Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] MultiBot by H.D.W (robiący osiągnięcia)


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłbyś bardziej opisać na czym polega Cards?

Ta funkcja polega na tym że sam kupuje i otwiera karty za IGC.

(patrz Kryjówka -> Pakiety Kart -> te za 100k IGC albo 60k IGC)

 

 

 

No , że karty odczytuje .. Np. po wyścigu , nie chce Ci sie klikać to Ci odczyta :DD

Nie! Bot działa tylko w Kryjówce.

Opublikowano

Witam wszystkich
mam pewien problem

nie uruchamia mi się BOTALOT.

Po 2 krotnym kliknięciu myszką kursor myśli troszkę (klepsydra) i na tym wszystko.
w menadżerze urządzeń nie wyświetla się nic na temat BOTALOT'a

 

mam windows 8 jeżeli ktoś by pytał.

 

gdzie może tkwić problem?
dlaczego nie uruchamia mi się ów BOT?

 

Pozdrawiam

Daniel

Opublikowano

Witam wszystkich

mam pewien problem

nie uruchamia mi się BOTALOT.

Po 2 krotnym kliknięciu myszką kursor myśli troszkę (klepsydra) i na tym wszystko.

w menadżerze urządzeń nie wyświetla się nic na temat BOTALOT'a

 

mam windows 8 jeżeli ktoś by pytał.

 

gdzie może tkwić problem?

dlaczego nie uruchamia mi się ów BOT?

 

Pozdrawiam

Daniel

Wymagany jest .NET Framework, dla Win8 to 4.5
Opublikowano


ciekawe ze linki dzialaja

Invalid or Deleted File.

The
key you provided for file download was invalid. This is usually
caused because the file is no longer stored on MediaFire. This occurs
when the file is removed by the originating user or MediaFire.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.


Hmm, odłącza klawiaturę po wyłączeniu bota :D
Coś da się z tym zrobić czy restart kompa?

restart albo wyloguj i zaloguj sie fakt faktem jest to upierdliwe

Opublikowano

Dzięki , ale mam pytanie. "Private Drag" - Znajomy też musi posiadać tego bota żeby działało?

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Jakby ktoś nie wiedział jak użyć jakiejś funkcji to znalazłem filmik prezentującym ich działanie:

 

co do opcji car artist mam problem poniewaz przenosi ona naklejki itp ale one się nie pojawiaja i co za razem idzie nie zaliczaja a gdy przestawie kamerę wchodzą normalnie tylko chciałem np wyjść gdzies a zeby to sie bociło jest jakiś sposób bo tak musze cały czas dawac kamere np na dach

Opublikowano

co do opcji car artist mam problem poniewaz przenosi ona naklejki itp ale one się nie pojawiaja i co za razem idzie nie zaliczaja a gdy przestawie kamerę wchodzą normalnie tylko chciałem np wyjść gdzies a zeby to sie bociło jest jakiś sposób bo tak musze cały czas dawac kamere np na dach

Bot próbuje umieścić naklejkę w okolicy przedniego światła i w przypadku niektórych modeli aut trafia w miejsce, gdzie naklejki nanieść nie można. Spróbuj użyć innego samochodu.

 

 

W temacie jest najnowsza wersja bota.

 

Mój błąd, ten post miał pójść do tematu o GPWA bocie.

Opublikowano

nie działa link do downloadu.

Sprawdź jeszcze raz linka z pierwszego posta, ja mogę normalnie to pobrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...