Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] NFS World Multihack 4.1.0.1 by SilverAngel


SilverAngel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć funkcje tego cheata?

 

 

@edit Znalazlem w ReadMe - Polish:)

 

Good Job man + :)

jmm0xku1w3y4.png

Opublikowano

Wiecie może czy tutaj jest opcja automatycznej naprawy auta?

durability hack

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano

Ten "Durability hack" coś mi nie działa.

Włączam go, przechodzę do kryjówki, wychodzę, załączam bota na wyścigi i i tak tracę naprawę.

Opublikowano

Ten "Durability hack" coś mi nie działa.

Włączam go, przechodzę do kryjówki, wychodzę, załączam bota na wyścigi i i tak tracę naprawę.

czekaj na update hacka. ma być jutro

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano

Ostatnio dużo update`ów z czego się niezmiernie cieszę! (Nie, to nie sarkazm xD) Pewien pomysł dla autorów: w zakładce "Launcher" podczas wpisywania nicku dajcie możliwość przejścia do okna hasła za pomocą klawisza "tab". Ułatwiło by to logowanie się o jakieś 1-2 sekund :D



Jakie jest haslo ?

"Password: www.silverangel.org" password to hasło, musiałeś się spotkać w różnych grach z tym słowem ^_^

Opublikowano

wyskakuje mi unsupported resulution please check teadme.txt to see supported resolutions czyli że co mam zrobić.. rozumiem co tu pisze.. włączam to readme no i co próbuje zrobić to nic nie moge bo wszystko jest dobrze :x dodam że próbuje włączyć pursuit bota

Opublikowano

wyskakuje mi unsupported resulution please check teadme.txt to see supported resolutions czyli że co mam zrobić.. rozumiem co tu pisze.. włączam to readme no i co próbuje zrobić to nic nie moge bo wszystko jest dobrze :x dodam że próbuje włączyć pursuit bota

 

Then ur resolution isn't correct :D Just set it to another & then back to the last one :D (There's posibility u resized ur window by a mistake)

Opublikowano

dzięki teraz bot ładnie chodzi tylko że nie wiem czy to normalne że dostaje 300 kasy i coś tam expa za wyścig nie powinienem dostawać 1500 + exp?

 

It's 'cause of bug in Heat Level in Free version of MH :D

Opublikowano

1. Włączam Hacka

2. Właczam NFSa

3. Rozdziałka 800x600 i tryb okno

4. Odpalam autofinish

5. Dojeżdżam do mety wyścigu

6. Odpalam race bota

 

Co źle robię, że mi nie działa(przykładowo na Mason Street próbuje racebota na singla odpalić)?

(all frameworki, zupdateowany hack i launcher)

 

ENG

1. Launch Hack

2. Launch NFS

3. 800x600 and window mode

4. Launch autofinish

5. Going to racefinish

6. Launch Racebot

 

It's nor working if i try this way(4 example i try launch racebot at mason street - singleplayer). What i must to do? Have updated launcher, hack and have all frameworks

Opublikowano

1. Włączam Hacka

2. Właczam NFSa

3. Rozdziałka 800x600 i tryb okno

4. Odpalam autofinish

5. Dojeżdżam do mety wyścigu

6. Odpalam race bota

 

Co źle robię, że mi nie działa(przykładowo na Mason Street próbuje racebota na singla odpalić)?

(all frameworki, zupdateowany hack i launcher)

 

ENG

1. Launch Hack

2. Launch NFS

3. 800x600 and window mode

4. Launch autofinish

5. Going to racefinish

6. Launch Racebot

 

It's nor working if i try this way(4 example i try launch racebot at mason street - singleplayer). What i must to do? Have updated launcher, hack and have all frameworks

 

1-2 = Doesn't matter if you start game first of multihack

3 = Race BoT supports 96% of all resolutions, for my bots you don't have to use 800x600

4 = Race BoT turn on autofinish by himself, when you turn it before race bot starts, auto finish won't work

 

DID YOU EVER TRY TO READ THE HELP?

 

1. Do Any Singleplayer Race, Win or Lose

2. Press Left SHIFT + Left ALT (Game Active)
3. Start Race BoT and take coffee

 

Can you tell me, what is unclear?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...