Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

GG: 31175571
Nie interesuje mnie "dołączenie do teamu" serwera!


Wykonuje tylko profesjonalne projekty.



Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?


Oto przykład moich prac:



http://www.youtube.com/watch?v=8mfILZaOIu8&feature=plcp



Aktualnie chcę pozbyć się takiej mapki(jest to koloseum, może służyć jako arena. W sprawie ceny zapraszam do kontaktu gg, może być ts.
sogzbk.jpg
rxscl0.jpg

Aktualnie posiadam na sprzedaż też pety, tu zamieszczam zdjęcia już gotowych.
w7hsox.jpg
aqatm5.jpg

Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.


Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.

Npc #1
haqgmp.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/z0/nf/0n/haqgmp.jpg

Npc #2
2snsc0.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dx/y8/tx/2snsc0.jpg


Pet #1
fg7leq.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/tv/b5/xs/fg7leq.jpg


Pet #2
ld9oxc.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/h0/g4/zv/ld9oxc.jpg



Mob #1
8l59lk.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5c/lt/xx/8l59lk.jpg



Boss #1
bnis63.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rs/8w/gc/bnis63.jpg



Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.
Kontakt zamieszczam na końcu wiadomości.

Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)

Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk

Pozdrawiam,
TreeN

au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg

Opublikowano

Witam!

 

Szuka pracy jako

GameMaster.

 

Jestem bardzo doświadczonym graczem.

 

Komendy mam opanowane w 1 paluszku..

 

Mam 16lat..

Na imie mi Przemek.

 

Mam Dużo czasu wolnego. :).

 

Potrafie też pomóc przy serwerze.

 

Zainteresowanych pisać na

GG:35694104

prokox.png
Zaczynamy!

 

Czy dasz + czy - leży mi to ;D

Opublikowano

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

 

 

27203773581555388987.png

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

 

 

88202169568871353246.png

 

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

 

 

 

 

Krótkie Podanie :

 

 

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

 

 

Plusy i Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

28688467197636522720.gif <-- Kliknij ♥




Opublikowano

Witam szukam technika i Grafika to pomocy przy serwerze Hard server już mam zrobiony na plikach terenzo pliki już trochę edytowałem dodałem nowe eq na 90 level zmieniłem max level na 110 staty na 95 exp mam trichę wiekszy od globala.Chętni pisać na gg 8323435 lub PW.

Opublikowano

Siemanko wszystkim, chciałbym zaprezentować wam swoją pomoc przy grafice.


Grafikę robię już około 5 lat. Mam 19 lat więc w miarę ogranięty jestem jak się to mówi...



[spoiler[


41798668317612571521.png


55701165789062505558.png19088703057240691171.png22103665469918229986.png76391525076017748403.gif04898013180349927613.gif68817489623342458289.png86197178608949850233.gif


05146717289506610042.jpg


84960981031513239876.gif





 



Moje prace znajdziecie tak że na :


https://twitter.com/GrafikaZajdu



Kontakt :


Gadu-Gadu : 11891425


Twitter link powyżej


Private Messages tutaj na forum.



Pozdrawiam !


05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

Potrzebny programista od php.

Potrzebuję skrypt który obsłuży płatności przelewy24 (przelewy nie smsy) oraz skrypt obsługujący bonusy (do itemshopu).

Reszta do dogadania prywatnie.

 

Nie interesują mnie gotowce, które znajdę na forum.

 

Kontakt pw

Opublikowano

Poszukuje osoby, która wytłumaczyłaby mi jak zrobić serwer MT2. Nie
mam zamiaru go chwilowo udostępniać, chciałbym poprostu zobaczyć czy to
ogarnę. Wtyłumaczyć - krok po kroku :)

 

Oczywiście w przyszłości GDYBYM robił to nie sam i ta osoba mogłaby mi pomóc gdyby chciała. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

 

Kontakt - PW

GG - na PW

Opublikowano

 

 

Witam .

 

Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.

 

Na serverze hamachi/dedyk .

 

Mam spore doswiadczenia w tej randze .

 

Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych .

 

Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.

 

Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .

 

 

 

Co oferuje ?

 

- Pomoc w administracij

-Utrzymam porzadek na serwerze

-Pomoc technikowi jak trzeba :]

 

- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.

-Pomocy na forum jak trzeba.

 

 

Kontakt- - > GG: 44985434

Opublikowano

Witam



Jesteś Dobrym Questerem? To Czekamy Na Ciebie



Team Serwera NightCore Właśnie Ciebie Poszukuje



Potrafisz Pisać Profesjonalne Questy?



Zapraszam GG - 42625999



Pozdrawiam Nico


Opublikowano

Chętnie dołączę do profesjonalnego teamu tworzącego nowoczesny serwer.

