Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukamy sponsora , mamy juz pliki serwerowe gotowe i ze za niedlugo chcemy odpalic serwer, serwer easy. Oferujemy miłą atmosferę i administrację.

GG: 22301290

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

GG: 31175571
Nie interesuje mnie "dołączenie do teamu" serwera!


Wykonuje tylko profesjonalne projekty.



Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?

 



Tu taka mała lista tego co posiadam:

Pety:

Bossy:
Bronie
łuki
Sztylety:
Wachlarze/ włócznie
Toporki/dzwony
miecze
NPC

http://scr.hu/0hwg/xqngb

 


Oto przykład moich prac:



http://www.youtube.com/watch?v=8mfILZaOIu8&feature=plcp



Aktualnie chcę pozbyć się takiej mapki(jest to koloseum, może służyć jako arena. W sprawie ceny zapraszam do kontaktu gg, może być ts.
sogzbk.jpg
rxscl0.jpg

Aktualnie posiadam na sprzedaż też pety, tu zamieszczam zdjęcia już gotowych.
w7hsox.jpg
aqatm5.jpg

Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.


Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.

Npc #1
haqgmp.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/z0/nf/0n/haqgmp.jpg

Npc #2
2snsc0.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dx/y8/tx/2snsc0.jpg


Pet #1
fg7leq.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/tv/b5/xs/fg7leq.jpg


Pet #2
ld9oxc.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/h0/g4/zv/ld9oxc.jpg



Mob #1
8l59lk.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5c/lt/xx/8l59lk.jpg



Boss #1
bnis63.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rs/8w/gc/bnis63.jpg



Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.
Kontakt zamieszczam na końcu wiadomości.

Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)

Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk

Pozdrawiam,
TreeN

au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg

Opublikowano

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

 

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

27203773581555388987.png

 

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

88202169568871353246.png

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

Krótkie Podanie :

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

Plusy Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

poszukuje technikow posiadam dedyk 16gb możliwość rozbudowy do 32gb ramu 4tb miejsca na dysku

 

Mam pliki serwerowe dosyc dobre oraz strone www poszukuje kogos kto mi wgra przedmioty potwory questy itp.

 

lub ekipy ktora posiada gotowy serwer i szuka hostera :)

 

kontakt : 10505791

Opublikowano

 

 

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

 

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

27203773581555388987.png

 

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

88202169568871353246.png

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

Krótkie Podanie :

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

Plusy Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Technik

 

 

 

 

Na początek trochę mojej historii:

Na imię mi Rafał. Przeżyłem już prawie 14 roków, ale potrafię dużo.

Zajmuję się zazwyczaj techniczną oraz klientową stroną Metina.

Potrafię zmieniać przeróżne rzeczy.

 

 

 

Co oferuję:

- Ładnie spolszczone oraz wgrane pliki(do tego także wchodzą nowe mapy etc.)

- Ładnie i atrakcyjnie zrobiony Klient

 

 

 

 

 

Czego żądam:

- Posady [GA] na serwerze

- Rangę na forum

-Pełnego dostępu do bazy danych

- Oraz uprzejmości oraz życzliwości ze strony teamu.

 

 

 

Kontakt ze mną jest dostępny w postaci Prywatnej Wiadomości na forum lub:

05448427117177715055.png

46593551
Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam


Szukam Hostera Na Serwer Hamachi


Najlepiej żeby godziny serwera byly takie: Pon-Piątek od 16/17 do 22/24 chyba że ktoś takich nie może to niech ustali swoje godziny serwera


Serwer Będzie sie nazywał [Jaką nazwe wymyślisz :)]



Oczekuje: Zahostowanie Serwera


Ofertuje: Posade GA, i dobrego fajnego team. :)



GG: Masz na Profilku


Skype: Masz na profilku


Pisz ! ! ! ! ! !


Pliki Terenzo.. Oldshool pvp


Ulepki to będą Klucze


A klucze będą dropiły z metków albo jakiś bossow :D


Skile, Lvl u kapitana wiecej info na GG albo Skype :)


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Witam

Otóż stawiam prywatny serwer metin2 i potrzebuję trochę pomocy przy cliencie.

Czego poszukuję:

A wieć poszukuję:

1.Client Master

2.Grafika

3.Grafik [MODELE METIN2] do przerabiania.

A Więc ktoś chętny?

Proszę się zgłosić do mnie na:

-Skype: ramonramon373

-Gadu-Gadu: 4548813

Za nagrodę oczywiście Game Master.

 

Serwer jest chwilowo testowy na hamachi, jak wsyztsko będzie naprawione itd. to wykupuję VPS lub go stawiam na mojej własnej maszynie.

