Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft - TheHUNKMrDeath

Wiek - 16 lat

Dlaczego Ty ? - Ponieważ nie jestem uciążliwy, jestem rozgarnięty, przyjazny oraz pomocny.

Skype - h.u.n.k.enter

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft : Gokill

Wiek -- rocznikowo 14

Dlaczego Ty? -- bo lubie minecrafta , kocham w nim zabijać oraz pomagać mojemu Teamowi

Skype -- gramwojempl

Opublikowano

Nick w Minecraft -adas1245

Wiek --14

Dlaczego Ty? --Ponieważ znam się na minecrafcie. Jestem ogarnięty. Jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa. Jak trzeba coś wybudować to podejmuje się tego

Skype --adas.fedo

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w Minecraft: MrRoks

 

 

Wiek -- 23

 

Dlaczego Ty? -- Ponieważ hmmm.. chcial bym sie sprawdzic na serwerze typu KW. Gram w MC od niedawna ale jak zaczynamgrac to gram pelną parą. Na gre poswiecam kilka godzin dziennie wiec (4-5h). Wiec sporo pomoge :)

 

 

Skype -- karol.tryc3 aczkolwiek preferuje gg 45930571

 

POZDRAWIAM :)

sygb.jpg

Opublikowano

Nick w minecraft: Pan_Farmer

 

Wiek: 14

 

Dlaczego ty?: uwielbiam serwery typ KW nie griefuje jestem miły, pomocny, zawsze pisze poprawnie( czasem mały błąd się zdarzy ), nie kradnę i uwielbiam się dobrze bawić z innymi graczami Minecraft.

 

Skype: aydeeen1

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nick w minecraft: Pan_Farmer

 

Wiek: 14

 

Dlaczego ty?: Wprost kocham serwery tego typu . Bardzo chciałbym na nim zagrać, ponieważ umiem współ pracować w grupię !

Skype: damian.nowacki99

Opublikowano

Nick w Minecraft - DumaaMC

Wiek- 14

Dlaczego Ty? - Bo chce rozwinąć swój kanał yt i bawić się z innymi graczami.

Skype- dominik.zaburko

Opublikowano

Nick w Minecraft --THEgalaxyPL

 

Wiek --14

 

Dlaczego Ty? --Ponieważ lubie grać na serwerach survival,nie griferuje i nie jestem chasmki

 

Skype --THEMinePL

Opublikowano

Nick w Minecraft: XxPaulaxX

Wiek: 14 (rocznikowo)

Dlaczego ty ?: Zawsze chciałam zagrać na KW i myślę że nadaję się na taki serwer jestem miłą , pomagającą osóbką .

Skype: patira11

 

 

 

 

Pozdrawiam ;P

Przyjęta...

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w

Minecraft - Billu98

Wiek - 14

Dlaczego Ty? - Jestem ogarnięty, nie griefuje, pierwszy raz

będę miał styczność z serwerem

typu Kwadratowa Masakra, wiem co to współpraca

Skype - billus9

Opublikowano

Nick w Minecraft -- TheArexPl

Wiek --16 rocznikowo

Dlaczego Ty? -- Jestem ogarnięty i do każdej sutuacji potrafie sie dostosować.Powinno wystarczyć xD

Skype -- thearexpl

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft --Koswoski

Wiek --15

Dlaczego Ty? --Jestem miłą i pomocną osobą,pomagam innym jeśli mnie poproszą i z chęcią bym poznał nowych ludzi =)

Skype --Koxx1998 - Lecz chwilowo nie mam mikrofonu...

Przyjęty.

 

Nick w Minecraft -- VeNerCe

Wiek -- 16

Dlaczego Ty? -- Bo mi sie nudzi na innych serverach , i chce pograc z kolegami na kwadatowej masakrze :D . Nie grifuje i nie chatuje. Jestem w miare ogarniety i pomoncy

Skype -- bajzon.pl

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft -- SQUAKEFISHpl

Wiek -- 17

Dlaczego Ty? -- Ponieważ interesuję się tego typu serwerami , a prezentacja była zacna ^^

Skype -- chippendeizz

Nie przyjęty.

 

Nie przyjęty.

 

Nick w

Minecraft -- Austral221

 

Wiek -- 14(W lutym 15)

 

Dlaczego Ty? -- Lubię grać w Minecrafta. Pochodzę z woj podkarpackiego. Zainteresowania Sport/Informatyka;]. W MC gram od wersji beta.

 

Skype -- smoku12312

 

Przyjęty.

