało co mnie to rusza.. TS3 to tylko komunikator a głównie działam w Metinie i ts3 dla mnie jest tylko, żeby porozmawiać z ludźmi a nie jak u Ciebie, całe życie 24h patrzysz się w logi i jak ktoś przechodzi z kanał na kanał XDD Weź lepiej się bloszek nie wypowiadaj amatorze. Pilnuj lepiej się tam z Emoskiem <3 Dziękuje za opinie. Pozdrawiam Cię z podłogi ;D
 9. Nie interesuje mnie to, jaka firma z którą firmą konkuruje ze sobą.. Bo nie jestem członkiem w żadnej z tych firm.
 10. A gdzie twój Technik :o

 11. Zacznijmy od tego, że jesteś bardzo dyskusyjną osobą i dobrze wiesz, że od dłuższego czasu toczy się kłótnią między nami na tym forum.. W prawdę mówiąc, dostałeś się jakimś cudem na Moderatora Forum a już od samego początku, wiedziałem, że będą z Tobą problemy - Nie myliłem się. W innym przypadku, twoje korzystanie z mojego serwera byłoby szybciej skrócone. Projekt powstał 31 października 2018 roku i jak na takie statystyki, jakie nasz serwer osiąga jesteśmy zadowoleni. Mówisz, że moje projekty były gówniane, ale korzystałeś z nich.. W dodatku, każesz mi ''palić wroty'' A to Ty zaczynasz dodawać bezsensowną troszku opinie serwera, która w każdym stopniu nie pokazuje tego, co napisałeś.. Aczkolwiek, jestem osobą, która nie będzie dyskutować z tak niską osobą, jaką jesteś. Jeżeli chodzi o Twoją ocenę, to uważam, że każdy ma prawo do niej. Tylko wypadałoby dodać coś więcej niż samo napisanie ''gówniane'' Bo akurat w tym przypadku, zabrakło Ci troszeczkę wymienienia czegoś, co Ci brakowało u Nas.
 12. Witaj, Projekt powstał 31 października 2018 roku i nieustannie dążymy do polepszenia oferowanych przez nas usług. Nasz sukces opiera się na precyzji oraz pasji. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera głosowego, który docenią głównie gracze szukający spokoju i stabilności. Poprzednie projekty, które prowadziłem to niestety, ale dobranie nieodpowiedniej administracji spowodowało zamknięcie projektu lub sprzedaniem. Teesik jest to dobrze rozwijający się projekt przez nie byle kogo. Nasza administracja to osoby o dużym doświadczeniu na scenie TS3 oraz Metin2. Dziękujemy za opinie serwera. Z poważaniem, `.Łukasz.
 13. Przepraszam. Zobaczyłem dopiero teraz kto jest autorem aplikacji a nie będę go wspierał. Rezygnuje z udzielenia pomocy.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...