Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft -- MESSIACZEK

Wiek -- 14

Dlaczego Ty? -- NIE GRIEFUJE, JESTEM MIŁY, POMAGAM INNYM , I SZUKAM SERVERA PODOBNEGO DO KWADRATOWEJ MASAKRY

:)

Skype -- piniumsk1

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ODPISZĘ NA WSZYSTKIE PODANIA DOPIERO W PONIEDZIAŁEK!

BUDUJEMY NOWĄ MAPĘ I BARDZIEJ CIEKAWSZĄ!

( Budujemy bez CREATIVA! )

NIE OPUSZCZĘ ŻADNYCH PODAŃ! MOŻECIE BYĆ PEWNI!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft --BarraneQ

Wiek --13 ( w lutym 14 )

Dlaczego Ty? --Na róznych forach znajduje duzo serwerów, lecz żaden nie przykuł mojej uwagi. Myślę, że ten serwer jest ciekawy i interesujący. I poza tym uważam że jestem spokojny i kulturalny.

Skype --baranek140

Opublikowano

Nick w Minecraft --KowaxLLL

Wiek --14

Dlaczego Ty? --jestem miły,towarzyski znam sie na minecraft i bardzo mi sie podoba wasz serwer

Skype - login : kowaxlll

Rekrut
Opublikowano

Nick w Minecraft -- YoMan

 

Wiek -- 15

 

Dlaczego Ty? -- Jestem początkującym JuTuberem ;) mógł bym nagrywać na jutuba ;)

 

Skype -- mcyoman1

GG- 22925518

Opublikowano

Nick w Minecraft--kamix150

Wiek --11-12

Dlaczego Ty? --Umiem współpracować, z chęcią pomagam.

Skype --kamil76923

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Nick w Minecraft -- ForeverLife17

 

Wiek -- 13

 

Dlaczego Ty? -- Chcialbym zagrac na tym serwerze gdyz nie gralem jeszcze na takich z powodu mego wieku. Jestem ogarniety nie grifuje i chcialbym nagrywac te serie na yt

 

Skype -- wole ts ale ok lezniak2

Przyjęty na próbę.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- TrolleQPL

Wiek --13

Dlaczego Ty? --No,nie wiem myśle,żę jestem w miare ogarnięty i na tym serwerze mógł bym poznać paru fajnych ludzi

:)

Skype --Mam,jeżeli uda mi się dojść do serwera podam później

:)

96651533218717466263.gif

Opublikowano

 

Nick w Minecraft--kamix150

Wiek --11-12

Dlaczego Ty? --Umiem współpracować, z chęcią pomagam.

Skype --kamil76923

Nie przyjęty. :ninja:

 

Nick w Minecraft :Benjamin

 

Wiek :13

 

Dlaczego Ty? :jestem miły.Nie grifuje.Jestem pomocny.W minecraft gram ok 2/3 lata.

 

Skype :DDKOXU posiadam też ts3

Przyjęty na próbę.

 

Nick w Minecraft -- TrolleQPL

 

Wiek --13

 

Dlaczego Ty? --No,nie wiem myśle,żę jestem w miare ogarnięty i na tym serwerze mógł bym poznać paru fajnych ludzi

:)

 

Skype --Mam,jeżeli uda mi się dojść do serwera podam później

:)

 

Dodany na próbę.

Skype - erykleveken

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- TrolleQPL

 

Wiek --13

 

Dlaczego Ty? --No,nie wiem myśle,żę jestem w miare ogarnięty i na tym serwerze mógł bym poznać paru fajnych ludzi

:)

 

Skype --szymon.daszykowski

 

96651533218717466263.gif

Opublikowano

Nick w Minecraft -- KoVu

Wiek -- 12 lat

Dlaczego Ty? -- Ponieważ jestem ogarnięty i nie griefuje . Lubie budować i chce pograć z fajnymi ludźmi . Jestem chyba w ortografii najlepszy z klasy nie chwaląc sie :D

Skype -- kuba.groch11 ( xD to nie moje nazwisko jakby coś ;d w podobieństwie napisane :D )

Opublikowano

Nie przyjęty.

:ninja:

 

 

Przyjęty na próbę.

 

 

Dodany na próbę.

Skype - erykleveken

 

 

 

Dodałem Cie na skype :)

96651533218717466263.gif

Opublikowano

Nick BakuV

Dla czego ja ? Bo lubię być na serverze gdzie panuje miła atmosfera.

wiek 12lat a 16stycznia 13

Posiadam skype

 

Mam Pytanie

Ile będzie osób na wyspie?

Nie przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Dla czego?

Uzasadnij!

Ponieważ za mało w punkcie " Dlaczego ja? "

PS.Najpierw nie podałeś skype! ;)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

A na moje podanie byś odpowiedział ? :D

Pomyliłeś chyba posty,ponieważ nie znalazłem twojego posta.

Napisz jeszcze raz.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- KoVu

Wiek -- 12 lat

Dlaczego Ty? -- Ponieważ jestem ogarnięty i nie griefuje . Lubie budować i chce pograć z fajnymi ludźmi . Jestem chyba w ortografii najlepszy z klasy nie chwaląc sie :D

Skype -- kuba.groch11 ( xD to nie moje nazwisko jakby coś ;d w podobieństwie napisane :D )

 

Proszę jeszcze raz :P

Opublikowano

Nick w Minecraft -- PolskaPapryka

Wiek -- 15

Dlaczego Ty? - Nie grifuje i nie cheatuje

:) Jestem w miare ogarnięty i pomocny

Skype -- Nie

Opublikowano

Nick w Minecraft -- KoVu

Wiek -- 12 lat

Dlaczego Ty? -- Ponieważ jestem ogarnięty i nie griefuje . Lubie budować i chce pograć z fajnymi ludźmi . Jestem chyba w ortografii najlepszy z klasy nie chwaląc sie :D

Skype -- kuba.groch11 ( xD to nie moje nazwisko jakby coś ;d w podobieństwie napisane :D )

 

Proszę jeszcze raz :P

Przyjęty! :)

 

Nick w Minecraft -- PolskaPapryka

 

Wiek -- 15

 

Dlaczego Ty? - Nie grifuje i nie cheatuje

:) Jestem w miare ogarnięty i pomocny

 

Skype -- Nie

 

Nie przyjęty,ponieważ nie posiadasz Skype.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft : rumcajs12

 

Wiek :12 w lutym 13

 

Dlaczego Ty? :Nie griefuje ogarniam minecrafta ogarniam błędy ortograficzne, chce nagrywać z serwera jak i również zaprzyjaźnić się z jakimś kolega/koleżanką :P i grac razem

 

Skype : krzysiek.prusniewski2

Opublikowano

Nick w Minecraft : rumcajs12

 

 

Wiek :12 w lutym 13

 

 

Dlaczego Ty? :Nie griefuje ogarniam minecrafta ogarniam błędy ortograficzne, chce nagrywać z serwera jak i również zaprzyjaźnić się z jakimś kolega/koleżanką :P i grac razem

 

Skype : krzysiek.prusniewski2

 

Dodany na próbę.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...