Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

OFERTA dla KODERA/WEBMASTERA

 

Szukam osoby, która ma dobrze zabezpieczony skrypt CMS, lub potrafi go napisać.

Potrzebuję, zakodować gotowy już layout pod serwis CMS, oraz zintegrować sklep ItemShop + Płatności Homepay (banał).

Zależy mi na przejrzystości kodu, jak i widoku na stronie, jeżeli robisz wszystko na odwal się byle by zarobić, to nawet nie pisz, bo stracisz tylko czas.


Oczekuje w systemie podstawowych rzeczy :

 

= Rejestracja - aktywacja poprzez email.

= Panel eventów - dodawanie, edycja, kasowanie.

= Panel newsów - dodawanie, edycja, kasowanie.

= ItemShop - dodawanie, edycja, kasowanie itemów w IS.

= Panel użytkownika - zmiania hasła, zmiana email, zmiana kodu usunięcia postaci, zmiana hasła do depozytu, doładowanie is.

= Ranking graczy

= Ranking gildii

= Dział pobierz (client, patcher)

= Dział ekipa

= Status serwera, ile osób online.

 

Myślę że to wszystko, piszę to na szybko, ponieważ bardzo zależy mi na czasie, jeśli chcesz się tego podjąć i chciałbyś coś zarobić, napisz na numer GG : 25525566

Czekam tylko na poważne oferty !

[HA]Irys
logo1vmw.png

Opublikowano

Witam:0


Jestem technikiem od Zabespieczeń i nie tylko :)



Rekrutuje następujące osoby do Team :



- Technik (Będzie razem ze mną współpracował)


- Quester


- ClientMaster


- Grafik


- WebMaster


- Sponsor



Pisać na PW :)

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Za sponsoruje serwer dedykowany Vps( itp ) . Pliki maja być zrobione PW . lub GG 28077923 .



Za sponsoruje serwer dedykowany pisać na GG 28077923

Opublikowano

Witam!

Szukam sponsora na serwer Dedykowany Valmoria :) . Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt : 18209640 .

Pozdrawiam

vad2.jpg

Opublikowano

Witam

 

Szukam sponosora/technika na serwer vps .Pliki hard/med 127.

Pliki są zaczęte, robione od czysta.Co jest zrobione to na pw.

Mój wiek to rocznikowo 19 lat:)

Nie rozmawiam z osobami, które mają nagle rozwiązać współprace, gdyż potem bd dalej pracował na innymi projektami. Nie bawie się z żadnymi umowami.

 

Kontakt GG 1739951

86609055853348996726.png

Opublikowano

Witam poszukuje klienta metin2 o zanwie EmeraldMT2 Wszelkie info w tej sprawie pisac na pw lub gg : 39731021

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Potrzebny programista od php.

 

Potrzebuję skrypt który obsłuży płatności przelewy24 (przelewy nie smsy) oraz skrypt obsługujący bonusy - podwójny exp, drop itp. (do itemshopu).

Reszta do dogadania prywatnie.

 

Nie interesują mnie gotowce, które znajdę na forum.

 

Kontakt pw

Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYKOWANYM.


OFERUJE:


-NAPISANIE QUESTÓW


-DODANIE MAP I REGENÓW


-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).


-POMOC PRZY FORUM I TS3.


-PILNOWANIE PORZĄDKU.


-WIELE NOWOŚCI.


-DUŻO WOLNEGO CZASU.


-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.





KONTAKT:


GG:46120616


NA PW NA FORUM

Opublikowano

Poszukuję sponsora.
Zostały poprawki/zabezpieczenia/grafika i przeniesienie na dedyka.

Mogę także sprzedać skończone pliki,stronę i grafikę na dedyka.

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

witam, zlecę wykonanie profesjonalnego filmiku (zapowiedzi) przyszłego dedyka.


kontakt:
gg:3581941

Pcimiu

 

 

Pomogłem?

 

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Opublikowano

Witam, podejrzewam, iż większość tego forum ma problemy z postawieniem serwera do metin2, na dedyku lub VPS-ie. Wcale się nie dziwie jest to dość trudne, a z racji tego, że dobrze się na tym znam, umiem pisać questy, ogólnie postawić profesjonalny serwer, typu EliteMT2, DragonMT2, VirtualMT2.

 

Każdy kto chce pomocy, zapraszam na gg: 40011865

 

Tam służę fachową pomocą. (mam urlop choroboy i mi się nudzi)

Opublikowano

Witam!


 


Szuka pracy jako


GameMaster MoD Technik.


 


Jestem bardzo doświadczonym graczem.


 


Komendy mam opanowane w 1 paluszku..


 


Mam 16lat..


Na imie mi Przemek.


 


Mam Dużo czasu wolnego. :).


 


Potrafie też pomóc przy serwerze.

 

Mam dużo czasu wolnego.

 

 


 


Zainteresowanych pisać na


GG:35694104

prokox.png
Zaczynamy!

 

Czy dasz + czy - leży mi to ;D

Opublikowano

Poszukuję sponsora!


Oczekujemy:

1.Zakup serwera vps

2.Zakup serwera dedykowanego

3.Zakup domeny +hosting

4.Wiarygodności

5.Stały kontakt

6.Komunikator głosowy team-speak 3/Skype

7.GaduGadu

7.Wiek 18+

8.Opłata człowieka od zabezpieczeń


O Serwerze:

Nad serwerem trwają pracę już z rok, więc serwer jest solidnie dopracowany i można czerpać dużo przyjemności z gry bez bugów.

