Skocz do zawartości

`.Łukasz.

Technik Działu TeamSpeak
 • Zawartość

  2011
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

`.Łukasz. wygrał w ostatnim dniu 6 Kwiecień

`.Łukasz. ma najbardziej lubianą zawartość!

O `.Łukasz.

 • Ranga
  MPC Popular User II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

4799 wyświetleń profilu
 1. Dodaj tutaj post: https://www.mpcforum.pl/topic/1150453-szukasz-ikonki-napisz-tutaj/
 2. Czy aby na pewno używasz najnowszej wersji ts3? Czy, aby na pewno serwer na który próbujesz się połączyć, posiada najnowszą wersję? Może być kilka powodów, dlaczego nie możesz się z nim połączyć. Najlepiej byłoby, jakbyś podesłał logi klienta TS3.
 3. Podaj mi IP w prywatnej wiadomości - Sprawdzę, czy tylko ty możesz na nim przebywać.
 4. Powiedź coś o sobie, jesteś mało znany niestety na naszym forum.
 5. Cała konfiguracja czasowo to ok. 1h. Jaką aplikację chciałbyś u siebie na serwerze?
 6. Jeżeli usunąłeś grupę główną i nie masz kopii to nie przywrócisz. Reinstal ts3 :)
 7. Nie zauważyłem coś nowego, dalej te same mapy co wszędzie oraz sety. Zero jakichkolwiek, nowych innowacji.
 8. 2000 postów <3 

 9. Autor zezwolił na udostępnienie wersji premium na forum? Wydaję mi się, że ta wersja jest właśnie do kupienia, nie za darmo.
 10. Witaj, To zależy od Ciebie, jakie przywileje mają mieć użytkownicy. U mnie jest np to: Oraz możliwość edytowania nazw kanałów, zmiana haseł, zmiana opisu itd.
 11. Przepraszam bardzo, kopiować tekst? :D Prezentacja, która jest tutaj, jest częściowo skopiowana z mojego starszego projektu. Teesik = Domena znajomego na której postanowiliśmy postawić projekt. Mimo to, dziękuje za opinie. :)
 12. Jesteśmy małym, ale z dużym doświadczeniem darmowym serwerem głosowym. Projekt powstał 31 października 2018 roku i nieustannie dążymy do polepszenia oferowanych przez nas usług. Nasz sukces opiera się na precyzji oraz pasji. W każdym przypadku użytkownik jest zawsze w centrum naszych działań. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera głosowego, który docenią głównie gracze szukający spokoju i stabilności. Wierzymy, że właśnie tak jest!! ➡️ Profesjonalizm To jedna z naszych głównych cech. Oferujemy Tobie i Twoim znajomym serwer najwyższej jakości. ➡️ Wspaniały Support Wchodząc na nasz serwer, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci satysfakcję i pomoc nie tylko w sprawach związanych z serwerem głosowym. ➡️ Funkcjonalność Nasz serwer posiada mnóstwo funkcjonalnych możliwości, można samodzielnie stworzyć sobie kanał prywatny, nadać grupy i wiele, więcej. ➡️ Stabilność Serwer jest postawiony na najwyższych zabezpieczeniach co powoduje, że nasi użytkownicy serwera od 2 lat korzystają z naszego serwera. ➡️ Licencja Posiadamy licencje, która pomieści 128 graczy na naszym serwerze! W razie braku miejsca, jesteśmy w stanie ją powiększyć do 256. ➡️ Strona www Nasza strona została zaprojektowana pod nasz serwer, równie dobrze jest zabezpieczona na najwyższych możliwościach.
 13. Bardzo ładne ikonki Folder ''wiekowe'' jest pusty

×