Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] MultiBot by H.D.W (robiący osiągnięcia)


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Coś nie pyka z tym sandboxem...Uruchamiam 2 konta, kiedy skonczy odliczanie na dragu, to wyskakuje jakis server error i banuje konta na jakis czas. Wie ktos moze o co chodzi?

 

Edit.

 

Widze, ze nikt nie ma rozwiazania na moj problem i wszystkim smiga jak nalezy?

Opublikowano

Czemu bot mi się zawiesza, kiedy czas od ucieczki prawie się uzupełnił na niebiesko? Wtedy auto zaczyna jeździć i jeździć bez końca!

Opublikowano

działa wam opcja "air time"? U mnie auto nie lata ;/ jak jest u was?

Pamiętaj! Jeśli zasłużyłem , kliknij na "Lubię To"!

Ciebie to nic nie kosztuje, ale mnie motywuje. ^^

Opublikowano

działa wam opcja "air time"? U mnie auto nie lata ;/ jak jest u was?

Musisz wejść do wyścigu Jeden Gracz na obojętnie jakiej trasie.

Opublikowano

wchodzę do pościgu jeden gracz i nic auto stoi w miejscu. Parę dni temu normalnie fruwało w powietrzu

Pamiętaj! Jeśli zasłużyłem , kliknij na "Lubię To"!

Ciebie to nic nie kosztuje, ale mnie motywuje. ^^

Opublikowano

Mi Drag Bot nie działa. Cały czas gdy go odpalam po około 2 sekundach pisze ''Program Need for Speed World przestał działać'' i w bocie wyskakuje ''RUN NEED FOR SPEED WORLD''. Coś nie tak jest z tym botem.

 

@up

 

Jeśli chcesz zrobić osiągnięcie Czas w powietrzu łap linka :

Powinno pomóc :D

Opublikowano

dzięki ale to nie to samo co bot ;D

Pamiętaj! Jeśli zasłużyłem , kliknij na "Lubię To"!

Ciebie to nic nie kosztuje, ale mnie motywuje. ^^

Opublikowano

jak włączam air time to wyskakuje error czy jestem w wyścigu czy też nie

 

opcja vinyl nie działa bo wszystko było by ok gdyby nie to że naklejki w te miejsce w kóre są naklejane być tam nie mogą za każdym razem trzeba przesuwać widok auta żeby naklejały się np na maske itp

93988298266825447943.png

Opublikowano

Prosze opisac kazda z funkcji, wrzucacie bota na forum wiekszosc nawet nie opisze co dana fukcja robi...

Card: Wiem

Drag: Wiem

SP. Race:

AirPursuit:

Sandbox:

W. Race:

Vinyl: Wiem

Paint: Wiem

T. Escape:

 

I napisz co i jak uruchomić, bo nie moge ogarnac wiekszej polowy tego bota...

 

 

Edit. Sciagnalem twoja aktualizacje, jak chcem jechac ucieczke, w lobby jak jest 0 czasu wywala gre ;/ tak samo jak z dragami i poscigami... reszta dziala.

Opublikowano

Jak tobie wywala znaczy że masz starą wersję, bo tutaj jest wersja 2.7, a najnowsza to 2.8

 

Opiszę tobie....

SP. Race: Wyścigi singleplayer z autfinishem

AirPursuit: Wchodzi do wyścigu single lub pościgu i lata ( nabija osiągnięcie)

Sandbox: bot na ucieczkę drużynową na 2 launchery na jednym kompie

W. Race: Nie testowałem ale chyba wyścigi multi z jakims autofinishem

T. Escape: Jedzie ucieczke na Drunk Driverze i TankModzie

Opublikowano

Jak tobie wywala znaczy że masz starą wersję, bo tutaj jest wersja 2.7, a najnowsza to 2.8

 

Opiszę tobie....

SP. Race: Wyścigi singleplayer z autfinishem

AirPursuit: Wchodzi do wyścigu single lub pościgu i lata ( nabija osiągnięcie)

Sandbox: bot na ucieczkę drużynową na 2 launchery na jednym kompie

W. Race: Nie testowałem ale chyba wyścigi multi z jakims autofinishem

T. Escape: Jedzie ucieczke na Drunk Driverze i TankModzie

Skąd mogę pobrac 2.8?

 

Mozesz powiedziec czy za bota na draga jest ban? Teoretycznie nie widac ze biegi zmieniam, moge sam to robic ;p

Masz like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...