Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

** Silvania.net ** - najlepsze RPG w Polsce! (Zapowiedź)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przybliżona data startu ?

Nick w mc: Wiedzmin14   Założyciel gildii: Biale Wilki / Stronghold

Założyciel severa Imperial Lands I /II /III

 

Opublikowano

Spoko ja czekam ale czy nie dało by się szybciej bo tak jak by nie ma servera w mc na którym tak na prawdę można pograć i mieć z tego radochę ! Tak więc lisze że bd to jak najszybciej :)

Opublikowano

Dałoby się szybciej, jednak nie mam czasu aby zrobić wszystko sam. Jeśli znasz się na programowaniu w Javie to napisz do mnie :)

Opublikowano

Ładna prezentacja

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


Opublikowano

kiedy start bo widze że ten HardCore będzie bardzo dopracowany a nie tak jak te inne bo 6 godzinach kopania jakis noob go niszczy :)

Opublikowano

Mamy zamiar zagwarantować na prawdę dłuuugą rozgrywkę i częste up-date. :)

Opublikowano

Testy będą mniej więcej z początkiem wakacji, może troszkę później.

 

Tymczasem zapraszam na bloga serwera Silvania, znajdziecie tam nowości, aktualizacje, możecie komentować i zadawać pytania.

 

Uwaga! Adres zmieni się za 2 dni na SILVANIA.NET, teraz to AURORA.XAA.PL

 

Blog - AURORA.XAA.PL

 

Zapraszam :)

Jak zmienisz adres bloku to napisz na blogu i w temacie

Opublikowano

Ten nie upadnie, ze względu na okres końca roku szkolnego wszystko się przeciąga, a taki projekt wymaga czasu.

Możecie być pewni, że Silvania wystartuje :)

Opublikowano

Mógłbyś refreshować zdjęcia w prezentacji bo nie działaja :/ jest tylkoto iv.pl...

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...