Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Poszukujemy sponsora na serwer dedykowany posiadamy innowacyjny pomysl na serwer.


Rola sponsora bylo by zakupienie potrzebnych zeczy na serwer.


Szukamy ogarnietego czlowieka nnie jakiegos dziwnego.


Mamy bardzo zgrany team.


P.S Wiecej info pod nr gg 39402052

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ErdorMT2 poszukuje sponsora !


Posiadamy ukończone :


- client


- zabezpieczenia clienta


- stronę


- pliki 70%



oferujemy :


- od 50 do 70% z IS


- rangę HA


- profesjonalny team


- dobrą reklame i pomysł na serwer



oczekujemy :


- zakup dedyka


- zakup domeny pod www


- zakup hostu pod www


- zakup hostu pod ts3


- zakup domeny pod ts3


to ok. 400/500zł



podania pisać gg : 35871092




AKTUALNE

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam


ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie


czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostane Technikem


Oferuje:


-dodanie wiele rzeczy czego niema na innym serwie:)


-dużo czasu na serwer i wiele wiecej


wymagania:


Ogarniety team


serwer hamachi lub dedyk:)(połowe rzeczy juz mam przygotowane:])


jak cos pisac gg 46508321

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam serdecznie czytelników i użytkowników MPC Forum


Zawitałem tutaj w sprawie sponsoringu serwera dedykowanego Metin2


A mianowicie:


Napewno zetkneliście się z serwerem Neveris.pl w ostatnim czasie


Jestem znaczy byłem jego GA jak i twórcą, pomysłodawcą


lecz niestety sponsor wycofał się zrobił mnie że tak to nazwe "w konia"


więc poszukuje stabilnego wypłacalnego pełnoletniego sponsora


do zrealizowania serwera dedykowanego jakiego brakuje!


Część mojego pomysłu:


Max lv99


Max st90


Max broń na 80/90lv


Max zbroja na 80/90lv


serwer w old-schoolowym stylu i dobrym klimacie


brak 6/7 bonu


brak 6 skil'a


+ wiele ciekawych jak i rozbudowanych questow ciekawa fabóła i wiele innych lecz nie nowych śmieci.


OFERUJE:


Stanowisko SGM/GM


Wykonanie plików serwerowych które praktycznie są gotowe


Swojego w pełni przygotowanego pod serwer klienta gry


Przygotowanie strony www


pełnoletni Team, profesjonalną opieke nad serwerem jak i graczami


Więcej informacji dowiedzieć się można na PW


OCZEKUJĘ:


Sponsoringu serwera dedykowanego.


Zapraszam wszystkich chetnych!

Opublikowano

Witam Zostane GM/TGM/GA Na Prywatnym serwerze Hamachi/Dedykowany


Mam 15 lat, Gram w metina'a 2 lata Umiem dużo komend,


Jestem ogarniety, jestem cierpliwy i spokojny


Posiadałem swoj serwer Metin2


Spodobałem ci się. ?


Pisz na Skype:


Normuss1


Albo


GG


Lub


PW



:)


---------------------------------------------------------------------------------------------


Dodam że Pracuje nad swoim serwerem :}


Moge Na twoj serwer Poswiecic 4/6Godz


Nie zwlekaj i sie nie zastanawiaj


PISZ ! ! ! !


----------------------------------------------------------------------------------------------


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam. :)

Nie będę się tutaj rozpisywał, powiem jasno i na temat.

Mogę zostać sponsorem dedykowanego serwera metin2, jeśli oczywiście dany serwer będzie tego warty.

Co oferuję?

Oferuję kupno dedyka, www, i tego czego będziecie jeszcze potrzebowali.

Czego oczekuje?

-Zyski z IS'u, jaki % to już będzie podlegać negocjacjom.

-Pliki serwerowe muszą być jak najlepiej dokończone, tak aby było jak największe zainteresowanie serwerem.

-No i posada GameMastera, też mile widziana, chętnie pomoge przy banowaniu botów, etc. :)

Kontakt:

Gadu - 44375040

Numer telefonu, skype czy TS'a mogę podać na gadu :)

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Witam,

Poszukuję sponsora.

Pliki jak i strona są skończone.

Zostały poprawki/zabezpieczenia/grafika i przeniesienie na dedyka.

 

Proszę pisać na GG lub PW

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

Poszukuję Technika do ogarnięcia ze mną plików serwerowych co do % zawsze się dogadamy .

Najlepiej by pisały osoby ogarnięty nie żadne dzieci ;)

Kontakt : PW

GG : 34115889

3ki.png



Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYK/HAMACHI.MAM 16 LAT.

 

DOŚWIADCZENIE:BYŁEM GM NA 6 SERWERACH DEDYKOWANYCH,KOMENDY ZNAM BARDZO DOBRZE NA JAKIEŚ 90%.

