Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WIEK: 15

NICK W MINECRAFT: xPolishMe

COŚ O SOBIE: Jestem spokojna osoba, umiem grac druzynowo, staram sie ze wszystkich sil aby zawsze druga osoba byla zadowolona z tego co robie. Jezeli zostane dodany na serwer bedzie to dla mnie szansa.

DLACZEGO TY: Chciałbym zagrać druzynowo. Tak jak pisalem wyzej bede sie starac i doskonalic wszystko do ideału. 

TEAMSPEAK: Posiadam micro wiec moge rozmawiac

SKYPE: kamilkamil5824

Mysle ze to byloby na tyle. : ))
Pozdrawiam administracje i graczy
Przyjety.

 

Nie dostalem ip na skype :D

 

Prosiłbym o podanie ;))

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Project

Wiek -- 12lat

Dlaczego Ty? -- Uwielbiam gry typu skyblock , survival . Umiem zbudować generator cobbla , mobgrinder , farme Orsona

Skype -- nostalekociak

Opublikowano

WIEK: 15

NICK W MINECRAFT: xPolishMe

COŚ O SOBIE: Jestem spokojna osoba, umiem grac druzynowo, staram sie ze wszystkich sil aby zawsze druga osoba byla zadowolona z tego co robie. Jezeli zostane dodany na serwer bedzie to dla mnie szansa.

DLACZEGO TY: Chciałbym zagrać druzynowo. Tak jak pisalem wyzej bede sie starac i doskonalic wszystko do ideału. 

TEAMSPEAK: Posiadam micro wiec moge rozmawiac

SKYPE: kamilkamil5824

Mysle ze to byloby na tyle. : ))
Pozdrawiam administracje i graczy
Przyjety.

 

Nie dostalem ip na skype :D

 

Prosiłbym o podanie ;))

Przeczytaj opis. ! :) Na Skp

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Heermes

Wiek -- 15

Dlaczego Ty? -- Lubie współpracować, jestem ogarnięty , lubie budować, śmiać się , jestem "posłuszny przywódcy "

xD:))

Skype -- candy.kedzior ( miasto Gliwice)

Opublikowano

Nick w Minecraft

-- Recconet

Wiek --14 Rocznikowo

Dlaczego Ty? --Będę dogadywać się z innymi członkami z drużyny . Dobre obeznanie się z craftingiem , umim zbudować mob grinder i będę budować ladne forty itp. . :D

Skype --Podam po przyjęciu <muszę założyć>

Opublikowano

Nick w Minecraft --BarraneQ

Wiek --13 ( w lutym 14 )

Dlaczego Ty? --Na róznych forach znajduje duzo serwerów, lecz żaden nie przykuł mojej uwagi. Myślę, że ten serwer jest ciekawy i interesujący. I poza tym uważam że jestem spokojny i kulturalny.

Skype --baranek140

Opublikowano

Nick w

Minecraft -- wheetly

Wiek -- 14

Dlaczego Ty? -- bo jestem doświadczony w minecraft , nie grifuje,zachowuje sie kulturalnie i dobrze dogaduje sie w duzej grupie osób

Skype -- login skype : kowaxlll

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Project

Wiek -- 12lat

Dlaczego Ty? -- Uwielbiam gry typu skyblock , survival . Umiem zbudować generator cobbla , mobgrinder , farme Orsona

Skype -- nostalekociak

Nie przyjęty. To nie jest Km3. Tylko 1.

 

Nick w Minecraft -- Heermes

 

Wiek -- 15

 

Dlaczego Ty? -- Lubie współpracować, jestem ogarnięty , lubie budować, śmiać się , jestem "posłuszny przywódcy "

xD:))

Skype -- candy.kedzior ( miasto Gliwice)

Dodany na próbę.

 

Nick w Minecraft

-- Recconet

 

Wiek --14 Rocznikowo

Dlaczego Ty? --Będę dogadywać się z innymi członkami z drużyny . Dobre obeznanie się z craftingiem , umim zbudować mob grinder i będę budować ladne forty itp. . :D

Skype --Podam po przyjęciu <muszę założyć>

 

Przyjęty,napisz na skype. - erykleveken

 

Nick w Minecraft --BarraneQ

Wiek --13 ( w lutym 14 )

Dlaczego Ty? --Na róznych forach znajduje duzo serwerów, lecz żaden nie przykuł mojej uwagi. Myślę, że ten serwer jest ciekawy i interesujący. I poza tym uważam że jestem spokojny i kulturalny.

