Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

** Silvania.net ** - najlepsze RPG w Polsce! (Zapowiedź)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaki będzie max lvl

?

 

@up2 Weź wypierdzielaj z tą prezką dzieciaku...

 

@topic Kiedy powstanie stronka?

Zgłosiłem cie za wulgarny język

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

Zalecałbym dostosowanie czasu banicji za śmierć do liczby graczy którzy grają oraz slotów (jeśli slotów jest więcej niż graczy to nie opłaca się długi ban, gracze mogą zapomnieć o serwerze)

 

:) :)

 

---

 

Nad czym teraz trwają prace na serwerze?

Co musicie jeszcze skończyć przed startem?

Opublikowano

Nie ma jeszcze określonego, cały czas trwają prace.

Opublikowano

Prace nad serverem trwają, idziemy do przodu ch#jowo, ale stabilnie :D

oto kilka screenów z mapy, niebawem pojawi się informacja dot. rozwoju systemu gry.

Pozdrawiam.


61719731043354289198.jpg

72447061815872942981.jpg

80636568804148572181.jpg

57019911711566259504.jpg

42859719074094407788.jpg

39039527147918617591.jpg

90987340311210981228.jpg

37927034554681270120.jpg

27007401733696067063.jpg

34208735602898816411.jpg


Opublikowano

Wybacz dostaje kilka wiadomości dziennie na gg typu : "eee koleś kiedy on?", "serv stoi?", "daj ip". Po 50 wiadomości przestało być zabawnie i zaczęło się denerwująco. Dlatego zaznaczam, że jak ktoś piszę z takimi pytaniami zostaje potraktowany po chamsku.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zapewniam cię, że nie będą ch^jowe. To są jedynie zdjęcia WIP, jak widzisz wiele rzeczy jest niedokończonych lub nawet nie zaczętych, końcowy efekt będzie kilka razy lepszy, zresztą tutaj nie chodzi też o samą mapę.

Opublikowano

Widzę, że pierwszy raz mam styczność z poważną konkrurencją, robiącą poważnego RPG. Serwer robimy podobną ilość czasu, korzystamy z podobnych pluginów, mamy podobny zarys tego, jak ma to wyglądać. Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia :)

Opublikowano

Nie wiem kim jesteś, raczej nie moją konkurencją :) Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Opublikowano

 

Prace nad serverem trwają, idziemy do przodu ch#jowo, ale stabilnie :D

oto kilka screenów z mapy, niebawem pojawi się informacja dot. rozwoju systemu gry.

Pozdrawiam.

61719731043354289198.jpg

 

72447061815872942981.jpg

 

80636568804148572181.jpg

 

57019911711566259504.jpg

 

42859719074094407788.jpg

 

39039527147918617591.jpg

 

90987340311210981228.jpg

 

37927034554681270120.jpg

 

27007401733696067063.jpg

 

34208735602898816411.jpg

 

 

 

Co to za shadery? Pięknie to wygląda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...