 

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-ZROBIENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW

-DODANIE REGENÓW

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I RÓŻNYCH KONKURSÓW

-DUŻO WOLNEGO CZASU

-POMYSŁY

-KULTURE OSOBISTĄ

 

JESTEM MIŁY,UMIEM SIĘ DOGADAĆ,NIETWORZE KONFLIKTÓW,MAM ŚWIETNY KONTAKT Z GRACZAMI,JESTEM ZANGAŻOWANY W TO CO ROBIE ,ODPOWIEDZIALNY,KREATYWNY,OBIECUJE ŻE JESTEM OSOBĄ KTUREJ MOŻNA ZAUFAĆ I POWIERZYĆ ODPOWIEDZIALNE ZADANIA.

 

 

KONTAKT

GG:46120616

NA PW NA FORUM

AKTUALNE

Opublikowano

Szukam testera na serwer PvP hamachi. Informacje PW za pomoc wynogradzenia. Wymagam 16+ / skype / ts3 / mikro

W nagrode GM/MOD zobaczymy

Opublikowano

Zostanę Technikiem na Serwerze dedykowanym.

 

INTERESUJĄ MNIE TYLKO POWAŻNE OFERTY!

 

Mianowicie osoby, które mają czas, $, pomysł na serwer i chcą stworzyć cudo a nie osoby które piszą :

 

Cytuje :

 

 

ale po co nam WWW prxecież to gra a nie Facebok"

 

Oferuje :

 

DODAJE

 

- Mapki,

- Regeny na mapki,

- Bronie

- Zbroje

- inne itemy

- Nowości typu System Energii, Pety,

- Moby,

- Wgrywam Questy i Diffy,

- Potrafię obsługiwać się Forum,

- Potrafie edytować Clienta

 

I wiele więcej ale nie chce mi się spamować :D

 

Oczekuje :

 

- Ogarniętego teamu PRZYNAJMNIEJ 15+,

- Mocnego Dedyka

- Forum na IPB/MyBB/VBulletin,

- Strona WWW

- $$$ na zamówienia u grafika, questera

- Rangę [HA]/[TH]/[GA]/[A] w grze i na forum

- % z Item shopu.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zostane Technikem



Oferuje:



-dodanie wiele rzeczy czego niema na innym serwie:)



-dużo czasu na serwer i wiele wiecej



wymagania:



Ogarniety team



dedyk:)(połowe rzeczy juz mam przygotowane:])



jak cos pisac gg 46508321

Opublikowano

GG: 31175571
Nie interesuje mnie "dołączenie do teamu" serwera!


Wykonuje tylko profesjonalne projekty.




Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?


Oto przykład moich prac:



http://www.youtube.com/watch?v=8mfILZaOIu8&feature=plcp



Aktualnie chcę pozbyć się takiej mapki(jest to koloseum, może służyć jako arena. W sprawie ceny zapraszam do kontaktu gg, może być ts.

sogzbk.jpg

rxscl0.jpg

 

Aktualnie posiadam na sprzedaż też pety, tu zamieszczam zdjęcia już gotowych.

w7hsox.jpg

aqatm5.jpg

Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.


Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.

Npc #1
haqgmp.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/z0/nf/0n/haqgmp.jpg

Npc #2
2snsc0.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dx/y8/tx/2snsc0.jpg


Pet #1
fg7leq.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/tv/b5/xs/fg7leq.jpg


Pet #2
ld9oxc.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/h0/g4/zv/ld9oxc.jpg



Mob #1
8l59lk.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5c/lt/xx/8l59lk.jpg



Boss #1
bnis63.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rs/8w/gc/bnis63.jpg



Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.
Kontakt zamieszczam na końcu wiadomości.

Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)

Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk

Pozdrawiam,
TreeN

au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg

Opublikowano

Witam mam na Imię Mateusz mam 15 lat

szukam pracy jako [GM] mam doświadczenie w metinie

Gram w metina od 4 lat mam opanowane komendy.

Na grę dziennie przeznaczam około 4-5h+ .

Jestem chętny do pomagania.

Z ortografią nie mam problemu.

Jestem opanowany:)

Jestem cierpliwy.

Miły.

 

Oferty proszę skladać na PW

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam


ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać


jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostane Technikem




Oferuje:




-dodanie wiele rzeczy czego niema na innym serwie:)




-dużo czasu na serwer i wiele wiecej




wymagania:




Ogarniety team




dedyk:)(połowe rzeczy juz mam przygotowane:])




jak cos pisac gg 46508321

Opublikowano

Witam wszystkich. Mamy plany zakupienia serwera dedykowanego, na którym mamy zamiar postawić serwer metin2 i rozkręcenia go w jak najbardziej możliwy sposób.


