Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft --kamkus

Wiek -- 12

Dlaczego Ty? -- Jestem Kamil znam ciebie jesteś kolegą Maćka

Skype --Mam cie na skype to ja .▬. . ▀.▀√ιקKamkus√ιק™

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nowa mapa!

Serwer będzie włączony o 15:00!

Oraz będzie ostatnie nowe IP!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Witam chciałabym zagrać na tym serwie z koleżnką

Jej wiek:12

Mój wiek:13

Jej nick: AmnesiaPL

Mój nick: Czarna_Pantera

Dlaczego my: Bardzo lubimy takie serwery typu Kwadratowa masakra itp.

Skype(Mój): natalia44640

Jej skype podam w rozmowie :D

Proszę o rozpatrzenie tego podania

Opublikowano

Nick w Minecraft -- GibbonQUQ

Wiek -- 13

Dlaczego Ty? -- Ponieważ grałem na wielu tego typu serwerach i ogarniam minecrafta :P

Skype -- tomek127111

Opublikowano

Nick w Minecraft --Perspektywny

Wiek --13

Dlaczego Ty? -- Lubie serwery tego typu nie cheatuje lubie grac z innymi

Skype -- moonstergood

mca.png

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Bounceh

Wiek -- 17

Dlaczego Ty? -- Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Ortografię mam opanowaną w 99.9%, więc nie będzie was raziło zaniedbanie języka ojczystego z mojej strony.

Głos po mutacji, więc też nie będą wam puchły uszy, gdy będziecie ze mną rozmawiać na Skype / TS.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

Skype -- Dzondzy99

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Wiek:12

Nick: Kafciu4

Imię: Kuba

Skype: kafciu4

Staż: 3-4 lata

Coś o Sobie: Jestem młodym lecz chcącym grać na serwerach w gry. Moje zainteresowania to Sport,Informatyka, Gry.

Dlaczego ja?- Lubie takie serwery i szukam dobrych ludzi do takiej gry. Lubie pomagać innym w budowaniu.Szukam już od dawna takiego serwa ogarniętego. :)

 

Zmieniłem podanie ale chyba to nie robi żadnej przeszkody prawda?

Opublikowano

Staż w Minecrafcie 3-4 lata? hahahah minecraft ma może 2 .

 

Raczej z ciebie się mogę pośmiać bo tutaj masz spis :

Wersja indev 23 grudnia 2009 roku

Wersja infdev 27 lutego 2010 roku

Wersja Alpha: 28 czerwca 2010 roku

Wersja Beta 20 grudnia 2010 roku

 

I czasem poczytaj o Mc i potem weź się za grę ! ,,Dziecko idź na plac zabaw a dopiero potem do komputera usiądź bo to jest nie możliwe co ty robisz''- Grażyna Żarko

Opublikowano

Nick w Minecraft --Gawron

 

Wiek --13lat

 

Dlaczego Ty? --Ponieważ jestem ogarnięty pomocny oraz ze mną można pożartować.Ponadto mam dużo ciekawych pomysłów jak i jestem miły.Umiem ładnie budować i rozwiązywać konflikty(jeśli jest to potrzebne).Dobrze się zachowuje,nie bluzgam jestem kulturalny oraz swoją ortografię oceniam na 9.5/10 ponieważ zdarzą się czasem jakieś literówki,błędy.

 

Skype --gawron19623

bartek19623---18.png

Opublikowano

Nick w Minecraft - JanowiakPL

Wiek - 13(14 rocznikowo)

Dlaczego Ty? - Ponieważ,lubie serwery KW i nie griefuje,i umiem się zachować na serwerze

Skype -kuba.janowski2

Najlepsze są

 

 

 

ŚLĄSKIE KLUSKI I ROLADA!!

Opublikowano

Nick w Minecraft: KazachFace i Disloss

Wiek: 15 i 17

Dlaczego Wy? Szukamy servera typu kwadratowa masakra, jesteśmy pomocni, szanujemy innych, jeżeli oni szanują nas

;) I chyba najistotniejsze, nie griefujemy :3

Skype: manturewicz5000 i eryk2601

Opublikowano

Nick w Minecraft suchy89pl

 

Wiek 19

 

Dlaczego Ty? Lubię tego typu servery gdzie można pograć z normalnymi ludźmi i dobrze się dogadać, do tego lubię wspólne pomaganie sobie nawzajem i budowanie.

 

Skype mda-blacha

Opublikowano

Nick w Minecraft - Solony150i

Wiek - 17

Dlaczego Ty? -Bo jestem zajebisty xD Nie grałem jeszcze na takim serwerze. I jestem ogarnięty (no w miare xD ).

Skype - patrykotrebski

Opublikowano

Nick w Minecraft --Pikens

Wiek --16

Dlaczego Ty? --OD dawna szukałem takiego serwera,miałem z nim doczynienia,ale nie na długo.Poza tym umiem sie zgrać z grupą i jestem pomocny

Skype --pikens22

Opublikowano

Nick w Minecraft -- SebQu (Narazie, niestety, non premium)

Wiek -- 13 lat.

Dlaczego Ty? -- Potrafię współpracować oraz dzielić się, mam potrzebną do przeżycie wiedzie o majnkrafcie (Wiem jak się kopie drewno ręką itd)

Skype -- axon2-seba

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick w Minecraft --Archer

Wiek --14

Dlaczego Ty? --Bo nie grifuje jestem miły i pozatym lubie grać.

Skype --artxdd8000

 

Nick w Minecraft --Archer

Wiek --14

Dlaczego Ty? --Bo nie grifuje jestem miły i pozatym lubie grać.

Skype --artxdd8000

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Nick w Minecraft -- BielciU

 

Wiek -- 16

 

Dlaczego Ty? -- Myślę, że potrafię się odnaleźć w każdym towarzystwie. Nagrywanie z mc- to jest chyba to co najbardziej lubię robić w wolnym czasie jak i grać na jakimś fajnym i full survival serwerze

:)

 

Skype -- dafcio.bielo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...