 

 

P.S. Próbuję pisać dobrzę po polsku ze względu że jestem Holendrem, więc proszę się nie śmiać z mojej pisowni z góry Dziękuję.




Opublikowano

Witam wszystkich userów :)



Zostanę ClientMasteem :)



Oferujue :


- Dodanie zbroji,broni,etc


- Język Pythona


- Ddawanie map


- Zmiana Interfesu ,login,okna gry ,itp


- Profesjonalnie Zabespieczenie klienta


- I wile więcej :)



Oczekuje :


- Posady jako ClientMaster : gra,forum,ts3,etc


- Mały procent z is jeśłi tylko było by to możłiwe


- Ogarniętego Team i Profesjonalizmu


- No to chyba już na tyle ;)




Pszelkie info podam na gg : 46597283




Pozdro :D

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

 

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYKOWANYM.

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

KONTAKT:

GG:46120616

NA PW NA FORUM

AKTUALNE

 

Opublikowano

Zostanę GM / TGM na servie Dedykowanym / hamachi .

 

Imię : Oskar
Wiek: 15 lat
Doświadczenie:Niestety nigdy nie miałem okazji zdobyć doświadczenie jako GM i chciałbym spróbować moich sił.
Uważam że doświadczenie nie jest tak ważne jak ''odpowiedzialność'' (Szybko się uczę)
Doświadczenie można nabyć jeśli będzie się tego chciało oraz starało.
Kontakt:TS lub GG 45797080
Posiadasz Mikrofon?Tak:
Posiadasz Team - Speak 3?:Tak
Własna ocena komend Mistrza Gry:Tak,mam mniej więcej duża znajomość komend ponieważ czytałem w poradnikach i myślę ze dużo się nauczyłem,
aczkolwiek jeśli jakiejś komendy bym nie umiał po prostu bym sprawdził ją .


Dziękuje i pozdrawiam,mam nadzieje, że ktoś da mi szanse i będę mógł wstąpić w wasze szeregi.

Więcej informacji udzielam na GG .

Opublikowano

photo-thumb-847314.jpg?_r=1362685968


Witam


Szukam Hostera Na Serwer Hamachi


Najlepiej żeby godziny serwera byly takie: Pon-Piątek od 16/17 do 22/24 chyba że ktoś takich nie może to niech ustali swoje godziny serwera


Serwer Będzie sie nazywał [Jaką nazwe wymyślisz :)]



Oczekuje: Zahostowanie Serwera


Ofertuje: Posade GA, i dobrego fajnego team. :)



GG: Masz na Profilku


Skype: Masz na profilku


Pisz ! ! ! ! ! !


Pliki Terenzo.. Oldshool pvp


Ulepki to będą Klucze


A klucze będą dropiły z metków albo jakiś bossow :D


Skile, Lvl u kapitana wiecej info na GG albo Skype :)




Nie Aktualne. !


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Projekt Inspirion poszukuje sponsora.

 

 

Oczekujemy:

-Zakup serwera VPS na czas trwania tworzenia plików ( 30 zł)

- Domena i hosting na stronę WWW ( 30 zł)

-Po tym jak będzie wszystko gotowe dobry serwer dedykowany.

-Licencja I.P Board.

 

 

Oferujemy:

-Profesjonalną stronę (grafika By Skyne.pl i skrypty By Welnes)

-Profesjonalne zabezpieczenia ( MySQL oraz wszelkie FireWalle etc. :) )

-Profesjonalna fabuła gry.

-Profesjonalna grafika do zapowiedzi, tło logowania, znaczek GM, jeden set itemów.

-Profesjonalne wykonanie serwera technicznie.

 

 

Kontakt:

GG: 40598120

PW

 

Możliwy kontakt na Skype/TS3 oraz Facebook'u :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Projekt Inspirion poszukuje sponsora.

 

 

Oczekujemy:

-Zakup serwera VPS na czas trwania tworzenia plików ( 30 zł)

- Domena i hosting na stronę WWW ( 30 zł)

-Po tym jak będzie wszystko gotowe dobry serwer dedykowany.

-Licencja I.P Board.

 

 

Oferujemy:

-Profesjonalną stronę (grafika By Skyne.pl i skrypty By Welnes)

-Profesjonalne zabezpieczenia ( MySQL oraz wszelkie FireWalle etc. :) )

-Profesjonalna fabuła gry.

-Profesjonalna grafika do zapowiedzi, tło logowania, znaczek GM, jeden set itemów.

-Profesjonalne wykonanie serwera technicznie.

 

 

Kontakt:

GG: 40598120

PW

 

Możliwy kontakt na Skype/TS3 oraz Facebook'u :)

Powiem ci że możesz serwer też dokaczyc na Hamachi :P

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano
Zostanę TGM/GM.



