Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] NFS World Multihack 4.1.0.1 by SilverAngel


SilverAngel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ustawić bota na Single Player na sprincie? daje race bot, wchodzi w turniej i wychodzi a kasy ani expa nie dostaje.

Przejdź do Kryjówki - Zmień kierowcę i wybierz tego kierowce co na nim bociłeś i masz kasę ;)

Opublikowano

I've just launched, played like 5 minutes, and Booom. "It looks, like there was update" or something like that and "Some options won't be working" or somethin like that bro. Some options working, some not ;-)

19213409148996403135.png

AwEsOmE

 

 

Opublikowano

I've just launched, played like 5 minutes, and Booom. "It looks, like there was update" or something like that and "Some options won't be working" or somethin like that bro. Some options working, some not ;-)

 

And don't u wanna be so kind and tell me which?

Opublikowano

czemu mi to nie chce dziergać ?? wyskakuje : NFS World Multihack 4.0.2.1 by SilverAngel has encountered a problem and needs to close . We are sorry for the inconvenience ... jakies sugestie?:D

Opublikowano

czemu mi to nie chce dziergać ?? wyskakuje : NFS World Multihack 4.0.2.1 by SilverAngel has encountered a problem and needs to close . We are sorry for the inconvenience ... jakies sugestie? :D

 

It means read "ReadMe.TxT" and don't be a dumb - in other words, install .NET Framework 3.5 and 4.0 and next time, do the first step I said.

Opublikowano

And don't u wanna be so kind and tell me which?

 

All works

 

@EDIT Heat lvl doesn't work, all the time I've got 1 lvl

Opublikowano

 

All works

 

@EDIT Heat lvl doesn't work, all the time I've got 1 lvl

 

Actually, it's working, in 70% :D It's old method, the new is only in VIP, to prevent copying.

Opublikowano

U mnie częściowo działa, tylko nie wiem bo być może dlatego, że korzystam tylko z linuxa pod wine.

Speed, drift działa bezproblemowo, ale np jak robie na pursuit bot to jedna pętla i gra po prostu staje, nie da sie nic zrobić, po resecie mam więcej kasy i tyle. Podobnie z car changerem zmieniam, ide do kryjówki, i gra staje.

Ktoś tak ma? czy to tylko indywidual?

///Бумер

Opublikowano

when the update hack?

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...