Skocz do zawartości

gosc123123

Members
 • Zawartość

  246
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

gosc123123 wygrał w ostatnim dniu 10 Luty

gosc123123 ma najbardziej lubianą zawartość!

O gosc123123

 • Ranga
  Debiutant III
 • Urodziny 09.08.2000

Metody kontaktu

 • Telegram
  michu123123
 • GG
  59865057
 • Strona WWW
  https://dev-michu.pl

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  MassBan.pl

Ostatnio na profilu byli

422 wyświetleń profilu
 1. Nie pisz nieprawdziwych rzeczy, nie da się klientowi, który nie wchodzi przez port query od wersji 3.6 w żaden sposób nadać ASQ. Jeśli jednak masz takie rozwiązanie to zaprezentuj je tutaj, a nie spamujesz i nic nie wnosisz do tematu.
 2. Sprawdź czy na pewno wpisujesz dobry port w wyszukiwarce. Jeśli tak i nie działa to użyj tej komendy: iptables -A INPUT -p udp -m udp --dport TUTAJ_PORT_OD_SINUSBOTA -j ACCEPT To jest forum, jak nie pomagasz w poście to sobie idź.
 3. To co ty właściwie chcesz? Nie ma nic za darmo.
 4. Ale co dokładnie chcesz zmienić? Bo napisałeś tak, że nie da się zrozumieć o co chodzi. Jeśli chcesz zmieniać wiadomości, które wyskakują w essentials to masz to w pliku Essentials.jar, otwierasz go programem WinRar i edytujesz messages.properties
 5. Jeśli masz 18 lat, możesz legalnie sprzedawać rzeczy używając portali transakcyjnych np. https://www.przelewy24.pl/
 6. Upewnij się czy masz wszystkie potrzebne pakiety zainstalowane PHP odpowiednia wersja itd. (autor na pewno podał, albo w temacie lub PW) Sprawdz, czy baza danych jest poprawnie podłączona. Zobacz czy adres IP, z którego wchodzą boty nie jest zablokowany tj. jeśli masz np. na net-speaku serwer głosowy to masz domyślnie zablokowany port query i trzeba dodawać konkretne IP do whitelisty. Jeśli problem się dalej nie rozwiązał, pisz :)
 7. @golomb_pvp PermissionEx tak działa, że nie da się nadawać rangi nawet jak masz OP, aby nadawać sobie rangę musisz posiadać odpowiednią permisję pluginu. Nadaj sobie po prostu rangę przez konsolę. A jeśli chcesz zmieniać sobie rangę przez serwer to nadaj sobie *, komendą którą kolega napisał u góry:
 8. Bot muzyczny to jest co innego, on nie wchodzi przez Query.
 9. Masz serwer TeamSpeak3 tam kupiony? No to najprawdopodobniej nie masz dostępu do Query serwera, jak na większości slotówkach, więc nie wgrasz tam bota.
 10. Aby włączyć bota query, po pierwsze musisz posiadać serwer VPS - polecam lvlup.pro Po zakupie serwera VPS wgrywasz pliki do folderu home, konfigurujesz i odpalasz bota zgodnie z instrukcjami podanymi przez autora aplikacji.
 11. Koumpounophobia Jeśli musisz to googlować daj + XD
 12. W ustawieniach danego silnika do serwera możesz to zmieniać. np. w silniku spigot masz to w pliku spigot.yml messages: whitelist: You are not whitelisted on this server! unknown-command: Unknown command. Type "/help" for help. server-full: The server is full! outdated-client: Outdated client! Please use {0} outdated-server: Outdated server! I'm still on {0} restart: Server is restarting
 13. mBot ma nowego właściciela i aby zrobić aktualizację do najnowszej wersji trzeba zapłacić chyba 50 zł.
 14. @N3ONx chwilowe rozwiązanie: zamiast reinstalować teamspeaka polecam tylko czyścić pliki tymczasowe, zaoszczędzisz sobie trochę czasu, aż ktoś wpadnie dlaczego tak się dzieje.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...