Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

C7 brawo

 

Dear Players, sorry for problems but our dedicated
server was damaged .We repaired it, fix c7 problem, reset Job rankings
and incarsed mob spawn in TK, so now you can enjoy game!

 

napisane wczoraj

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no u mnie też...

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Musicie coś zrobić bo co z tego że świetna atmosfera jak nie ma co robić na tym serwerze. Wbije się 80 i koniec. Co graczom po eventach z unikatami lub znajdz GM-a. Czekamy na jakieś kroki. Może nowy server z większym capem 100 lvl xD?

Opublikowano

Fajnie że "ADMINISTRACJA" jak każdy serwer przystał zwać ekipę tworzącą te gry się odzywa... Samobojstwo serwera można popełnić na różne sposoby, to jeden z nich.

Opublikowano

Kompletnie nie zajmują się serwerem... nawet w weekend nie mają czasu po co wgl było stawiać serwer jeśli się nie ma kto nim zająć

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Dlatego jest 238 osób online :) Kiedyś tyle, a nawet więcej było, ale samych Polaków. Już dawno mówiłem, że olali serwer to nikt nie słuchał, bo chcieli dodać coiny czy coś i woooo best admin eva. Od dawna też pisałem, dlaczego są eventy typu h n' s oraz unique, skoro tyle naobiecywali unikalności eventów. Bullshit. Dlatego wszyscy starzy odeszli. No poza Lune i jego glavią :p

Opublikowano

No dokładnie, ogarnijmy jakiś nowy server..

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Zapraszam starą ekipę z ardebrana, z UNI HardPorn. Jutro będzie ostatnie moje FW w roli mastera uni, chciałbym aby starzy i nowi gracze zaszczycili mnie swoją obecnością. Do zobaczenia wieczorem !

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Zapraszam starą ekipę z ardebrana, z UNI HardPorn. Jutro będzie ostatnie moje FW w roli mastera uni, chciałbym aby starzy i nowi gracze zaszczycili mnie swoją obecnością. Do zobaczenia wieczorem !

 

A ty nadal jeszcze ciągniesz i ciągniesz tą gildie, powodzenia na FW.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

63180931319379672496.png[NightsWatch] Zapraszam aktywnych graczy do Gildii na serwerze Ardebran. PM Soulmate, TheStranger.

 

Serwer upadł, nie ma sensu tam grania. Administatorzy już se w kulki poszli. Wszyscy przeszedli na inny serwer.

Pozdrawiam. :)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Serwer upadł, nie ma sensu tam grania. Administatorzy już se w kulki poszli. Wszyscy przeszedli na inny serwer.

Pozdrawiam. :)

 

Serwer jeszcze nie upadł bo wciąż jest online, ludzie grają. Nie mów, że wszyscy przeszli na inne serwery bo to nie prawda ;) Może większość graczy :P no ale skoro chce im się grać od nowa ... Ja w każdym bądź razie Zapraszam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...