Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to jeszcze raz :)

 

Nick w Minecraft - Lukasz100300

Wiek -- 16

Dlaczego Ty? -- Dlaczego ? Jestem kreatywny , miły oraz kulturalny. Gdybym sie dostał starałbym się wykorzystać to w 100%.

Skype -- Nie podaje publicznie ;p

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Wojtek123

Wiek -- Prawie 15

Dlaczego Ty? -- Ponieważ jestem ogarnięty, nie przeklinam, i co najważniejsze nie używam wspomagaczy. Jeśli mnie przyjmiesz oczekuję miłej atmosfery na serwerze

. :)

Skype -- minecraftsurvival.pl <------- to nie jest reklama jak coś tylko login na skype.

 

 

Bardzo proszę o przyjęcie mnie.

Opublikowano

Nick w Minecraft -- DarkDevision

Wiek -- 14 lat

Dlaczego Ty? -- Szukam takiego serwera, umiem dogadać się z grupą, nie moge powiedzieć że jestem ogarniety bo tak nie jest :D ale gdy trzeba umiem zachować powage ;p

Skype -- KyuirPlay

Nie przyjety.

 

WIEK: 15

 

NICK W MINECRAFT: xPolishMe

 

COŚ O SOBIE: Jestem spokojna osoba, umiem grac druzynowo, staram sie ze wszystkich sil aby zawsze druga osoba byla zadowolona z tego co robie. Jezeli zostane dodany na serwer bedzie to dla mnie szansa.

 

DLACZEGO TY: Chciałbym zagrać druzynowo. Tak jak pisalem wyzej bede sie starac i doskonalic wszystko do ideału. :)

 

TEAMSPEAK: Posiadam micro wiec moge rozmawiac

 

SKYPE: kamilkamil5824

 

Mysle ze to byloby na tyle. : ))

Pozdrawiam administracje i graczy

Przyjety.

 

Nick w Minecraft -- Wojtek123

Wiek -- Prawie 15

Dlaczego Ty? -- Ponieważ jestem ogarnięty, nie przeklinam, i co najważniejsze nie używam wspomagaczy. Jeśli mnie przyjmiesz oczekuję miłej atmosfery na serwerze

. :)

Skype -- minecraftsurvival.pl <------- to nie jest reklama jak coś tylko login na skype.

 

 

Bardzo proszę o przyjęcie mnie.

Przyjety.

 

Nick w Minecraft -- oODark__KnightOo

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? --Ponieważ jestem ogarnięty umiem grać zespołowo nie niszczę budowli innych graczy i nie spamuje

Skype --DMGZ posiadam też ts

Nie przyjety.

 

Nick w Minecraft suchy89pl

 

Wiek 19

 

Dlaczego Ty? Lubię tego typu servery, gdzie można pograć z normalnymi ludźmi i dobrze się dogadać, do tego lubię wspólne pomaganie sobie nawzajem i budowanie.

 

Skype mda-blacha

Przyjety.

 

Nick w Minecraft --Pikens

 

Wiek --16

 

Dlaczego Ty? --OD dawna szukałem takiego serwera,miałem z nim doczynienia,ale nie na długo.Poza tym umiem się zgrać z grupą i jestem pomocny i ogarnięty.

Wstawiam jeszcze raz bo widzę że pominąłeś

:)

 

Skype --pikens22

Odpisalem Ci,moze nie zauwazyles. Przyjety!

;)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft Grande5

Wiek 14

Dlaczego Ty? Ponieważ od dawna szukam takiego serwera, żeby sobie trochę popykać

:)

Skype grande586

graphic.png

Opublikowano

Nick w Minecraft -- VeeSo

 

Wiek -- 15 lat

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miły, bez trudu dogaduję się z graczami. Chętnie pomagam wszystkim ;)

 

Skype -- Podam na pw jak zostanę przyjęty, ponieważ nie chcę zbędnego spamu, cenię sobie prywatność ;)

Opublikowano

Nick w Minecraft Grande5

 

Wiek 14

 

Dlaczego Ty? Ponieważ od dawna szukam takiego serwera, żeby sobie trochę popykać

:)

 

Skype grande586

 

Nie przyjety.