Serwer jest w fazie planów, oczekujemy na Technika, który mógłby nasz plan przenieść w rzeczywistość.



Czego oczekujemy:


- 17 lat+


- Osoby, która bez problemu odnajduje się w teamie


- Osoby która będzie mogła na tyle przygotować serwer, żeby mógł on funkcjonować w najbliższym czasie (nie trzeba się stresować serwer zostanie zakupiony, gdy prace zostana skończone)


- Realnej wiedzy i umiejętności, które mogłyby pozwolić, aby serwer nie był postawiony na gotowej paczce i mógłby zaciekawić graczy czymś nowym


- Umiejętności dodawania Nowych Przedmiotów/map Edytowanie Mobów/Dropu/miast/dodawanie Respów/zabezpieczanie plików .




Oferujemy:


- W pełni opłacony serwer dedykowany z postawionym TS3 oraz domenę.


- % zysków z IS (do ustalenia)


- Zgrany, wspaniały zespół (^^), który może pomóc w sprawach technicznych


- Możliwość posiadania większej ilości decyzji o serwerze


- Odpowiednią range na forum oraz grze


- Otwartą dyskusje na temat spraw serwera !



Jeśli jeteś zainteresowany wspólpracą z nami lub potrzebujesz więcej informacji


zapraszam na gg: 21418971


Opublikowano

Witam Zostane GM/TGM/GA Na Prywatnym serwerze Hamachi/Dedykowany


Mam 15 lat, Gram w metina'a 2 lata Umiem dużo komend,


Jestem ogarniety, jestem cierpliwy i spokojny


Posiadałem swoj serwer Metin2


Spodobałem ci się. ?


Pisz na Skype:


Normuss1


Albo


GG


Lub


PW



:)


---------------------------------------------------------------------------------------------


Dodam że Pracuje nad swoim serwerem :}


Moge Na twoj serwer Poswiecic 4/6Godz


Nie zwlekaj i sie nie zastanawiaj


PISZ ! ! ! !


----------------------------------------------------------------------------------------------

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Szukam kogos kto pomoze mi postawic server no hamachi na moim ruterze tp-link.Jak wiadomo mam ip zewnetrzne.Chcialbym połaczyc to z portalem no-ip gdyz mam zmienne ip

 

Kontakt PW lub gg 11783254

 

Przypuszczam iż pomoc będzie odbywac się przy pomocy programu TeamViewer

ie068n.jpg
Opublikowano

Ostatnio wpadłem na pomysł stworzenia serwera Easy/Medium. Dużo ludzi teraz takich szuka.

Jeśli już powstają to gracze po tygodniu odchodzą lub serwer pada.

 

Moim przepisem na dobry serwer jest sugestia innych graczy.

Wiem co każdy chce spotkać na serwerze.
M.in. nowe bronie i zbroje.
Mam taki pomysł, żeby podzielić serwer na 5 etapów:

<1 Etap>Do 150lv (1 miesiac)

<2 Etap>Do 180lv (2 miesiac)
<3 Etap>Do 200lv (3 miesiac)
<4 Etap>Do 225lv (4 miesiac)
<5 Etap>Do 250lv (5 miesiac)

 

Ciągle coś nowego, nie będzie 1 tydzień i topka pełna, każdy będzie mógł po kilku miesiącach wejść do topki. Po 5 miesiącu nie będzie starych graczy w topce.

Jeszcze planuje:
-nowe mapki

-bossy

-boss run'y

-dangeony

-autorskie questy

-pety z lv

Teraz pytanie!!!

Kto mi w tym pomoże?

Szukam:

​-Bardzo uczciwego sponsora (on może rozporządzając finansami, oczywiście musiał bym o tym wiedzieć) 60% IS

-Bardzo dobrego technika (który zrobi clienta i poradzi sobie ze wszystkim) 20% IS
-Bardzo utalentowanego grafika (Zrobi grafikę 2 królest [flagi itp.], a nawet autorskie bronie i zbroje) 10% IS
-Bardzo kogoś kto zrobi strone WWW i forum 10% IS
-Questy pisze ja... Jeśli chodzi o mnie to ja nie chce z tego kasy, zależy n na uczciwych i pożądanych kolegach do teamu

 

 

Chce, żeby to wypaliło, dlatego żeby wszystko było w porządku Technik niestety będzie musiał postawić serwer hamachi, będziemy go testować i wg., jeśli ktoś się zdecyduje mi pomóc na pewno nie pożałuje. Zobaczycie za 2 lata każdy będzie pisał: "Ale brakuje mi serwera [xxx] (nazwa do ustalenia)"

 

 

Moje gg 12194917

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...