 

Nick w Minecraft - TheHUNKMrDeath

Wiek - 16 lat

Dlaczego Ty ? - Ponieważ nie jestem uciążliwy, jestem rozgarnięty, przyjazny oraz pomocny.

Skype - h.u.n.k.enter

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft : Gokill

Wiek -- rocznikowo 14

Dlaczego Ty? -- bo lubie minecrafta , kocham w nim zabijać oraz pomagać mojemu Teamowi

Skype -- gramwojempl

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft -- OnMaDzidke

Wiek -- 14

Dlaczego Ty? -- Ponieważ długo gram w MC i chciałbym pograć z kumplami na tego typu serwerze.

Skype -- patryk231231

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft --skajpaj

Wiek --15

Dlaczego Ty? --umiem grac w grupie jestem ogarnięty lubie budować i grać :)

Skype -karwyt94

Nie przyjęty.

 

Nick w Minecraft -adas1245

Wiek --14

Dlaczego Ty? --Ponieważ znam się na minecrafcie. Jestem ogarnięty. Jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa. Jak trzeba coś wybudować to podejmuje się tego

Skype --adas.fedo

Przyjęty.

 

Nick w Minecraft: MrRoks

 

 

Wiek -- 23

 

Dlaczego Ty? -- Ponieważ hmmm.. chcial bym sie sprawdzic na serwerze typu KW. Gram w MC od niedawna ale jak zaczynamgrac to gram pelną parą. Na gre poswiecam kilka godzin dziennie wiec (4-5h). Wiec sporo pomoge :)

 

 

Skype -- karol.tryc3 aczkolwiek preferuje gg 45930571

 

POZDRAWIAM :)

Przyjęty.

 

Nick w Minecrafcie: Kenny

Wiek:13

Dlaczego Ty ? : Ponieważ chce grac na tym serwerze

Skype:Tak kennysa_1999

Nie przyjęty/ta.

 

Nick:Mania98

Wiek:15

Dlaczego ty:Mam ochote zagrać na takim serwerze.

Skype:Kuba Maniarski

Nie przyjęty.

 

Nick w minecraft: Pan_Farmer

 

Wiek: 14

 

Dlaczego ty?: uwielbiam serwery typ KW nie griefuje jestem miły, pomocny, zawsze pisze poprawnie( czasem mały błąd się zdarzy ), nie kradnę i uwielbiam się dobrze bawić z innymi graczami Minecraft.

 

Skype: aydeeen1

Dodany na próbę.

 

Nick w Minecraft - DumaaMC

Wiek- 14

Dlaczego Ty? - Bo chce rozwinąć swój kanał yt i bawić się z innymi graczami.

Skype- dominik.zaburko

Przyjęty. ;)

 

Nick w Minecraft --THEgalaxyPL

 

Wiek --14

 

Dlaczego Ty? --Ponieważ lubie grać na serwerach survival,nie griferuje i nie jestem chasmki

 

Skype --THEMinePL

Nie przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

SERWER ON!

IP - 188.165.21.150:8092

CI KTÓRZY NIE DOSTALI SIĘ NA SERWER/WHITE-LIST

MOGĄ NAPISAĆ NA SKYPE/GG !

Skype - erykleveken

GG - 36855585

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft:En0iR

Wiek:13

Dlaczego Ty?:Ponieważ lubię tego typu serwery.Myślę że ten serwer przyniesie mi wiele radości i wam.Mam taką nadzieję.Przestrzegam zasad j. Polskiego.Lubię pracować w grupie i nie lubię się kłócić.

Skype:mateusz.kaminski54

Opublikowano

Nick w Minecraft:En0iR

Wiek:13

Dlaczego Ty?:Ponieważ lubię tego typu serwery.Myślę że ten serwer przyniesie mi wiele radości i wam.Mam taką nadzieję.Przestrzegam zasad j. Polskiego.Lubię pracować w grupie i nie lubię się kłócić.

Skype:mateusz.kaminski54

Przyjęty!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft - Zixon

 

Wiek - 14 Lat

 

Dlaczego Ty? - Jestem miły, sympatyczny i pomocny. Zawsze służę pomocą i radą. Jestem kulturalny i zabawny. Mogę rozluźnić atmosferę. Zawsze chciałem zagrać na serwerze typu K.M

 

Skype - mateusz04141

Opublikowano

Nick w Minecraft - KaMakE

 

Wiek - 14

 

Dlaczego Ty? - Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.

Skype - biecolek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...