Posiadamy także Forum, które jest także dopracowane i zrobione na "cacy"

Dysponujemy bardzo doświadczonym i zgranym Teamem.

Za sponsorowanie:

% z IS

Ranga w grze i na forum .




Kontakt:

gg:32348379

pw:NoLimited (Na mpc)

Opublikowano

Poszukuję profesjonalnego technika, który potrafi między innymi:

-tworzyć mapy.

-questy.

-oczywiście to co każdy technik potrafi (dodawanie map, system ulepszeń etc.)

-jeżeli również masz znajomość z programowaniem Python byłoby wspaniale ze względu na to, iż cały Client opiera się właśnie na nim.

 

 

Chciałbym zrobić coś na prawdę dobrego i wiem, że należy w to zainwestować dużo czasu, a więc szukam drugiej osoby która potrafi coś zrobić.

Mówię od razu, że nie robimy serwera z tutorialów z MPC, a nowości. Przemyślałem bardzo dużo spraw, a co się za tym wiążę dużo innowacyjnych pomysłów które mogą wprowadzić tą grę w nową erę Metina.

 

Trochę o serwerze. Tworzymy go od zera to znaczy będziemy edytowali czyste pliki. Nie będziemy robić serwer Paintowski w którym będzie nawalone nie wiadomo ile broni, zbroi i ekwipunku. Podstawowy set ekwipunku + zbroje YMIRA z bety oraz set (butów, kolczyków etc. (posiadam gotowe ikonki) ).

Jeżeli chodzi o fabułę myślę, że zbędny będzie system energii, ale pozostawimy system kostiumów oraz petów tylko ,,Troszeczkę" go rozwiniemy.

W planach będzie również wykorzystanie języka LUA ( dunegony) do nowych map. I przy tym mam bardzo ciekawy, pomysł, ale opowiem go gdy już zamienimy kilka zdań, bo nie mam zamiaru takich innowacji pozostawić do wykorzystania konkurencji.

Czyli inaczej mówiąc zrobimy starodawnego i nowoczesnego Metina jednocześnie :)

 

Jeżeli chodzi o zabezpieczenia serwera, czy też stronę i wszelką grafikę mam dużą zniżkę od poszczególnych osób (więcej na prywatnej wiadomości).

Mam również wybraną nazwę serwera. Nie brak również reklamy i profesjonalnych filmach video z serwera.

 

W teamie będę ja, technik ( czyli ty ;p) i sponsor.

 

GG:40598120

PW

 

Po powyższych kontaktach oferuję kontakt na Skype, Facebook'u oraz TS3.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Witam Poszukuję Technika dobrego od Zaraz .Posiadam Serwer Dedykowany oraz Grafika co robi w plikach serwerowych szukam mu pomocnika chcemy postawić Serwer jedyny w swoim rodzaju zapewniam posadę w Team I zys z IS moje GG 13162279 Lub na PW pisz .

Opublikowano

Witam,




Posiadam od okolo 3 tygodni dedyka w Kimsufi.pl ( tego z 24 RAMu).

Niestety jak narazie trafialem jak narazie na osoby "niedorozwiniete"

typu shiner ( GG: 35896527 ) i inne osoby jego pokroju :)

Ktore zapieraly sie ze zrobia server, niestety ani razu im sie nie

udalo ale wiadomo dzieci to dzieci i nikt tego nie zmieni....




Daje pelny dostep root.




Oczekuje gotowego servera do odpalenia na dniach z gotowa strona WWW , jak i IS.


Wymagam odpowiedniego % z IS za hosting :)




Dodatkowo, posiadam server w OVH na systemie linux debian ktory ma w

pelni skonfigurowany FireWall - ktorego planuje uzyc w sensie router (

mam nadzieje ze rozumicie :D

). Dzieki temu "mykowi" wasz/nasz server bedzie w pelni zabezpieczony

przed atakami DOS, i w znaczacym stopniu przed gorszymi atakami DDoS.




Oferty wspolpracy pisze na PRIV + wasze GG.


Jezeli wasza oferta mnie zainteresuje napisze na GG :)




Pozdrawiam.


@OFFTopic
A sluchajcie czy tylko ja dostaje Privy od dzieciakow co chca dostac dedyka za 500+ zl bo inaczej rezygnuje? xD I oczywiscie zapierdaja sie ze ICH pierwszy server przyciagnie ponad 1k graczy? xD

Prosze jedynie normalne oferty.... Wiem ze najlepsi/ogarnieci ludzie wiedza ze hosting u kogos to strata kasy jak i czasu, jednak moze ktos z ZAPALEM sie znajdzie.... Sam kiedys w innej grze bylem kims takim i wiem jak wazne jest znalezienie odpowiedniej osoby!

( sorki za pisownie w offtopis, ale chyba za duzoo wypilem )


Czekam na Privy - normalne MSG...

Opublikowano

Poszukuję profesjonalnego technika, który potrafi np.
- dodać mapy,
- nowe eq,
- system ulepszania,
- questy itd. (czyli wszystko co może się przydać w moderowaniu plików ;D)
oraz pokazał by mi parę swoich umiejętności których jeszcze nie posiadał. W zamian oferuje posadę SGM w grze i na forum oraz jakieś % z IS.

Chciałbym zrobić grę która by się wyróżniała swoim wyglądem, oraz funkcjonalnością, a zarazem przyciągała wzrok potencjalnego gracza.


GG: 45416625

PW

Opublikowano

witam, zlecę wykonanie profesjonalnego filmiku (zapowiedzi) przyszłego dedyka.



kontakt:

gg:3581941

Pcimiu

 

 

Pomogłem?

 

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...