Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Download: Plemiona silnik PL-Lan By Bartekst221


Bartekst222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z silnikiem a mianowicie wchodzę w program instaluję 8.1 uruchamiam apache później mysql i start wchodzę w localhost i taki błąd mi wyskakuje

 

Warning: main(include.ini.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Users\Asus\Desktop\Silnik Plemiona v8.3 by Bartekst221\htdocs\index.php on line 12

 

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'include.ini.php' (include_path='.;C:\Users\Asus\Desktop\Silnik Plemiona v8.3 by Bartekst221\php\pear\') in C:\Users\Asus\Desktop\Silnik Plemiona v8.3 by Bartekst221\htdocs\index.php on line 12

Dobijamy do 99/100 ostrzeżeń

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

http://dl.insrv.pl/8.3.rar

 

Alternatywny link downloadu bez limitu transferu.. dodaj go bartku do 1szego posta...

 

 

Już wgrywam silnik od bartka na mój www i będe sprawdzał co tam jest nie tak :) Poźniej dam update posta co i jak zrobić...

Opublikowano

No troszke roboty przy tym silniku jest ale wszystko do fixniecia. Ogolnie dziala niezle

Opublikowano

a wrzucił nie napisał nic że udostępnia

hehe ;d

 

   

 

daj link

priv ;d

 

 

bartekst - usunąć logout? zapisać zmienną? serio??? licze że sam to naprawisz...

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Wimta, kolega odpalił aktualną wersje 8.3, u niego normalnie chodzi, a gdy chce się zalogować do niego na serwer, to działa tylko jego ip 80.xxx.xxx ale mimo wpisywanych passów z kont które pozakładał, po nacisnieciu zaloguj odswieza sie strona z logowaniem i znowu musze passy wpisywac i tak w kólko.

 

Weszlismy przez hamachi, ale ip z hamachi w ogole mi nawet nie wczytuje strony z logowaniem.

 

Wie ktoś może gdzie tkwi problem? Jedyny haczyk jest taki, ze podczas logowania siedzimy razem na gg i gadamy wiec moze to blokuje mozliwosc zalogowania?

 

 

A i to czego brakuje w silniku to masowa rekrutacja oraz opcja wezwij wojska z innych wsi w placu majac kp, dało by rade to jakos zrobić Bartek?:D

Opublikowano

nie może działać normalnie ;d 8.3 jest pozbawiony wylogowania, zapisuje sesje bartkekst221, nie posiadwszystkich libów. musiałby dopisać część funkcji i naprawić stare.
polecam zainstalować 8.2

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Na mapie jak się usunęło wioski to powstało potem puste miejsce po dodaniu nowych cały środek , oraz błędy mysl wyszły :)

 

Trzeba naprawić te sid bartek :)

Napraw wylogowanie z świata z tą stroną przekierowującą , że wylogowanie przebiegło pomyślnie :)

dodać opcję wyloguj się i naprawić logowanie bo zrypany kod jak cholera .

ponad 10k linijek w poprzedniej wersji było więcej więc to popraw :)

tak jak kolega 2 x up mówił postaraj się dodać te wezwij surowce z innych wiosek przez rynek :)

 

Na razie to na tyle wyłapałem jak coś wyłapię to dam znać :)

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Aksa
create new file, "include.ini.php" in dir. HTDOCS
content file

<?php
ob_start();

/*MAŁE ZABESPIECZENIE PLEMION PRZED HAKERAMI */

class GLOBALS {
    var $defined_globals = array();
    
    function define_global($globalname) {
        if (is_array($globalname)) {
            foreach ($globalname as $globalne) {
                $this->defined_globals[$globalne] = TRUE;
                }
            } else {
            $this->defined_globals[$globalname] = TRUE;
            }
        }
        
    function unregister_undefined_globals() {        
        $HTTP_GETS = $_GET;
        
        foreach ($HTTP_GETS as $HTTP_KEY => $HTTP_VAL) {
            unset($GLOBALS[$HTTP_KEY]);
            }
        }
    }
    
/*ZDEFINIUJ ZMIENNE POCHODZĄCE OD USERA, KTÓRE MOGĄ BYĆ AKCEPTOWANE*/
$DS_USER_GLOBALS = new GLOBALS;
$DS_USER_GLOBALS->define_global('village');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('id');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('x');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('y');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('screen');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('mode');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('type');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('target');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('action');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('h');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('strona');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('page');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('rlog');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('sort');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('order');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('filter');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('akcja');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('group');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('try');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('view');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('item_name');
$DS_USER_GLOBALS->define_global('unit');
$DS_USER_GLOBALS->unregister_undefined_globals();
//Na sam początek sprawdź - czy instalacja już się odbyła?
@include ('configs/install.php');
//Jeśli nie znajduje pliku - dodaj funkcję flase
if (empty($install)) {
$install = false;
}
//Dodatkowa funkcja
if (empty($pakiet)) {
$pakiet = false;
}
//Sprawdź, czy zrobić przekierowanie do instalatora czy nie
if (!$install) {
die ('Nie zainstalowałeś jeszcze pakietu! Przejdz do strony <a href="install.php">instalacji</a> aby go zainstalowac!');
}
//Dodatkowe opcje
if ($pakiet) {
$conf['strona'] = "http://plemiona-silnik.zz.mu/";
$handle=fopen("http://plemiona-silnik.zz.mu/checked_license.php?license=".$pakiet, 'r');
$check=fgetcsv($handle,1024);
fclose($handle);
$licencja = $check[0];
if ($licencja == 'false' && !$panel_admina) {
die ('Usługi premium które wykupiłeś dla strony nie istnieją lub wygasły! Przejdź do <a href="admin.php">Panelu admina</a> aby je wyłaczyć!');
}
}

//Fukcje, klasy oraz konfiguracja
require('lib/configs.php');
require('configs/config.php');
require('configs/serwery.php');
require('lib/functions.php');
require('lib/smarty/smarty.class.php');


//Klasa Smarty - tpl
$tpl = new smarty();

//Połączyć z ogólną bazą danych:
$connect = mysql_connect($conf['db_host'],$conf['db_user'],$conf['db_pass'],'');
mysql_select_db($conf['db_name'],$connect);
?>

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Pomoże ktoś ? nie mogę się zalogować jako admin. Takie coś wyskakuje:

 

 

Warning: main(../configs/config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in D:\Pobieranie\plemoona by bartekst 8.2\htdocs\pl1\include.inc.php on line 20

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '../configs/config.php' (include_path='.;D:\Pobieranie\plemoona by bartekst 8.2\php\pear\') inD:\Pobieranie\plemoona by bartekst 8.2\htdocs\pl1\include.inc.php on line 20

Opublikowano

Można prosić o mini instrukcję jak odpalić serwer na plikach 8.3 i jak na niego wejść ? Bo odpalam apache potem mysql potem start potem wchodzę na localhost i nie działa...

Opublikowano

Można prosić o mini instrukcję jak odpalić serwer na plikach 8.3 i jak na niego wejść ? Bo odpalam apache potem mysql potem start potem wchodzę na localhost i nie działa...

 

tam masz chyba opcje zainstaluj

 

               Trzeba być Twardym Ja Chleb Z Biedronki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...