Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Techpack [Dedyk][24/7][Serwer na modach-62mody][Wersja 1.6.2][Nowa Edycja][Mila administracja][10miesiecy istnienia][Wszystkie info w opisie]


Veneficium

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pobrałem i wyświetliło mi się okienko FML, czy będzie się musiało tak długo ładować za każdym razem gdy będę chciał grać na serwerze ?

  

Opublikowano

Tak i nie, piewsze uruchomienie jest najdłuższe, ładują Ci się mody i prędkość ładowania klienta zależy od Twojego kompa i internetu. Pózniej średnio nie trwa to dłużej niz minutę.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

A ja mam kilka pytań : Czy serwer to utrzymie ?? Lagi na serwerze są ? Są jakieś cuboid'y ? Na budowle , maszyny ??

Do administracji mam prośbę żeby zdjeła te kilka procent ;]

Opublikowano

Po wyświetleniu loga trzeba czekac na zaladowanie sie modów.

 

 

Serwer to survival, nie ma dzialek, nie ma cuboidow.

Nikt jeszcze nikogo nie okradł więc można spokojnie robić baze w ziemi lub powietrzu, wiekszość osób i tak wydobywa surowce w tw więc mało kto zwiedza główna mape.

 

 

Nikt mi lagow nie zglaszal, jeśli ktos ma lagi to klienta i winny jest komp a nie serwer. TPS na serwerze nie spada ponizej 19 a lagi zaczynaja sie od TPS15.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Mam brak odpowiedzi i po kilku minutach nic się nie dzieję, komputer dopiero co miał wymieniany procesor i kartę graficzną, wszystkie sterowniki najnowsze wraz z javą.

 

Edit: Jak próbuje tym drugim launcherem to wywala:

 

System Windows nie może odnaleźć pliku „C:\Documents”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.

  

Opublikowano

Wina windows tak jak u kolegi wyzej. Zapewne masz xp . Jeśli chcesz to wejdz na ts3 pomoge Ci to uruchomić.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Przeklej błąd do google :)

Wina leży po stronie Twojego systemu, napraw to i po problemie.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Co Wy macie do tych frakcji? :D

Nie, nie ma frakcji bo nie ma pluginu który nadawał by sie na serwer który nie jest na bukkicie :)

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

@up

Zapraszamy na serwer.

Nowa paczka.

Poprawione błędy.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Odpalam i:

 

---------------------------

System Windows nie może odnaleźć pliku „C:\Documents”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.

---------------------------

OK

---------------------------

 

Mam jave 7 Win xp gra na pulpicie rozpakowana

 

Dałem pliki do .minecraft gra sie odpala ale w meny mam crash

Daj +

Opublikowano

@ Up

 

Usunięto mod Thaumcraft -> został dodany mod Ars Magica.

Naprawiono problem z niewidzialnymi potworami.

Nowa paczka do pobrania około północy.

 

ZAPRASZAM ;]

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...