Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*Velestia*OnlyChina*90CAP*vSROfiles*Job-Based*Otwarcie 4 MAJA !


rozrabiacz99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak już robię , sorki ale musiałem ogarnąć tego tsa3 :D niestety praw nie dostałem , pisać nie mogę , także z Retroxem sobie nie pogawędzę ^^
wiesz , nawet się nie odezwał jak wszedłem na tsa :) więc chyba trochę się przestraszył , nie wiem, wcale nie mam zamiaru się napinać tylko pogadać na poziomie ^^

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak już robię , sorki ale musiałem ogarnąć tego tsa3 :D niestety praw nie dostałem , pisać nie mogę , także z Retroxem sobie nie pogawędzę ^^

wiesz , nawet się nie odezwał jak wszedłem na tsa :) więc chyba trochę się przestraszył , nie wiem, wcale nie mam zamiaru się napinać tylko pogadać na poziomie ^^

Po 1 Byłem AFK , Po 2 przestraszyłem sie ? buuahahahhaha. Po 3 jakoś Ty się wcale nie odzywasz :)

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem ziomeczku...
Napisałem że wejdę ale nie mam mikrofonu...
Uprawnień też nie mam piszę mi na czerwono że nic nie mogę zrobić...

Jeśli uważasz że nie mam mikrofonu , spytaj się Oldfoxa czy miałem... Spytaj się go czy pamięta Kinge ^^

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem ziomeczku...

Napisałem że wejdę ale nie mam mikrofonu...

Uprawnień też nie mam piszę mi na czerwono że nic nie mogę zrobić...

 

Jeśli uważasz że nie mam mikrofonu , spytaj się Oldfoxa czy miałem... Spytaj się go czy pamięta Kinge ^^

 

 

Po 1 Byłem AFK , Po 2 przestraszyłem sie ? buuahahahhaha. Po 3 jakoś Ty się wcale nie odzywasz :)

To nie jest chat tylko wypowiedzi na temat serwera. Dzieci jest takie cos jak pw na forum wiec piszcie na pw kogo interesuje wasze bzdury.

Opublikowano

masz rację , dlatego ja już nie będę tu pisał na głównym na temat spraw osobistych :)

Btw.SERVER jest online czy jak??


@RetroX

Nie nie jestem teraz na Velesti ,, spoko jak chcesz Ddosować to rób to poczekam te 3 min jak powiedziałeś :)
Ludzie stąd nie będą zadowoleni z tego że ddosujesz ich server :)



Co do uprawnień , nie mogę pisać nie wiem czemu , zaraz coś pokminie
<17:51:56> You don't have permissions to send channel chat messages, failed to send text message.

Opublikowano

Tango Down papa :* Powodzenia na serwerze ^^

i prosze nie pisać że GM Robi inspekcje , bo w grze nic nie pisał a byłem online :)

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

chyba kończę przygodę na privach

trzeba ogarnąć jakieś tsro

tam przynajmniej pograć 2 miechy w spokoju można

Opublikowano

ja pobrałem media wypaowałem odpaliłem ale cos niedziała jak powinno;( czy to media aby napewno było potrzebne?

 

 

i jak to jest że na stronie pokazuje 295/1000 a serwer offline?

Opublikowano

Ja nie ddosuje , ja jestem dzieckiem bo ddosuje <3

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

zaczyna to być troszkę denerwujące ....jedna inspa i serwer on a nie co chwila n off...on i jeszcze ta strona pokazuje ze online a jak właczasz Clienta to pisze ze inspekcja.

Opublikowano

Zamiast pobierac cale media ktore wazy 295mb, pobieracie IPInput, ktory wazy nie caly 1mb. W paczce juz jest ustawione ip do wgrania do media. Wypakowujecie byle gdzie i podajecie sciezke do z media.

Opublikowano










No to z chęcią zagram, grałem na innym serwerze ale jak widać
był rollback. NIe mam już ochoty tam wracać. To co chłopaki,czekamy i
wbijamy <3

Opublikowano

Witam, serwer aktualnie online ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

i co jakies informacje macie ?? GDZIE JEST SPEEDOFSOUND !! czemu nikt nie wypowiada sie w temacie =.=

!!!! Grozisz MI !!!!

Opublikowano

i co jakies informacje macie ?? GDZIE JEST SPEEDOFSOUND !! czemu nikt nie wypowiada sie w temacie =.=

serw on ;)

Opublikowano

serwer chodzi normalnie :) Zapraszam do gry, jeden z lepszych prywatnych serwerów !

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

@up wyłączona jest;/ maja ddos na strone.

[01:27:24] Global notice:The Website is under 12Gbps DDoS Currently. I'm busy blocking the ips atm...

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...