Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] MultiBot by H.D.W (robiący osiągnięcia)


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Peter mógł byś dać nowe ss i opisać bo doszło trochę nowych funkcji!

*.*
Lajk mile widziany.

 

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pewne zastrzeżenia co do działania opcji "pursuit". Przez około 5 minut działa dobrze po czym wyskakuje okno "brak punktów boost" i bot się blokuje.

Opublikowano

Jak działa funkcja cards? albo jak jej używać ? bo nie mam pojęcia :/

Kupuje karty za 100k IGC albo 60k IGC.

 

Kryjówka -> Pakiety kart, wybierz te za 100k IGC albo 60k IGC i włącz bota. Wpisz w bocie ile ma kupić kart i naciśnij Start.

Opublikowano

Mam pytanko: Czy ten bot w sprintach sam jeździ? Czy stoi i nic nie robi? No i czy po wyścigu zbiera nagrode i karte? Jak tak to jak to ustawić?

Opublikowano

Podjedź pod start wyścigu. Ustaw grafe 800x600 w trybie oknowym. Dajesz Quick Race i jeździ. Nagrody dojrzysz jak zmienisz kierowce albo uruchomisz ponownie NFSa(radze zmieniać kierowce). Jeździ tylko singla

Opublikowano

Mam mały problem.. Nabiłem sobie już troche kaski na ucieczkach ale teraz jak chciałem znowu włączyć bota to po "ukończeniu" wyścigu tak jak by zaciął się. Nie kontynuował dalej {tzn. nei klikał przycisku dalej by odebrać nagrode i tak dalej) a stał w miejscu i nic nie robił. O co może chodzić?

Opublikowano

Mam mały problem.. Nabiłem sobie już troche kaski na ucieczkach ale teraz jak chciałem znowu włączyć bota to po "ukończeniu" wyścigu tak jak by zaciął się. Nie kontynuował dalej {tzn. nei klikał przycisku dalej by odebrać nagrode i tak dalej) a stał w miejscu i nic nie robił. O co może chodzić?

Istnieje jakiś błąd i czasami trzeba ponownie uruchomić hacka.

Może nie miałeś rozdzielczości 800x600?

Opublikowano

Faktycznie - przypadkowo zmieniłem rozdzielczość. Dzięki!

 

A no i mam pytanko.. Da się jakoś zrobić tak, by pod czas gdy bot jest włączony robić coś innego? W sensie szperać po internecie, grać w inną grę? Bo jak na razie to gdy włączam bota to cały czas okienko z grą robi mi się jako pierwsze.. (W sensie że gdy otweiram przeglądarke to i tak gra zasłania mi ją).

Opublikowano

Faktycznie - przypadkowo zmieniłem rozdzielczość. Dzięki!

 

A no i mam pytanko.. Da się jakoś zrobić tak, by pod czas gdy bot jest włączony robić coś innego? W sensie szperać po internecie, grać w inną grę? Bo jak na razie to gdy włączam bota to cały czas okienko z grą robi mi się jako pierwsze.. (W sensie że gdy otweiram przeglądarke to i tak gra zasłania mi ją).

Możesz zrobić tak, tylko musisz mieć 2 monitory

 

1.Naciśnij klawisz "Windows" + P i wybierz Duplikacja

2.Uruchom nfs i bota. Przesuń nfs i bota na 2 ekran (te ekran co nie ma paska narzędzi)

3.Uruchom przeglądarkę.

 

Punkt 2 i 3 możesz zrobić odwrotnie, tz. najpierw uruchom przeglądarkę i przesuń na 2 ekran, a na 1 ekranie nfs i bota.

 

Ten sposób daje to, że na 1 ekranie chodzisz po internecie, a na 2 ekranie się boci.

