Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft - tuptuus

Wiek : 14

Dlaczego Ty? -- Jestem pomocny i pracowity , nie uzywam zadnych x-ray itp.,lubie grac z innymi , bardzo lubie serwery typu Kwadratowa Masakra :D

Skype:tuptus1916

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft -- xSzczureQx1997

Wiek -- 16 ;x

Dlaczego Ty? -- Ja ponieważ hmmm... Nie obrażam innych graczy jestem kulturalny, nie jest mnie łatwo z prowokować, staram się jak najpoprawniej pisać w języku polskim, nie zabijam bez powodu, lubię takie serwery jak ten : >

Skype -- xSzczureQx

baner3.png

Opublikowano

IP - 188.165.21.150:8092

 

"Server PVP # Zapraszamy" Czyli to nie jest km3 ?

Tak PVP!

Ale będzie KM1/2/3 ! :)

DOGADALIŚMY SIĘ Z CRAFTSERVER! :)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- orenzadol

Wiek -- 15

Dlaczego Ty? --Nie kradnę , umiem budować , jestem uczciwy , jestem kulturalny , Lubie kłaść ziemniaki na plecach , nie przeszedłem mutacji ale jestem dojrzałym człowiekiem,mam poczucie humoru

Skype -- orenzadola

RGFya0ZpdGNoX19fZXVuZV9fXzk0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNV9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX181djU=.png
Opublikowano

PODAŃ JUŻ NIE SKŁADAJCIE!

BEDZIE INNY TEMAT!

IP - 188.165.21.150:8092 !

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft = Maniok

Wiek = 16

Dlaczego Ty? = Jestem osobą kreatywną pełną zapału humoru i chęci do gry. nie grifuje ogarniam i jestem "koleżeński".Moje doświadczenie gry w MineCraft to coś koło 1,5 roku.

Skype = marekmarek52111

Opublikowano

Nick:KamixPL.

Wiek:15 rocznikowo

 

Dlaczego ty : bo lubie grac na takich serwerach jestem ogarniety i nie grifuje

skype;KamixPL98 mam tylko na telefonie

sry za błedy ale ja na telefonie

Opublikowano

Nick w Minecraft : GoToHeaven123

 

Wiek :13

 

Dlaczego Ty?: Jestem ogarniety, umiem dobrze grać i myślę, że nadałbym się na taki serwer.

 

Skype: kubar99

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

PODAŃ JUŻ NIE SKŁADAJCIE!

BEDZIE INNY TEMAT!

IP - 188.165.21.150:8092

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- ExTazer

 

Wiek --15

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miły , pomagam graczą , nie spinam i nie obrażam innych , zawsze chcialem pograc na serwie K.M. i ogolnie chce sie dobrze bawic z innymi graczami ktorzy rowniez sa mili ;) Jestem kulturalny.

 

Skype -- claudia_goth <---- Jestem chlopakiem xD;)

Opublikowano

Nick w Minecraft -karamba100

 

Wiek - 13 Lat

 

Dlaczego Ty? - Jestem miły, sympatyczny i pomocny. Zawsze służę pomocą i radą. Jestem kulturalny i zabawny. Mogę rozluźnić atmosferę

 

Skype - mukrownik

Opublikowano

SERWER ON!

IP - 188.165.21.150:8092

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick: SHOEL_PL

Wiek: 16

Dlaczego ty?: Chciałbym bardzo zagrać na tym serwerze poznać pare nowych osób i niegrifuje

skype: shoel123321

Opublikowano

Nick w Minecraft -wietes15

Wiek - 16

Dlaczego Ty? - bede pomagał ludzią z teamu , jestem ogarniety, nie grifuje, i takie tam.

Skype -- danielbanasiak99 ale posiadam tez Ts3 ktory jest o niebo lepszy

Buuuuuuuuu :angry:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w Minecraft --XxXZaharXxX

Wiek --13

Dlaczego Ty? --Chcialbym Pograc Bardzo Chetnie Na Tym serwerze nie grifuje Jestem Ogarniety

Skype --feniks1860

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...