Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Witam .

 

Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.

 

Na serverze hamachi/dedyk .

 

Mam spore doswiadczenia w tej randze .

 

Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych .

 

Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.

 

Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .

 

 

 

Co oferuje ?

 

- Pomoc w administracij

-Utrzymam porzadek na serwerze

-Pomoc technikowi jak trzeba :]

 

- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.

-Pomocy na forum jak trzeba.

 

 

Kontakt- - > GG: 44985434

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wykonuje grafikę na prywatne serwery Metin2

 

BFh3D.jpg


"Konkurs Mikołajkowy Metin2" Moja praca zajęła 2 miejsce w Konkursie.


Nazywam się Krystian, mam 19 lat (10/10/1993) i mieszkam od paru lat w Barcelonie. Moją karierę jako grafik zaczynałem na znanym już forum FaceMetin gdzie pełniłem funkcje moderatora działu graficznego. Do dzisiejszego dnia wykonuje mniejsze jak i większe zlecenia dla znanego wszystkim serwera Balmora.pl, pisze tutaj np. o tłach na Facebooka lub tez innych projektów graficznych takich jak tła logowania lub też wyboru postaci itd.
Również współpracuje lub też współpracowałem z innymi prywatnymi serwerami gry Metin2. Listę pracodawców napisze na samym dole mojej prezentacji i będę ja odświeżał co jakiś czas. Ogólnie jestem zadowolony z tego co robię i codziennie się szkole, używam naturalnej mocy wyobraźni dzięki której tworze ładne prace które później jeszcze lepiej się prezentują. Codziennie odwiedzam, oglądam lub tez czytam rożnego rodzaju Tutoriale, staram się być na bieżąco ze światem graficznym.

"Wiedz, ze wiedza bierze się z doświadczenia"

Moje doświadczenie graficzne oceniam na bardzo dobre. Współpracowałem z bardzo znanymi serwerami, jak i firmami. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sil w grafice 3D ale jak na razie jestem w tym temacie zielony "Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo". Dokładnie tak, trzeba się rozwijać i wspinać po swojej życiowej drabinie.

6rvHq.png

nastartg.png

mVwTt.png

dsfsdfh.png

Więcej prac znajdziecie również w moim portfolio: http://cas93.weebly.com/

Wykonuje:
- Tla do klienta (wyboru postaci, logowania i teleportacji w grze)
- Ikony do gry (np. ikony broni, zbroi, itemków do questów)
- Rożnego rodzaju zapowiedzi serwera, prezentacje na MPC Forum.
- Banery reklamowe serwera
- Nowe Krolestwa (flagi do klienta)
- Sygnatury
- Logotypy
- Layouty
- Motywy do TeamSpeak3
- Tapety
- Layouty na YouTube
- Zapowiedzi / Prezentacje serwerów Metin2 (tylko elementy graficzne)
Teoden.eu -> http://www.mpcforum....-teodeneudedyk/
... i wiele więcej, moje możliwości są bardzo duże.

Tutaj macie przykładowo Logotyp:

9czV9.png

Przykładowe okno logowania:
X0Et6.jpg

Przykładowe (nowe królestwa w kliencie)

ssy3.png

Więcej prac, tak jak napisałem wcześniej znajdziecie w moim portfolio.


O mnie...

Dostęp do laptopa mam przez cały czas. Dodatkowo codziennie sprawdzam swoja pocztę (e-mail), wiec kontakt ze mną w sytuacji kryzysowej nie będzie zadnym problemem.
Osobą odpowiedzialna jestem bez wątpienia właściwie nie zdarza mi się nie wypełnić powierzonych mi obowiązków Jestem wytrwały w tym co robię i podążam za swoja ciekawością wiec współpraca ze mną jest na najwyższym poziomie.

Tak jak napisałem wcześniej, lista serwerów z którymi współpracowałem: Balmora, Avista, Anrela, Teoden, Eleris

Kontakt
GG: 40549387


Zgodnie z ustawa z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie
praw wlasnosci poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyzej tresci bez zgody autora
grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolnosci od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

 

 

Mogę zaoferować również reklamę serwera na moim kanale YouTube.

Mam ponad 2431 subskrypcji (dziennie dochodzi mniej więcej 30 subów) i ponad 539086 wyświetleń filmów.

 

 

 

PayPal/Paysafecard

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Witam.

Szukam osób które znają się na tworzeniu serwerów.

Szukam osób takich którzy umieją postawić serwer od tzw. "ZERA"

Jeśli serwer stanie na nogi to także szukam osób na stanowika Gm'owskie ;p

Szukam także ludzi którzy potrafią zrobićforum itd.

