Skocz do zawartości

TeamSpeak - Zarządzanie serwerem

Zaczynasz swoją przygodę z serwerem TeamSpeak? Nie potrafisz ustawić uprawnień? Masz problem i sam nie potrafisz go rozwiązać? Napisz tutaj!



3 499 tematów w tym forum

    • 10 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 607 wyświetleń
  1. Sinusbot na 32 bit

    • 10 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  2. Czy ten VPS da rade?

    • 10 odpowiedzi
    • 445 wyświetleń
  3. Rozpakowanie Sinusbota problem

    • 10 odpowiedzi
    • 710 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 529 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 340 wyświetleń
  4. Status Administracji

    • 10 odpowiedzi
    • 503 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 406 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 714 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 622 wyświetleń
  5. Jak założyć swój serwer?

    • 10 odpowiedzi
    • 786 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 528 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 966 wyświetleń
  6. Wgrywanie ikonek

    • 10 odpowiedzi
    • 718 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 871 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 982 wyświetleń
  7. Z permisjami rang

    • 10 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 334 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 723 wyświetleń
  8. ABot nie działa poprawnie

    • 10 odpowiedzi
    • 804 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...