Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Włączam bola, potem lola, wchodze do gry ale bol nie dziala czemu? mam zaznaczone inject bol, mam zaznaczone skrypty i opcje w main a i tak nie działa

Opublikowano

Włączam bola, potem lola, wchodze do gry ale bol nie dziala czemu? mam zaznaczone inject bol, mam zaznaczone skrypty i opcje w main a i tak nie działa

 

FREE nie działa, a VIP ma problemy.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

nei wiem dlaczego, ale mam zaznaczone skrypty, wszystko pięknie ładnie, ale to w lolu nie dziala, mam program odpalony, zrobiłem tak

 

1. odpaliłem bola

2. włączyłem lola

3. wszedłem do rozgrywki

 

i nie działa.. co zrobić? ;/

Opublikowano

nei wiem dlaczego, ale mam zaznaczone skrypty, wszystko pięknie ładnie, ale to w lolu nie dziala, mam program odpalony, zrobiłem tak

 

1. odpaliłem bola

2. włączyłem lola

3. wszedłem do rozgrywki

 

i nie działa.. co zrobić? ;/

BoL dla free userów będzie dostępny dopiero 2014-07-07

 

Zapoznaj się z tym tematem:

http://www.mpcforum.pl/topic/1237795-bot-of-legends-najczestsze-pytania-oraz-odpowiedzi/
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nareszcie to cholerstwo przestało wypuszczać aktualizacje , po co Wam to?

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Opublikowano

Nareszcie to cholerstwo przestało wypuszczać aktualizacje , po co Wam to?

Przecież Admini wypuszczają aktualizacje?

Hej jeśli pomogłem daj + 

Opublikowano

mam błąd fail to download jak odpalam bola co mam z tym zrobić?

MAm ten sam blad pobralem wczoraj bola , fail to download dodalem latke  cos sie zaktualizowalo pisze zeby zrestartowac no to restartuje i znowu fail to download Heelp :DD

Pomogłem? Daj  Lajka   :D

Opublikowano

Nareszcie to cholerstwo przestało wypuszczać aktualizacje , po co Wam to?

 

Powiedział typ :

- z nickiem kobiety a mianowicie zdrobienie imienia Katarzyna

- z inteligencją nie wiem czego bo sam pytałeś się  o ask bota, lol..

 

Więc, panie mądry powiedz mi : Po co Ci to cholerstwo "ask bot"? hehehehhehehehe.

 

 

 

Żeby naprawić failed to login musicie pobrać BoLa nie ze strony głównej tylko z forum.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nie wiem czemu nie moge dodac skryptu. Robie tak jak w poradniku i nic. narzucic nie moge pliku na bota a jak go zapisuje w edytorze to w folderze scripts jest a w aplikacji BoL nie ma ;/...

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

aby naprawić \fail to download\ to wchodzisz w start tam gdzie jest wyszukaj/uruchom wpisujesz ścieżke " %appdata% ". enter. robisz folder "bol" wrzucasz tam bola i powinien działać normalnie ;> . teraz czy ktoś pomoże z skryptami. nie jestem w stanie odpalić żadnego custom skrypta z niewiadomych przyczyn. wgrane skrypty działą bardzo dobrze, ale custom żaden nie działa. choćbym co robił ;>

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...