Skocz do zawartości

PGS

exModerator
 • Zawartość

  2529
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O PGS

 • Ranga
  it geek
 • Urodziny 24.12.1998

Metody kontaktu

 • Telegram
  PGSmaster

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

7063 wyświetleń profilu
 1. Ostatnio też naprawiałem taki problem u kogoś. Wystarczyła instalacja najnowszej wersji Javy od nowa. Gra działa jak nowe. Tylko że w moim wypadku dodatkowo, co jakiś czas pokazywał się błąd o złej alokacji pamięci.
 2. Raczej podałem to dlatego, że na stronie są przedstawione powody dlaczego nie H88, nazwa czy home. Nie polecam żadnej firmy, która stoi za frontzmian.
 3. Co do domeny to tak jak wspominał @carbonx - OVH. Jest to najtańsza opcja, przy czym nie ma problemów z ich serwerami DNS (przynajmniej za często). Osobiście polecam jednak przenieść się na Cloudflare. Co do strony hostingu to żadne linuxpl, hekko i inne. Największy syf w internecie. Wszystko to należy do H88, czyli coś jak nazwa i home. Jeśli chcesz mieć fajny serwer z wieloma opcjami to wybierz MyDevil.net. Nie jest drogi, do tego jak napiszesz do mnie na PW to dam Ci rabat na -20%. MyDevil jest stabilny i szybki. Używają HTTP2 oraz możesz otrzymać darmowy certyfikat SSL. Spytasz dlaczego nie H88, home czy nazwa - tutaj masz odpowiedź.
 4. Dla ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie wirtualizacja lub docker lub WSL. Spokojnie postawisz sobie na tym bazę mongodb. Będziesz ją odpalał i zarządzał, tak jak chcesz. Rozwiązaniem typu WSL lub docker, nie zabiorą Ci dużo zasobów ani przestrzeni. Wybór należy do ciebie
 5. Dzieje się tak tylko na tym forum czy na innych też?
 6. Zamiast gadać może byście mu pomogli zdiagnozować problem. Usuń te wszystkie or die(). Zostaw same funkcje MySQL. Przekonwertuje MySQL na MySQLi. A następnie odpala skrypt. Wtedy powinieneś dostać błąd, który pomoże nam ustanowić połączenie z bazą.
 7. No tutaj bym się nawet nie zastanawiał czy VPS czy Serwer dedykowany. Jedynym słusznym wyborem jest serwer dedykowany w tym przypadku. Tutaj faktycznie OVH poradzi sobie bardzo dobrze. Jedynie jest problem z tą pomocą 24/7. Ja bym się tutaj zastanawiał jeszcze nad rozwiązaniami Cloud. Może to być w OVH, AWS czy Microsoft Azure. Wydaje mi się to bardziej skalowalne i lepsze dla takich rozwiązań, aczkolwiek drogie.
 8. Zadaj sobie teraz pytanie gdzie wykonuje się kod JS. I czy twoje pytanie ma dalej sens.
 9. A w jaki sposób chcesz wysyłać zapytania AJAX? Jakiej technologi/języka czy innych pierdół do tego użyjesz? Bo mogę się mylić, ale jest to dość istotne pytanie, które może wszystko rozwiązać.
 10. Zrób reset do ustawień fabrycznych i skonfiguruj router na nowo. Ustaw DNS: 8.8.8.8 albo 1.1.1.1, albo 9.9.9.9
 11. Przestańcie wmawiać ludziom, że trzeba zaczynać programowanie od C++. Myślałem, że już dawno się to skończyło. I do tego jeszcze kurs MZ, który sam go potrzebuje.
 12. Tutaj masz mała listę kanałów: https://www.youtube.com/user/thenewboston https://www.youtube.com/user/JREAMdesign https://www.youtube.com/user/phpacademy https://www.youtube.com/user/DevTipsForDesigners https://www.youtube.com/user/LevelUpTuts Kolejność jest losowa!
 13. Ja tak tylko dorzucając, skoro się uczysz. Nie deklaruj zmiennej za pomocą var... To już dawno przeszło do lamusa. Poczytaj sobie o let i const. Tutaj masz trochę o stylach pisania w JS. https://medium.freecodecamp.org/google-publishes-a-javascript-style-guide-here-are-some-key-lessons-1810b8ad050b Lepiej przyzwyczajać się od początku do tego niż potem się męczyć.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...