Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzeź w Kwadratach [Kwadratowa Masakra] [WL] [No Premium] [Podania]


Mr3rycz3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft - pBrusq

Wiek - 15

Dlaczego Ty? -A dlaczego nie ? pogra bym sobie z checia na takim typie serwera.

Skype -Mam jak cos to PW

Dodany na próbę,daj Skype na PW.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft --MrNoWY112

 

Wiek --11

 

Dlaczego Ty? --ogar,mily,spoko,pomocniczy

 

Skype --omi_pl1

Nie przyjęty,za mało w punkcje " Dlaczego Ty "

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Vixon48

 

Wiek -- 15

 

Dlaczego Ty? -- Nudzę się i nie mam w co grać

:D

 

Skype -- Tylko dla znajomych...

 

Nie przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Pół mapy już wybudowaliśmy!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft Tezert

Wiek 15

Dlaczego Ty? Służę z pomocą, mogę nagrywać filmiki i wrzucać na neta, jestem przyjazny i towarzyski

;)

Skype tezert-01

mca.png
Opublikowano

Nick w Minecraft Tezert

 

Wiek 15

 

Dlaczego Ty? Służę z pomocą, mogę nagrywać filmiki i wrzucać na neta, jestem przyjazny i towarzyski

;)

 

Skype tezert-01

 

Przyjęty.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft --Pikens

 

Wiek --16

 

Dlaczego Ty? --OD dawna szukałem takiego serwera,miałem z nim doczynienia,ale nie na długo.Poza tym umiem się zgrać z grupą i jestem pomocny i ogarnięty.

Wstawiam jeszcze raz bo widzę że pominąłeś

:)

 

Skype --pikens22

Opublikowano

Nick w Minecraft -- DarkDevision

Wiek -- 14 lat

Dlaczego Ty? -- Szukam takiego serwera, umiem dogadać się z grupą, nie moge powiedzieć że jestem ogarniety bo tak nie jest :D ale gdy trzeba umiem zachować powage ;p

Skype -- KyuirPlay

Opublikowano

Nick w Minecraft suchy89pl

 

Wiek 19

 

Dlaczego Ty? Lubię tego typu servery, gdzie można pograć z normalnymi ludźmi i dobrze się dogadać, do tego lubię wspólne pomaganie sobie nawzajem i budowanie.

 

Skype mda-blacha

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Gwiazdeczkaaa (jak coś jest on moim oryginalnym chociaż wiem ze dużo osób sie pode mnie podszywa ;/ )

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miła i ogarnieta. Nie bije graczy bez powodu i nie niszcze cudzych budowli oraz nie kradnę. I z wielką checią zakreklamuje to znaczy będę kreciła filmiki z serwera

Skype -- ola.wojtal

Opublikowano

Nick w Minecraft - Lukasz100300

Wiek -- 16 wiosenek ;)

Dlaczego Ty? -- A któż by inny :)Mam ochote pograć sobie na jakimś serwerku ;)

Skype -- Nie podaje publicznie ;p

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

20 lat

Nick z gry bizkit92

Skype darekbizkit ( Darek Jabłoński

Dlaczego ja? A dlaczego nie Lubie grac w minecrafta jak mam czas czyli codziennie a tak poza tym nazywam się Darek mieszkam w Toruniu mam 20 lat obecnie pracuje zawsze grałem sam w mc a teraz jest okazja to poznania nowych ziomków z którymi można pograć i pogadać na skype lub na czymś innym pozdrawiam

ps a kolegę Mr3rycz3k chyba kojarzę chyba grałaś na innej masakrze nie dawno ;d

logoxbt.png
Opublikowano

Nick w Minecraft: SLLENIX

Wiek: 20

Dlaczego Ty? Jestem ogarnięty, nawet bardzo. Chciałbym zagrać na tego typu serwerze. Ogólnie to nie uprzykszam gry innym graczom, jestem pomocny. ;)

Skype sllenix.sqad

Opublikowano

Cześć wszystkim.

Chciałbym zaprosić Was do składania podań do

podobnego serwera typu Kwadratowa Masakra.

1337425554-U363900.png

strzalka.gifAdres IP -- Po przyjęciu gracza do serwera.

strzalka.gifTyp serwera -- Kwadratowa Masakra.

 

strzalka.gifPotwory -- Tak.

 

strzalka.gifZwierzęta -- Tak.