Kontakt zemną pw oraz GG- 3845034 pisać nawet jak bede Niedostępny

 

Oferuje także siebie na posade GM na jakimś prywatnym serwie. Chcesz osoć dopytać pisz 3845034-gg Bądź PW

Opublikowano

Witam,

Poszukuję sponsora.

Pliki jak i strona są skończone.

Zostały poprawki/zabezpieczenia/grafika i przeniesienie na dedyka.

 

Proszę pisać na GG lub PW

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam




ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie




padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie




czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać




jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam



Zostanę technikiem/webmasterem/clientmasterem/mapmasterem/zabezpieczycielem serwera/Grafikiem/modelatorem 3D/questerem



Co oferuję ?



Profesionalne wykonanie każdych prac


Dużo czasu



Czego oczekuję ?



Dostępu do maszyny, opcjonalnie GM, % z IS



LUB


Poszukuję sponsora, który będzie sponsorował maszynę dedykowaną, gdyż pliki mam skończone w 70-80% ;)


(UWAGA!. Wiele osób zrezygnowało z moich ofert, gdyż byli to mało "inteligentni" ludzie. Jeżeli jesteś wart mojego czasu to pisz)


Kontakt gg : 46221080

Opublikowano

GG: 31175571
Nie interesuje mnie "dołączenie do teamu" serwera!

 

 

Zacznę od tego, iż standardowe pety itd. w większości przypadków przejadły się już graczom

Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?
Oto przykład moich prac:

Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.

Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.
Npc #1
haqgmp.jpg
Npc #2
2snsc0.jpg
Pet #1
fg7leq.jpg
Pet #2
ld9oxc.jpg
Mob #1
8l59lk.jpg
Boss #1
bnis63.jpg
Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.
Kontakt zamieszczam na końcu wiadomości.
Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)
Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk
Pozdrawiam,
TreeN
au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg

 

Opublikowano

Oferuję siebie na posadę GM, mam 16 lat, 3 lata doświadczenia w grze oraz dużą wiedzę o metinie i głowę pełną pomysłow. Posiadam Team Speak 3. Opowiem więcej o sobie, jeśli to wymagane. Mój nr gg: 35906907. Proszę o pisanie nawet gdy niedostępny.

Opublikowano

Szukam technika do postawienia serwera prywatnego (dedykowanego)
Wymagam :
Postawienia serwera + instalacja serwera ,bazy danych itp + pliki ;)
Zrobienia klienta , lauchera
Dodanie broni,map,zbroi itp
Zrobienie / zainstalowanie strony pod serwer

Patrząc na moje wymagania ( raczej mogę zostać sponsorem ale to wsystko do obgadania :)
Co do nagrody to się dogadamy :)
. Kontakt pw

Opublikowano

Poszukuje osoby bardzo dobrze obeznanej w Metinie, która jest skłonna poustawiać wartości ataków broni w nadchodzącym serwerze. Typ serwera to easy, więc broni jest sporo - osoba ta przy ustawianiu wartości ataków powinna brać pod uwagę bony, rosy itp.



Proponowane wynagrodzenie: przelew $$$ lub znajomość na dłużej, czyli pomocnik serwera itp. z pozycją


Kontakt email: [email protected]

IhuZnR7.png

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie


czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

 

 

Witam .

 

Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.

 

Na serverze hamachi/dedyk .

 

Mam spore doswiadczenia w tej randze .

 

Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych .

 

Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.

 

Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .

 

 

 

Co oferuje ?

 

- Pomoc w administracij

-Utrzymam porzadek na serwerze

-Pomoc technikowi jak trzeba :]

 

- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.

-Pomocy na forum jak trzeba.

 

 

Kontakt- - > GG: 44985434

Opublikowano

Poszukuje posady Game Master-a na serwerze dedykowanym Metin2

Posiadam spore doświadczenie i wiele lat przepracowanych przy plikach serwerowych, co świadczy o tym, że nie pozwalam sobie na błędy.

Miałem 2 serwery dedykowane, nie za bardzo znane lecz były. Informację na temat ich mogę podać w prywatnej wiadomości.

W metina gram od 2007 roku, zaczynając od koreańskiego, po pewnym czasie przeniosłem się na Metin2 PL serwer Monastyr grając spontanicznie aż do tej pory udało mi się wbić 95 lvl. Większość czasu nie poświęcałem jednak grze na PL-u wolałem zająć się tworzeniem własnych serwerów, więc od czasu pojawienia się pierwszego tutorialu w internecie na temat tworzenia własnego serwera MT2 zacząłem swoją przygodę z budowaniem "własnego świata". Które nie chwaląc się, trwa do tej pory.

Na chwile obecną posiadam 19 lat i zajmuje się nauką (sobota, niedziela)

Od poniedziałku do piątku posiadam całe dnie wolne, a na serwerze mógłbym spędzić średnio 10 godzin dziennie.