Opublikowano

Aha .. Okej - to raczej nie wypali. No ale i tak dzięki za wytłumaczenie.. A mam pytanko.. Co do opcji "Q Race" to samochód sam jedzie? Czy tylko stoi w miejscu i na koniec zbiera nagrode? + Chciał bym się zapytać która opcja przynosi najwięcej kasy?

Opublikowano

Co do opcji "Q Race" to samochód sam jedzie? Czy tylko stoi w miejscu i na koniec zbiera nagrode? + Chciał bym się zapytać która opcja przynosi najwięcej kasy?

Q.Race działa podobnie jak QR Bot z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/746986-260113-qrbot-qr3-legacy-quick-race-bot/

Bot działa razem z Autofinishem. Samochód stoi w miejscu, bot klika i wychodzi z wyścigów.

Jak skończymy "bocić" wchodzimy do kryjówki i zmieniamy kierowcę. Wtedy otrzymujesz kasę i doświadczenie.

 

 

Chciał bym się zapytać która opcja przynosi najwięcej kasy?

Jak więcej kasy przynosi opcja Purschuit, czyli szybkie kończenie Pościgu.

Szybko można wyciągnąć kasę, tylko minusem tego sposobu jest to, że nie losuje kart. Nie dostajemy części, które są bardziej potrzebne niż kasa.

 

Najlepiej dochodowa funkcja to High Stakes, otrzymujesz dużo kasy i doświadczenia i losuje karty.

Ale lepiej ta funkcja działa w tym hacku:

http://www.mpcforum.pl/topic/777645-250413-gpwa-bot-v19/

 

 

Peter mógł byś dać nowe ss i opisać bo doszło trochę nowych funkcji!

Proszę:

 

multibot.png

Funkcje:

M.Cards - sam losuje karty te za 100k IGC i 60k IGC

Drag - Sam jeździ w trybie wieloosobowym. dragi

Evil (TE) - Szybko kończy Ucieczkę drużynową (podobnie ja QR Bot)

Pursuit - Bot na pościg. Działa tak samo jak SlenfBot

Sandbox - Bot na ucieczke drużynową. Działa podobnie jak GPWA

Private Drag - Jeździ prywatne dragi ze znajomym

Q.Race - Działa podobnie jak QR Bot

High Stakes - Działa tak samo jak GPWA

Vinyl - Sam klika i nakłada naklejki na samochody (osiągnięcie)

Paint - Sam klika i nakłada lakier na samochód (osiągnięcie)

Specialist - Kupuje i zakłada felgi (osiągnięcie)

Air Time - Sam dołączy do wyścigu "Jeden Gracz" i ukończy osiągnięcie o przebyciu samochody w powietrzu (osiągnięcie)

Power UP - Sam używa PowerUp (osiągnięcie)

Event Spam - podczas, gdy bocimy np. na Q.Race zmienia miejsce wyścigu, np. przechodzi z Silk Road na North Road

 

 

Sorry za opóźnienia, ale mam teraz więcej spraw na głowie niż wcześniej.

Opublikowano

Czyli High Stakes to to samo co Exil (TE) - czyż nie? Bo jeden i drugi automatycznie kończy pościg - bunajmniej tak jest w Evil - a z tego co zrozumiałem z tego tematu o High Stakes to robi to samo?

Opublikowano

dobra zadziałało, tyle że mam tak ze kazdy nie dziala oprocz Pursuit bota , ktory tez po czasie ( jak wbije srednio 200 tysiecy ) zawiesza sie hack. nie wiecie co jest? :x inne dzialaja , ale kasy i expa w ogole nie nabija( zmieniam kierowce)

Opublikowano

Informuje Was że grupa Hack. Da. World i DeerHunter2005 (DH2005) zawiesili swoją działalność.

Niektóre funkcje bot działają, np. te robiące osiągnięcia.

Aktualizacji nie będzie.

 

Temat do zamknięcia.

 

PS. Za niedługo możecie się spodziewać podobnego bota zrobionego przeze mnie. :)

 

Będą aktualizacje tego bota.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...