Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] MultiBot by H.D.W (robiący osiągnięcia)


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdy chcę aby zrobił mi te osiągnięcie w powietrzu to wywala mi błąd taki " START "NEED FOR SPEED WORLD" (X) Co zrobić ?

Opublikowano

Dałeś chyba stara wersje bota. Byle co zacznę bocić gra się off'a. Daj najnowszy 27.05

W 1 poście jest najnowsza wersja bota.

Usuń tamtą wersje i pobierz ponownie.

 

Co do ucieczki to wchodzę na 2konta i samo robi czy z kimś muszę to?

Aktualnie nie ma działającego bota na ucieczki.

Nie można tego zrobić.

Opublikowano

zrobiłem dla testu 2gie konto i wchodząc w te wyścigi nie dodało ani kasy ani nic(po zmianie kierowcy)

 

 

 

 

 

Opublikowano

Są tylko te co są na obrazku:

 

25u2kgk.jpg

 

Pobrałem jeszcze przed aktualizajca 26.05

ale teraz Mógłbys objaśnić jak pobrać z tego linka?

bo wchodząc przez link otwiera się strona główna :/ :(

Opublikowano

W dalszym ciągu nie działa. Pozdro

Usuń tamtą wersje i pobierz ponownie hacka z linku w 1 poście, albo 3 posty up.

 

Na pewno bot działa.

Ten już działa, dziękuję :)

Opublikowano

Co do ucieczki druzynowej robie tak. Właczam 2 konta loguje sie i teraz wazne
-1. Uruchom launchera
-2. Uruchom launchera(Sandbox)
-3.sciągnij trainer i uruchom go w winRAR
-4. Wypakuje ten sam plik obojętnie gdzie
-5. Uruchom wypakowany plik w sandboxie.

Teraz mamy Dwa konta z trainerami.
JAk prosto uzywac
Włacz: F1/F4/ F5

Ciesz sie Bot Jedzie za Ciebie (Oba konta)
Minusy:
-Trzeba samemu sprawdzic jeden przejazd Czy bot gdzies nie "haczy" i blokuje się.
-Trzeba samemu dołączać do wyścigu(wybrac karte itp.)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ej powiedzcie mi jak ustawić air time tzn. na ile go ustawić żeby było najlepiej ?

Musisz podjechać pod jakiś wyścig i bot już sam dołączy do wyścigu i będzie nabijał czas w powietrzu.

 

 

czego niedział mi ten bot

Działa!

Napisz coś więcej, co robisz itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...