Nie boję się także pracy przy forum, znam każdy skrypt od podszewki, piszę też w html, php oraz JS więc i w tym byłbym w stanie pomóc.

Posiadam mikrofon oraz własny serwer teamspeak w razie kontaktu.

 

Prośby o szczegółowe informacje proszę kierować w prywatnej wiadomości.

Przepraszam także za chaotyczność mojego podania, ale niekiedy pisanie o sobie w formie ''podaniowej'' mnie przerasta. :D

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Poszukuję osoby która pisała by questy na serwer dedykowany Easy.

Dodam, że posiadamy spore doświadczenie w stawianu serwerów dedykowanych.

W zamian oferuję posadę GM/SGM(zależnie od umiejętności) na serwerze, zawsze można się dogadać.

 

GG - 46509728

Opublikowano

 

 

 

Witam

Mam na imię Tomasz i szukam sponsora .Mam 18 Lat. Jestem ogarnięty. Posiadam Fajny pomysł na server Medium i Autorską nazwę

Więcej gg/ts3/pw

 

Oferuję:

Dodawanie nowości i edycja Plików i Clienta (nie będę wymieniał bo to nie ma sensu )

Dobry kontakt gg i ts3,skype

Poświęcenie

Chęć do pracy

Kreatywność

Dobry pomysł na server

Dużo czasu na server

Lojalność

 

Moje oczekiwania:

Sponsor najlepiej Z kujawsko-pomorskiego z możliwością spotkania/może być z innego woj.

Dedyka średniego /vps dobrego do pracowania nad plikami i do bety

Dobry kontakt najlepiej GG TS3

Zaufania

 

Kontakt :

GG: 46417960

PW : Na Forum

NieAktualne

 

 

 

 

 

 

 

VG9tYWtCX19fZXVuZV9fXzU0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Zostanę technikiem na Dedykowanym Serwerze.

 

Oferuje :

 

Umiem to co technik umieć powinien, Reszta na GG.

 

Oczekuje :

 

Dedyka za co najmniej 300 zł.

Teamu z pomysłami oraz sponsora który może zainwestować $ w naprawdę świetne rzeczy (posiadam fantastycznego grafika na zamówienia, który robi cuda za grosze)

 

% z IS.

Strona, Forum.

 

Posada na Stronie, Forum i grze.

 

Wymagam dużo, ale również dużo oferuje.

Więcej na GG : 34324962

Opublikowano

Zostane Technikiem

Oferuje:

-pomysłowość

-umiejętności w tworzeniu serwerów(pliki, client , freebsd itd)

-wiek 18 lat

-wiecej info na priv

Wymagania:

-serwer conajmniej vps

-dojrzały wiek

-chętnie bym z kimś robił, by praca nad plikami nie opierała się tylko na mnie

 

kontaktvn.png

86609055853348996726.png

Opublikowano

Witam

Mam do zaoferowanie serwer Team Speak 3. Chętnie podejmę współpracę z administratorami jakiegoś serwera (nie chodzi mi o ulgi w grze, najbardziej zależy mi na dużej liczbie osób na moim TS'ie). Współpraca polegała by na tym że jestem w stanie pomoc w rozreklamowaniu twojego serwera metin2, wydziele specjalną strefę dla graczy i administracji, oferuję także unikalne rangi ewentualnie posade administratora serwera TS 3. Moj serwer znajduje się w Poznańu więc nie ma problemów z pingiem.

Serdecznie zapraszam, jeżeli masz jakieś pytania proszę o kontakt.

Kontak:

Serwer TS3 IP: 91.228.198.115:9987 (Nick FLASH)

email: [email protected]

oraz prywatna wiadomość na tym forum.

Opublikowano

Zostane Technikem

Oferuje:

-dodanie wiele rzeczy czego niema na innym serwie:)

-dużo czasu na serwer i wiele wiecej

wymagania:

Ogarniety team

serwer hamachi lub dedyk:)

jak cos pisac gg 46508321

Opublikowano

Witam mogę pomóc przy Serwerze Dedykowanym moje umiejętności:

Zarządzanie unixa'mi [W tym systemem FREEBSD]

Programowanie w php, Delphi, c#, python, script

Zabezpieczanie serwera [maszyny oraz plików]

zabezpieczanie Clienta [ Archiwa dll ]

co do plików serwerowych to wszystko to co można umieć + modyfikacja ich [Dokładniej opowiem na gg lub Skype]

 

Nie chce kasy z IS :) wystarczy Miły Team Kasa mnie nie Interesuje.

Napisz do mnie na PW może się dogadamy co i jak.

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...