Skocz do zawartości

`.Łukasz.

Technik Działu TeamSpeak
 • Zawartość

  2069
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

`.Łukasz. wygrał w ostatnim dniu 21 Grudzień 2018

`.Łukasz. ma najbardziej lubianą zawartość!

O `.Łukasz.

 • Ranga
  MPC Popular User II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Teesik.pl

Ostatnio na profilu byli

5038 wyświetleń profilu
 1. Automatycznie dungi? To już tak nisko upadliście, żeby dojść do takiego stopnia? Ciesz się grą, a nie bot za Ciebie.
 2. Witam, Z przyjemnością mogę polecić serwer. Bardzo miła administracja, pełna automatyzacja i bezpieczeństwo.
 3. Przede wszystkim, zachowaj kulturę i nie obrażaj mnie. Jakoś sobie nie przypominam, żebym pisał taki post.. Twój screen nie jest pełny a jest tylko sama treść.
 4. Przez to cały ten cytat, został skopiowany. Nic tam nie bylo dokładane ani zmianiane. Robisz niepotrzebny spam.
 5. Witaj, Owszem, tekst, który posiada kilka zdań i to tak bardzo Wam przeszkadza? To był cytat, jednym słowem, ktoś to napisał a nie ja ; ) Źródło hm, nie będę reklamował. Pozdrawiam, `.Łukasz.
 6. Ten temat powinien zniknąć, zanim go przeczytałem.. Po co nam taka informacja, co innego jakbyś był tutaj kimś na forum jakimś moderatorem czy coś.. Ale jesteś zwykłym uzytkownikiem i takie wtf? Chyba chciałeś wypromować swój serwer na ostatnim zdaniu? :D
 7. Sponsor na serwerze TeamSpeak? Zarabiasz coś z tego projektu, aby sponsor był na plus? Ja tylko pytam, szczerze, nie chciałbym mieć u Ciebie nawet rejestracyjnej rangi, czytając opinie o Tobie.
 8. Masz po prostu już zainstalowany php7.0 Nie wiem jak mogę Ci już pomóc, możesz mi w prywatnej wiadomości wysłać dostęp do maszyny a gdy sam osobiście znajdę rozwiązanie błędu, to go po prostu tu umieszczę. Wydaje mi się, że robisz coś źle według moich poprzednich instrukcji.
 9. apt-get install php5-gd && service apache2 restart
 10. Zainteresuj się komendą iptables-persistent dowiesz się jak zapisywać reguł, aby przy restarcie same się ładowały.
 11. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kieruje do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. 
   

 12. W jaki sposób odblokowałeś porty? Czy użyłeś poniższych komend: UDP Voice Port iptables -A INPUT -p udp -m udp --dport 9987 -j ACCEPT TCP File Transfer Port iptables -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 30033 -j ACCEPT TCP Query Port iptables -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 10011 -j ACCEPT
 13. Kliknij prawym klawiszem myszy w ikone: -> Dźwięki -> nagrywanie -> Wybierasz Mikrofon prawy myszy (Właściwości) -> Zaawansowane I zaznaczasz tak jak przedstawiłem na zdjęciu.
 14. Witajcie, Zapraszam do korzystania z gotowego wyglądu serwera + uprawnienia (grupy, kanały). Download: https://www49.zippyshare.com/v/WuAKwbJp/file.html Skan: https://www.virustotal.com/#/file/47fd517d051d1e27d045c11249a7e5c830adda26584a4623b4c1118288a0a71a/detection

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...