Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] MultiBot by H.D.W (robiący osiągnięcia)


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, mam mały problem z prywatnymi dragami. Wyskakuje błąd lub nie chce mi sie drag jechać. Poprosze, aby ktoś pokrótce napisał ścieżke działania jak bocić na prywatnymch dragach.

Opublikowano

Ja robię tak:

1. Odpalam normalnie nfs(nie wciskam GRAJ)

2. odpalam normalnie bota(ustawiam funkcje drag)

3.Odpalam przez Sandboxa 2gie konto(też nie wciskam GRAJ)

4.Odpalam przez SandBoxa 2giego bota(też funkcja drag)

5.Wciskam graj na koncie odpalonym normalnie

6.Wciskam graj na koncie odpalonym przez Sandboxa

7.Wchodzi do gry, zapraszam do grupy 2gie konto

8. Wybieram prywatny drag i zapraszam grupę(drag ten na samym dole mapy)

 

Chyba tyle:) Dziś w nocy(ok 4-5h, nfs przestał działać-błąd) nabiło mi 500k i chyba z 2-3 części pro, dziś nie zaszalało z częściami:D

 

 

 

 

 

Opublikowano

no mi też latał, zastanawiałem się kiedy skończy i zwątpiłem po 3min i wyłączyłem bota z grą :D

 

 

 

 

 

Opublikowano

Bot mi działał wczoraj a dzisiaj mam dziwna sytuacje. Włączam nfsa normalnie w sandboxie i bota i ten bot nie wykrywa nfsa. Poza sandboxem wszystko ok, a w sandboxie już nie. Odpalam w jednej pisakownicy. Czyściłem pisakownice oraz tworzyłem nowe i na nic. Jak włączam bota w sandobxie do nfsa to pisze Run NFS World first. czy coś takiego. Gdzie leży przyczyna ? Jeszcze jedno pytanie. Chodzi wam to wszystko po zminimalizowaniu?

Opublikowano

 

Chciałbym wam przedstawić multibota.

Bot autorstwa Hack.Da.World

Aktualizacja 20.06.2013r.

2jced90.jpg

Funkcje:

M.Cards - sam losuje karty te za 100k IGC i 60k IGC

Drag - Sam jeździ w trybie wieloosobowym. dragi

Evil (TE) - Szybko kończy Ucieczkę drużynową (podobnie ja QR Bot)

Pursuit v2 - Bot na pościg. Działa tak samo jak FLPR Bot.

Sandbox v3 - Bot na dragi, na 2 konta jednocześnie. 2 konto odpalamy, za pomocą programu Sandbox.

Group - Ucieczka drużynowa w trybie prywatnym z przyjacielami.

Private Drag - Jeździ prywatne dragi ze znajomym

Q.Race - Działa podobnie jak QR Bot

High Stakes - Działa tak samo jak GPWA

Vinyl - Sam klika i nakłada naklejki na samochody (osiągnięcie)

Paint - Sam klika i nakłada lakier na samochód (osiągnięcie)

Specialist - Kupuje i zakłada felgi (osiągnięcie)

Air Time - Sam dołączy do wyścigu "Jeden Gracz" i ukończy osiągnięcie o przebyciu samochody w powietrzu (osiągnięcie)

Power UP - Sam używa PowerUp (osiągnięcie)

Event Spam - podczas, gdy bocimy np. na Q.Race zmienia miejsce wyścigu, np. przechodzi z Silk Road na North Road

Garage - W garażu obraca sam samochód, kilka kamer do wyboru, pokazuje diamenty na mapie

 

Skreślonych funkcji nie ma aktualnie w bocie.

 

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/577de0f2543e3b2040607459a8968c6b4b29410775b08501ef310e01d2bee47d/analysis/1371755402/

Download:

http://www.mediafire.com/download/pq9ge2u71jjnl52/NFS_WORLD-_BOT-A-LOT_v2.4.rar

A niema czegoś bez SpeedHacka? To tyka na wyścigu prywatnym ujdzie. Ja chcę żeby wygrywał ze słabszymi a nie z szybszymi odemnie. To nawet głupi wykryje.

Opublikowano

Może masz za dobre auto dobierz takie aby nie wygrywać cały czas ;)

za tydzień kupuję nowego laptopa bo stary się sypie to do puki się nie posypie odkuje się na prywatnych

mam początkowego nissana 200 w klasie c

Opublikowano

Jak chcesz nabić kasy to lepszy jest FLPR Bot na pościgi . Na dragach tylko części można dobre nieraz zgarnąć. Ja dziś przez noc nabiłem z 8xx xxx$ na 9 999 999$ + do tego różne powerupy samego nitra mam ponad 800 :D

Opublikowano

Gram na 2 lanuchery,odpalam bota i auto finish paca na 2 ale dalsze wybieranie kart cza samemu ogarniac,da rade by bot automatycznie na lanuchery to ogarnial???

Opublikowano

Czy M.Cards kupuje te karty za darmo? Czy za nie płaci?



Kupuje karty za 100k IGC albo 60k IGC.

 

Kryjówka -> Pakiety kart, wybierz te za 100k IGC albo 60k IGC i włącz bota. Wpisz w bocie ile ma kupić kart i naciśnij Start.

To w sumie nie przydatne jest to, bo sam moge to zrobić bez problemu.

Opublikowano

Czy M.Cards kupuje te karty za darmo? Czy za nie płaci?

 

To w sumie nie przydatne jest to, bo sam moge to zrobić bez problemu.

 

Kup sobie 99kart za 100k +1 za 60k ręcznie jak takiś mądry bo tyle wychodzi za 9 999 999 $ Albo sprzedaj ze sto części tuningowych lub ulepszeń/umiejętności, ja akurat używam mouse recorder pro 2 do tych czynności.

Opublikowano

Polecam tego bota. Najlepiej na poscigach solo się zarabia chyba. Ustawiasz 4x i leci bardzo szybko. Ja dziś zrobiłem 2.xxx.xxx wiec to naprawdę dużo.

Opublikowano

eeeetam, FLPRem w 1 godz 50 min można naczepać 9 999 999 dolarów, warunek to mnożnik na kase + skille w aucie na 30% (max) więcej kasy z pościgów

masz 7500 + 7500 z mnożnika + 30% = 19 500 za pyknięcie pościgu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...