 

Nick w Minecraft -- VeeSo

 

Wiek -- 15 lat

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miły, bez trudu dogaduję się z graczami. Chętnie pomagam wszystkim ;)

 

Skype -- Podam na pw jak zostanę przyjęty, ponieważ nie chcę zbędnego spamu, cenię sobie prywatność ;)

Przyjety!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft --pOkeRowy

Wiek --15

Dlaczego Ty? --Jestem miłą i kreatywną osobą. Gram uczciwie i od dawna szukam tego typu serwera. W minecraft'a gram od Bety 1.2 więc co nieco wiem o tej grze.

Skype --heroninlay

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w Minecraft --pOkeRowy

Wiek --15

Dlaczego Ty? --Jestem miłą i kreatywną osobą. Gram uczciwie i od dawna szukam tego typu serwera. W minecraft'a gram od Bety 1.2 więc co nieco wiem o tej grze.

Skype --heroninlay

Przyjety!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- MinecraftFresh

 

Wiek -- 14 lat

 

Dlaczego Ty? -- Jestem osobą ogarniętą nie sprawiam problemów. Uwielbiam Budować i wymyślać różne strategie wojenne/obronne

 

Jestem osobą Kreatywną posiadam ogromną wiedzę na temat Minecrafta. Lubię się pośmiać i prowadzić

 

wspólną grę

 

Gram w Minecrafta od 2 lat

 

Posiadam mozliwość rozmawiania na Skype/TS

Skype -- MinecraftFresh

Opublikowano

Nick w Minecraft -- MinecraftFresh

 

Wiek -- 14 lat

 

Dlaczego Ty? -- Jestem osobą ogarniętą nie sprawiam problemów. Uwielbiam Budować i wymyślać różne strategie wojenne/obronne

 

Jestem osobą Kreatywną posiadam ogromną wiedzę na temat Minecrafta. Lubię się pośmiać i prowadzić

 

wspólną grę

 

Gram w Minecrafta od 2 lat

 

Posiadam mozliwość rozmawiania na Skype/TS

Skype -- MinecraftFresh

Przyjety.

 

LOL admin dlaczego nie dodajesz ? ;)

Nie odpisalem,poniewaz nie piszesz podania tylko pytanie.

Start w Poniedzialek...

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft: Pangeboom

Wiek:15

Dlaczego Ty?: Bo ogarniam, lubie serwery tego typu i nie oszukuje

Skype: Pangeboom

Przyjęty na próbę.

 

Pytałem się wcześniej czy IP serwa podasz przez Skeyp'a czy na PW. ;)

Skype.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- _AxeN_

Wiek -- 12

Dlaczego Ty? -- Ponieważ chciałbym spróbować na takim serwerze jak Kwadratowa masakra

:) ale nie mam widzów na youtube. I lubie pograć na serwerach survival

Skype -- milosz-orzechowski

Opublikowano

Nick w Minecraft: alanpl3

Wiek:16

Dlaczego Ty?: Nie oszukuje, jestem ogarnięty mam sporo doświadczenia i kocham serwery typu Kwadratowa Masakara!

Skype:pAlanpl3

Przyjęty.

 

Nick w Minecraft -- _AxeN_

 

Wiek -- 12

 

Dlaczego Ty? -- Ponieważ chciałbym spróbować na takim serwerze jak Kwadratowa masakra

:) ale nie mam widzów na youtube. I lubie pograć na serwerach survival

 

Skype -- milosz-orzechowski

 

Przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Czemu nie rozpatrzyłes Mojego podania moge napisać jeszcze raz:

 

Nick w Minecraft: JanowiakPL

Wiek:13( 14 rocznikowo)

Dlaczego Ty?: Nie oszukuje,Nie griefuje,W dużym stopniu(nie chwaląc się ) Ogarniam Ortografię,

I umiem sie zachować na serwerze oraz dobrze sie bawić

Skype:kuba.janowski2

Najlepsze są

 

 

 

ŚLĄSKIE KLUSKI I ROLADA!!

Opublikowano

Nick w

Minecraft -- FracX12

Wiek -- 13 ;p

Dlaczego Ty? -- Lubię serwery tego typu , jestem miły , pomocny .

Skype -- Wolałbym ,gdybyś ty podał mi swojego skype , wtedy ja Cię zaproszę .

Opublikowano

Dodany na próbę.

 

IP - 83.21.56.3

CI KTÓRZY JESZCZE NIE MOGĄ WEJŚĆ NA SERWER,NIECH DODADZĄ MNIE NA SKYPE!

Skype - erykleveken

 

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...