Skype --baranek140

Przyjęty.

 

Nick w

Minecraft -- wheetly

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? -- bo jestem doświadczony w minecraft , nie grifuje,zachowuje sie kulturalnie i dobrze dogaduje sie w duzej grupie osób

 

Skype -- login skype : kowaxlll

 

Przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- LoordHagen

Wiek -- 15

Dlaczego Ty? -- Potrafię współpracować, nie oszukuję, jestem ogarnięty i lubię grać na serwerach tego typu.

Skype -- LoordHagen

Opublikowano

Nick w Minecraft --rami

Wiek --14

Dlaczego Ty? --ponieważ jestem ogranięty i lubie minecraft

Skype --tomasz @

Nie Przyjęty.

 

A co jak ktoś dednie 2 razy (0 żyć) tak jak ja?

Jeden nie cały dzień gry i co już koniec?

Czekam na sezon 2 tego serwera ;D

Prawdopodobnie nie długo będzie KM3.

Tam będzie bez żyć! :)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- The_Mini_PL

 

Wiek -- 13 (14 rocznikowo)

 

Dlaczego Ty? -- Dlaczego ja? Zawsze chciałem doświadczać emocji

:) A nic takich emocji nie daje jak to ując... Masakra ;) Zamierzam z tego serwera nagrywać filmiki :)

 

Skype -- adammini123

Opublikowano

Problem z hostingiem...

Problemy z pluginami...

Masakra! Gdzie ja wykupiłem serwer.

Nie polecam GamePol

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft: XxPaulaxX

Wiek: 14 (rocznikowo)

Dlaczego ty ?: Zawsze chciałam zagrać na KW i myślę że nadaję się na taki serwer jestem miłą , pomagającą osóbką .

Skype: patira11

 

 

 

 

Pozdrawiam ;P

2ztk8k9.jpg

Opublikowano

Nick w Minecraft -- TheArexPl

Wiek --16 rocznikowo

Dlaczego Ty? -- Jestem ogarnięty i do każdej sutuacji potrafie sie dostosować.Powinno wystarczyć xD

Skype -- thearexpl

Opublikowano

Nick w Minecraft --Koswoski

Wiek --15

Dlaczego Ty? --Jestem miłą i pomocną osobą,pomagam innym jeśli mnie poproszą i z chęcią bym poznał nowych ludzi =)

Skype --Koxx1998 - Lecz chwilowo nie mam mikrofonu...

Opublikowano

Nick w Minecraft -- VeNerCe

Wiek -- 16

Dlaczego Ty? -- Bo mi sie nudzi na innych serverach , i chce pograc z kolegami na kwadatowej masakrze :D . Nie grifuje i nie chatuje. Jestem w miare ogarniety i pomoncy

Skype -- bajzon.pl

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Neostr

Wiek -- 14

Dlaczego Ty? - Nie grifuje i nie cheatuje :) Jestem w miare ogarnięty i pomocny.

Skype -- Tak, posiadam. (n3ostr)

Opublikowano

Cześć wszystkim.

Chciałbym zaprosić Was do składania podań do

podobnego serwera typu Kwadratowa Masakra.

1337425554-U363900.png

strzalka.gifAdres IP -- Po przyjęciu gracza do serwera.

strzalka.gifTyp serwera -- Kwadratowa Masakra.

 

strzalka.gifPotwory -- Tak.

 

strzalka.gifZwierzęta -- Tak.

 

strzalka.gifPVP -- Tak.

 

strzalka.gifPremium -- Nie.

 

strzalka.gifBiała Lista -- Tak.

 

1337425569-U363900.png

Potrzebne do typu serwera kwadratowej masakry.

 

1337425590-U363900.png

Wzór podania :

 

 

Nick w Minecraft SackBoyMomo

Wiek 16

Dlaczego Ty? Jestem osobą ogarniętą mam plany na przyszłość i niejestem jakimś dzieckiem neo.....

Skype Maciejowsk

Opublikowano

Nick w

Minecraft -- Austral221

Wiek -- 14(W lutym 15)

Dlaczego Ty? -- Lubię grać w Minecrafta. Pochodzę z woj podkarpackiego. Zainteresowania Sport/Informatyka;]. W MC gram od wersji beta.

Skype -- smoku12312

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...