Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ!] Metro 2033 [YOUTUBER][PVP][RPG][NO MODS!][NAGRODY!][AUTORSKIE PLUGINY]


humannus

Ankieta  

952 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
    • Nie (wyja?nij poni?ej, przyjmiemy krytyk? i postaramy si? zmieni?)
    • Nie wiem
  2. 2. Serwer premium czy non-premium?

  3. 3. Czy chcesz aby na serwerze by?y bronie (pistolety, itd.), czy tylko ?uki i miecze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No no no, trailer klimatyczny, bardzo mi się podoba :)

Liczę, że serwer będzie wyglądał w rzeczywistości jak na trailerze, a może nawet lepiej ;)

Chciałem zapytac, ile osób liczy ekipa?

I jak się będzie przedstawiał ItemShop?

Wiadomo już coś więcej?



  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok to bedzie git , czekam i odswiezam co 10 min temat czy cos nowego . Hueh mam nadzieje ze za 1 tyg juz bedzie mozna grac ;)

 

Ja też mam taką nadzieję :P

 

 

No no no, trailer klimatyczny, bardzo mi się podoba :)

Liczę, że serwer będzie wyglądał w rzeczywistości jak na trailerze, a może nawet lepiej ;)

Chciałem zapytac, ile osób liczy ekipa?

I jak się będzie przedstawiał ItemShop?

Wiadomo już coś więcej?

 

Dziękujemy :)

Ekipa jak na razie liczy 2 administratorów i jedną moderatorkę, która nam pomaga.

Spokojnie, będziemy niedługo otwierać rekrutację :)

 

Informacje o IS pojawią się razem ze startem serwera.

Opublikowano

Ogólnie jestem pod wrażeniem pomysłu jak i dotychczasowego wykonania. Mam pytanie odnośnie pluginu do odnawiania się przedmiotów w skrzyniach? Możesz podać jego nazwę, czy jest to autorski plugin bez downloadu?

Opublikowano

W końcu unban na pisanie B)

 

 

 

Może napisz wyraźnie przewidywaną date startu, bo pokazanie startu 5 min przed nie jest dobrym wyjściem ;/

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Kurczę chcę już grać.Odnośnie Trailera fajny , i mam pytanie czy dasz ss jakiś mobków ?? i podstawowe centrum każdego bractwa.

Opublikowano

Ogólnie jestem pod wrażeniem pomysłu jak i dotychczasowego wykonania. Mam pytanie odnośnie pluginu do odnawiania się przedmiotów w skrzyniach? Możesz podać jego nazwę, czy jest to autorski plugin bez downloadu?

 

Jest wiele takich pluginów, wystarczy poszukać :)

 

 

Kurczę chcę już grać.Odnośnie Trailera fajny , i mam pytanie czy dasz ss jakiś mobków ?? i podstawowe centrum każdego bractwa.

 

Wkrótce coś podeślę :)

 

 

Dla chcących grać na serverze: Polecam przeczytać książkę. :)

 

Znajomość książki/gry nie będzie zupełnie wymagana :)

Opublikowano

Trailer bardzo klimatyczny, z niecierpliwością oczekuję startu.

Opublikowano

A będzie taki sposób zeby np.Gracz z danej nacji został zabity przez drugiego z wrogiej nacji i mozna by zeby wypadało z tego gracza ubranie danej nacji i mozna by wejść do bazy i tam kogoś np. Okraść, zabić lub zrobić zwiad po danej bazie. To moja sugestia :)

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Czekam z zapartym tchem na ten serwer, wyjdzie zajebisty WIEM BO JESTEM WRUSZBITO ^.^

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

@up Wszyscy czekają z niecierpliwością no ale wiesz bez przeklinania też się da :3

Opublikowano

Bardzo fajnie się zapowiada, czekam z niecierpliwością wklejając tę zacną sygnaturkę :)

Inspiracja grą? Chyba tak :)

Czekam na otwarcie, będę obserwował temat.

Nareszcie coś fajnego.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Widzę, że pracę idą do przodu, to świetnie!

Z dnia na dzień czekam coraz bardziej :)

 

My też :P

 

Poszukujemy serwera TeamSpeak. Jeżeli ktoś posiada wolny serwer, na którym moglibyśmy zamieścić centrum głosowe naszego serwera, prosimy o kontakt.

Opublikowano

Już niedługo reklama na kanale MrKamcioll'a ;)

Miejmy nadzieję, że przysporzy to kilkudziesięciu potencjalnych graczy ;)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...