Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

** Silvania.net ** - najlepsze RPG w Polsce! (Zapowiedź)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę sie już doczekac, aby zagrac na tym serwerze. Jestem na teleonie więc gdy tylko włącze komputer to wchodze w minecrafta i dodaje ip do listy serwerow.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie mogę sie już doczekac, aby zagrac na tym serwerze. Jestem na teleonie więc gdy tylko włącze komputer to wchodze w minecrafta i na serwer.

Będziesz miał mały problem bo serwera jeszcze nie ma

Opublikowano

Serwer już jest, nie można po prostu na niego wejść :) Stanie się to możliwe w piątek po 16:00.

Opublikowano

Małe pytanko... na jakiej wersji?

edit: Mógłbyś na PW wysłać mi link do pobrania tej teksturki, którą widać na skinach? Chyba, że serwer automatycznie pyta, czy takową chcemy zainstalować. Dopiero zauważyłem, wersja jest :)

Opublikowano

Zapowiada się spoko jednakże kiedyś czekałem na taki serwer podobny i był to nie wypał >.< Także mam nadzieję że nie będzie to kolejne gówno które upadnie po paru dniach :) Pozdrawiam i napewno zagram :D

Opublikowano

To będzie tylko beta, więc zbyt wiele na start się nie spodziewaj, powoli do wszystkiego dojdziemy :)

 

Wersja to 1.6.4 a texture pack to Isabell II

Opublikowano

Lagi zostały w dużym stopniu zmniejszone, powodem było źle przydzielone CPU. Teraz wszystko działa i będą już dodawane nowe rzeczy.

Opublikowano

Update -

Naprawiono znaczną ilość bugów.

- Nie można już sprzedawać przedmiotów za wyższą cenę niż w sklepie.

- Nie można zakładać zbroi pomimo mniejszego poziomu niż wymagany.

- Dodano aktualny poziom gracza przed nickiem.

- Usunięto exp z krowy, świni i owcy.

- Rozpoczęto budowę nowego, bardziej intuicyjnego spawnu.

- Dodano kilka przedmiotów do sklepu.

- Podwojono ilość RAMu i CPU w celu zmniejszenia lagów.

 

 

Pozdrawiam, Eveer.

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...