Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bardzo fajny program pozdrawiam wybiłem się już o 4 dywizje wyżej w kilka dni polecam skrypt na vayne

Opublikowano

Nie wiem czemu mi to nie działa pokazuje się , że mam ściągnąć directx redist , ściągam i nic -,- cały czas to sie pojawia prosze o pomoc :) Dziekuje!

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem czemu mi to nie działa pokazuje się , że mam ściągnąć directx redist , ściągam i nic -,- cały czas to sie pojawia prosze o pomoc :) Dziekuje!

 

Tak samo miałem, i po jakimś czasie zaczeło śmigać.

Opublikowano

Mi nawet na VIP nie dziala skin hack xD nie wiem czy u mnie tylko czy wgl ;/


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

U mnie nie chce się załączyć skrypt trzymam spacje i nic . Testuje na botach jakby co , może dlatego . Proszę o szybką odpowiedź i pomoc :)

Opublikowano

bol mi nie działa pobrałem uruchomiłem nic 2 raz że jest włączony czytam czytam ok rejestruje się i przez 1 godz nie dostałem linku normalnie mogę wejść na forum ale bol mi nadal nie działa robiłem wszystko offłem zaporę odinstalowałem zainstalowałem i nic prosze o pomoc

Opublikowano

Może ktoś wrzucic ten program na inną stronę, żeby można było pobrac za darmo ? Ponieważ mam już

 https://github.com/pqmailer/BoL_Scripts/blob/master/SidasAutoCarryPlugin%20-%20TwistedFate.lua

i niewiem co dalej mam zrobic ?

@Edit: Pobrałem BoL Studio.rar i gdy włączam ten program żeby zaktualizowac wyskakuje taki błąd:

http://img829.imageshack.us/img829/2813/5syk.png

Jak włączyc Combo, jeżeli w grze pisze że jest OFF? Jakiś skrót klawiszowy ? Używam skryptu:

http://pastebin.com/65ZAVs26

proszę o szybką odpowiedź.

Opublikowano

Może spacją?

Właśnie teraz bd sprawdzac bol'a na Twisted Fate:

http://botoflegends.com/forum/topic/6913-sac-twisted-fate/

Mam nadzieje że spacja tutaj będzie działac.

 

@Edit: A itemy samemu trzeba kupywac, jak np. mam tego bol'a co dałem w linku ?

 

@Edit2: Spacja nie działa... Jak uruchomic tego bota, skoro po włączeniu gry wszystko dziala:

http://img819.imageshack.us/img819/7797/eskk.png

Hallo, pomoże ktoś ??

Opublikowano

Jak uruchomić tego bola ?
Włączyłem go mam takie okienko
1.png

 

 

Potem uruchamiam LOL-a, wybieram obojętnie jaką grę, i niestety nie działa ten bol.
Zoomhack nie działa, skrypt last hit też nie działa.

Czy robię coś źle ?
Trzeba jeszcze coś nacisnąć żeby te skrypty działały ?

Coś się wyświetla jak bol działa poprawnie ?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...