Imię : Szymon

Wiek : 16


O mnie :


Pochodzę z miasta Opole.

Tym czasem mieszkam za granicą naszego pięknego kraju.

Jeśli ktoś jest ciekaw gdzie to odpowiadam że w Belgii.


*Jestem osobą kreatywną .

*Jestem osobą której można zaufać .

*Potrafię zachowywać się poważnie ale tak że mam bardzo duże poczucie humoru.

*Jestem osobą sympatyczną oraz otwartą na nowe znajomości realne jak i te wirtualne.

*Zawsze staram się być dokładny w tym co robię.

*Bardzo szybko oraz chętnie się uczę.

*Mam bardzo silną psychikę ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. ( Wielu próbowało )

*A przede wszystkim jestem kulturalny.

*Jestem typowym maniakiem komputerowym. (Potrafię siedzieć dwa dni)


Zainteresowania:


*Metin2

*Motoryzacja

*Sporty

*Muzyka

*Battlefield 3



Doświadczenie :


Wszystko mogę powiedzieć na TS3/Skype//GG.



Dlaczego akurat ja :


No i tak dochodzimy do pytania "Dlaczego akurat ja".

Uważam iż jestem osobą odpowiednią na tą posadę potrafił bym pomóc graczom w wielu problemach związanych z grą.

Czas który poświęcił bym na (PILNOWANIE, POMOC) jest to w dni robocze od 3 do 6 godzin.

W weekend oraz wszystkie dni wolne to nawet do 20 godzin .




Kontakt :


GG:46050398

Oraz TS3

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie,zostane technikiem na dedyku.

 

Wiecej info pw.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Witam , poszukuje sponsora na vps. Będzie to nowy projekt na serwer medium/easy , ja zajmuje się serwerem , sponsor opłatami.



Oczywiście sponsor dostanie GM na serwerze , oraz dobrą rangę na forum które stworze.



Kontakt email - [email protected]


Skype - trolland.rock



Więcej na skype lub emailu.


Pomogłem ? Daj like nie bądź żyła !

rdlogin.png

 

Do NoT CoPy !!

Opublikowano

Zostanę GM / TGM na servie Dedykowanym / hamachi .


 


Imię : Oskar

Wiek: 15 lat

Doświadczenie:Niestety nigdy nie miałem okazji zdobyć doświadczenie jako GM i chciałbym spróbować moich sił.

Uważam że doświadczenie nie jest tak ważne jak ''odpowiedzialność'' (Szybko się uczę)

Doświadczenie można nabyć jeśli będzie się tego chciało oraz starało.

Kontakt:TS lub GG 45797080

Posiadasz Mikrofon?Tak:

Posiadasz Team - Speak 3?:Tak

Własna ocena komend Mistrza Gry:Tak,mam mniej więcej duża znajomość
komend ponieważ czytałem w poradnikach i myślę ze dużo się nauczyłem,

aczkolwiek jeśli jakiejś komendy bym nie umiał po prostu bym sprawdził ją .


Dziękuje i pozdrawiam,mam nadzieje, że ktoś da mi szanse i będę mógł wstąpić w wasze szeregi.


Więcej informacji udzielam na GG .

Opublikowano

Zostanę GM / TGM na servie Dedykowanym / hamachi .



 



Imię : Oskar


Wiek: 15 lat


Doświadczenie:Niestety nigdy nie miałem okazji zdobyć doświadczenie jako GM i chciałbym spróbować moich sił.


Uważam że doświadczenie nie jest tak ważne jak ''odpowiedzialność'' (Szybko się uczę)


Doświadczenie można nabyć jeśli będzie się tego chciało oraz starało.


Kontakt:TS lub GG 45797080


Posiadasz Mikrofon?Tak:


Posiadasz Team - Speak 3?:Tak


Własna ocena komend Mistrza Gry:Tak,mam mniej więcej duża znajomość

komend ponieważ czytałem w poradnikach i myślę ze dużo się nauczyłem,


aczkolwiek jeśli jakiejś komendy bym nie umiał po prostu bym sprawdził ją .


Dziękuje i pozdrawiam,mam nadzieje, że ktoś da mi szanse i będę mógł wstąpić w wasze szeregi.



Więcej informacji udzielam na GG .

Opublikowano

szukam technika ktory zainstaluje mi czyste pliki 2010 oraz baze na vpsie

co oferuj

%z isu co miesiac jak bedzie dedyk

dobra posade na forum jak i w grze prosze pisac na gg 4330303 jutro o kolo 8/9bede na kompie piscie nawet teraz:p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...