Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Techpack [Dedyk][24/7][Serwer na modach-62mody][Wersja 1.6.2][Nowa Edycja][Mila administracja][10miesiecy istnienia][Wszystkie info w opisie]


Veneficium

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer musi być restartowany, zdarza sie, że ktoś go scrashuje :)

Trzeba się liczyc z tym, że serwerjest czasem off :)

 

Zapraszamy.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Serwer jest już on, przepraszamy za przerwe w działaniu która trwaała 24h.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

@up

 

Nie dlugo nowa wersja serwera na 1.6.2 i nowa maszyna, czyli serwer :) edycja na 1.6.2 potrwa zapewne z 6mc

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

hmm server widze że bardzo ogarniety pod wzgledem TECHNICZNYM jest strona www jest duzo poradnikow do modów

tylko jeden minus widze

creepery mogą niszczyć spawna nie możecie tego zablokować ?

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

Prace nad spawnem trawaja, nie ma wordledita/wordguarda by zabezpieczyc spawn :)

 

Zapraszamy na serwer pomimo tego bo na spawnie bywa się rzadko :)

 

Jeśli chodzi o eventy to ich nie przeprowadzamy, właściciel jest za stary :P

Za to urozmaicenia modów, rozmowa na ts3 to i tak dobra zabawa :)

 

Inforumuje również, że trwaja prace nad serwerem pod 1.6.2, paczka ma 60modów i działa o wiele lepiej niż 1.5.2 :)

 

Zapraszamy.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Stary 35lat :)

 

Szukamy youtubera. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie w tym temacie, pisząc coś o sobie, myślę, że szablon nie jest potrzebny :)

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Otworzylismy nowy swiat NIEBO :) drabinka do gory kolo spawnu, można samemu wykraftowac rózdzke i zrobic w swojej lokalizacji :)

 

Prosze pamietac to serwer survival! kopacza, chunkloadera można otrzymac za darmo jak ktoś troche pogra. Teleportacja na dalekie koordynaty ustrzeże was przed złodziejami jak chcecie np. sobie tylko budowac, tez jest dla graczy którzy troche pograja min 1 dzien.

 

 

Zapraszam na serwer

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

@UP

 

Wciąż nie ma youtubera na naszym serwerku. Pewnie wszystkich przerasta ta ilość modów ;-)

.

Opublikowano

Mi gra nie chce się uruchomić nie wiem z jakiego powodu :)

 

EDIT:

 

Przepraszam coś zadziałało :) sprawdzę serwer i ocenię :)

 

W miarę dobrze się zapowiada zobaczymy później.

Opublikowano

Zapraszamy!


Za niedługo start serwera w tym czasie możesz założyć konto na naszym forum bo za pomocą tego samego loginu i hasła wejdziesz na serwer!


Jest to obowiązkowe!


Wszystko w pierwszym poście!


Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Serwer z pięknym launcherem. Sam rozpoznaje Jave i wskazuje maksymalną ilość RAM :-)

 

 

Prace jeszcze trwają w każdym razie

.

Opublikowano

Jeśli ktoś ściagnał wersje launchera 1.6.0.2 proszę ściagnąć nowa o numerze 1.6.2.3!

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

survival czy freebuild?

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Ani to ani to, serwer do zabawy i tworzenia nowych miast. Gracze nie posiadaja creativa, Waszym zadaniem jest wszystko zdobyc samemu i wybudoiwać największe, najpiękniejsze i najlepiej prosperujace miasto.

 

 

Jesli ktoś bedzie mial problem z launcherem prosze na forum pisać temat. Zamieszczajac info jaki macie system, jaka java.

Bardzo nam to pomoże rozwiązać problemy które maja niektóre osoby z launcherem i wejściem na serwer.

 

 

 

Edit:

 

W pierwszym poście pojawią sie zaraz ssy z serwera, zapraszam do oglądniecia.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...