 

strzalka.gifPVP -- Tak.

 

strzalka.gifPremium -- Nie.

 

strzalka.gifBiała Lista -- Tak.

 

1337425569-U363900.png

Potrzebne do typu serwera kwadratowej masakry.

 

1337425590-U363900.png

Wzór podania :

 

 

Nick w Minecraft --PolakoPL

Wiek --15

Dlaczego Ty? --Chce Zagrać na serverze na ktorym jest mila i pomocna Administracja

Skype --dominik44528

Opublikowano

Nick w Minecraft -- Gwiazdeczkaaa (jak coś jest on moim oryginalnym chociaż wiem ze dużo osób sie pode mnie podszywa ;/ )

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miła i ogarnieta. Nie bije graczy bez powodu i nie niszcze cudzych budowli oraz nie kradnę. I z wielką checią zakreklamuje to znaczy będę kreciła filmiki z serwera

Skype -- ola.wojtal

Przyjęta na próbę.

 

Nick w Minecraft -- Gwiazdeczkaaa (jak coś jest on moim oryginalnym chociaż wiem ze dużo osób sie pode mnie podszywa ;/ )

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? -- Jestem miła i ogarnieta. Nie bije graczy bez powodu i nie niszcze cudzych budowli oraz nie kradnę. I z wielką checią zakreklamuje to znaczy będę kreciła filmiki z serwera

Skype -- ola.wojtal

Przyjęta na próbę.

 

Nick w Minecraft --Pikens

 

Wiek --16

 

Dlaczego Ty? --OD dawna szukałem takiego serwera,miałem z nim doczynienia,ale nie na długo.Poza tym umiem się zgrać z grupą i jestem pomocny i ogarnięty.

Wstawiam jeszcze raz bo widzę że pominąłeś

:)

 

Skype --pikens22

Przyjęty.

 

Nick w Minecraft - Lukasz100300

Wiek -- 16 wiosenek ;)

Dlaczego Ty? -- A któż by inny :)Mam ochote pograć sobie na jakimś serwerku ;)

Skype -- Nie podaje publicznie ;p

 

Pozdrawiam ;)

Nie przyjęty.

 

20 lat

Nick z gry bizkit92

Skype darekbizkit ( Darek Jabłoński

Dlaczego ja? A dlaczego nie Lubie grac w minecrafta jak mam czas czyli codziennie a tak poza tym nazywam się Darek mieszkam w Toruniu mam 20 lat obecnie pracuje zawsze grałem sam w mc a teraz jest okazja to poznania nowych ziomków z którymi można pograć i pogadać na skype lub na czymś innym pozdrawiam

ps a kolegę Mr3rycz3k chyba kojarzę chyba grałaś na innej masakrze nie dawno ;d

Tak! Też Cię poznaję.

Graliśmy na " Zielona Kraina "

Ale ja już tam nie gram...daj spokój. :D

Przyjęty! :)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick w Minecraft: SLLENIX

Wiek: 20

Dlaczego Ty? Jestem ogarnięty, nawet bardzo. Chciałbym zagrać na tego typu serwerze. Ogólnie to nie uprzykszam gry innym graczom, jestem pomocny. ;)

Skype sllenix.sqad

Przyjęty. ;)

 

a mnie nie przyjmiesz :D?

No przecież odpisałem Ci i jeszcze wysłałem zaproszenie na Skype. ;)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

WIEK: 15

 

NICK W MINECRAFT: xPolishMe

 

COŚ O SOBIE: Jestem spokojna osoba, umiem grac druzynowo, staram sie ze wszystkich sil aby zawsze druga osoba byla zadowolona z tego co robie. Jezeli zostane dodany na serwer bedzie to dla mnie szansa.

 

DLACZEGO TY: Chciałbym zagrać druzynowo. Tak jak pisalem wyzej bede sie starac i doskonalic wszystko do ideału. :)

 

TEAMSPEAK: Posiadam micro wiec moge rozmawiac

 

SKYPE: kamilkamil5824

 

Mysle ze to byloby na tyle. : ))

Pozdrawiam administracje i graczy

Opublikowano

Nick w Minecraft -- oODark__KnightOo

 

Wiek -- 14

 

Dlaczego Ty? --Ponieważ jestem ogarnięty umiem grać zespołowo nie niszczę budowli innych graczy i nie spamuje

Skype --DMGZ posiadam też ts

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...