Mogę użyczyć pełnej grafiki (szmaragdowe eq, strona, tło logowania i sygnaturki etc. z Emeralda) tylko z tym, że serwer musiałby zwać się Emerald ;)

Dodatkowo oferuję swoje umiejętności w dziedzinie pisania wszelkich skryptów na stronę www (php, html, css,javascript).

Oferuję również umiejętności pisania questów tzn. znajomość z językiem LUA.

Ewentualnie mogę wziąć się za robienie nowych map, lecz mówię od razu, że nie jestem pewien czy dokończę ją co za tym idzie nie robię obiektów na mapie (domków etc.).

Również mogę zaoferować umiejętności kręcenia filmików w jakości HD (ciekawe) i jego montażu.

Jeżeli chodzi o technika to mogę być dość dobrym pomocnikiem, lecz nie potrafię sam postawić pliczków.

 

Siedzę w tym już bardzo długo, a więc moja lista kontaktów na liście gadu jest dość obszerna tzn. znam osoby które wiedzą na dany temat tworzenia serwera Metina praktycznie wszystko. Jeżeli chodzi również o administrację serwera z poziomu Game Mastera mam bardzo duży czas, aby wszystko dopilnować.

Posiadam również umiejętności w zabezpieczaniu serwera. Jeżeli chodzi o reklamę, to myślę, że jeżeliby była to reaktywacja Emeralda to mamy już kilkaset ludzi którzy chętnie by zagrali, ale również oferuję reklamę na Facebook'u, YouTube, Gadu, MPC.

 

Oczekuję poważnych ofert :)

Wykonuję również poszczególne zlecenia także nie koniecznie mi chodzi o dołączenie do teamu ;)

 

GG: 40598120

PW

 

Po wymienionych wyżej kontaktach oferuję również kontakt na takich serwisach jak Facebook, Skype, TS3. Nie ma problemu.

 

 

 

Powyższe wymienione grafiki zostały wykonane przeze mnie, i mogę was nimi obdarować za darmo. :-)

Opublikowano

Poszukuję Technika i Dobrego Client Mastera na serwer Hamachi później Dedyk więcej info PW podam GG wlasnie tam.


 

 

sygna.png

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Siema!


Szukam pracy jako

 

GM

 

Jestem doświadczonym graczem w metina - Grałem na wielu privach oraz na PL'u troche

 

Komendy - 7/10

 

Mam 14lat..


Na imie mi Kamil.

 

Mam Dużo czasu wolnego. :).

Dostępność :

Weekend - cały dzień

Na tygodniu - 4h minimum

 

Zainteresowanych pisać na


PW

Opublikowano

Siemanko wszystkim, chciałbym zaprezentować wam swoją pomoc przy grafice.


Grafikę robię już około 5 lat. Mam 19 lat więc w miarę ogranięty jestem jak się to mówi...




41798668317612571521.png


55701165789062505558.png19088703057240691171.png22103665469918229986.png76391525076017748403.gif04898013180349927613.gif68817489623342458289.png86197178608949850233.gif


05146717289506610042.jpg


84960981031513239876.gif




Moje prace znajdziecie tak że na :


https://twitter.com/GrafikaZajdu



Kontakt :


Gadu-Gadu : 11891425


Twitter link powyżej


Private Messages tutaj na forum.



Pozdrawiam !

05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

codegame_1360341958__cooltext912514711.p

 

codegame_1361651485__cooltext930153217.p

 

codegame_1359565331__cooltext901350661.p

  • Przynajmniej 2 godziny poświęcać na server w dni robocze, w weekendy do 10 godzin.
  • Opanowane komendy.
  • Kulture dla graczy jak i dla teamu.
  • Pomoc z całego serca.
codegame_1359565355__cooltext901350083.p

  • Skończonych plikow.
  • Ogarniętego teamu.
  • Dużo smiechu i zabawy.
codegame_1359565388__cooltext901352137.p

  • GG: 43890392
  • PW na forum.
codegame_1360342623__cooltext912529453.p
Opublikowano

Witam was serdecznie!

Poszukuję kilku doświadczonych osób do postawienia serwera Metin2.

Poszukuję:

-Technika

-ClientMastera

-WebMastera

 

Zamierzam postawić serwer do gry Metin2, najpierw postawimy hamachi i zrobimy pliki (ja się zajmuje questami i trochę konfiguracją)a gdy skończymy Mapy,Pliki,Stronę,Questy to znajdziemy sponsora

 

Wymagam:

Co najmniej 16 lat

Sprawny mikrofon

I przyłożenia się do swojej pracy, gdyż chcę zrobić najlepszy serwer do gry Metin2.

 

W zamian za pracę otrzymacie:

 

Technik:

Range [TECH] w grze i [Technik] na forum.

Gdy serwer się rozkręci to nawet 20% zysków z is

(reszta do obgadania)

 

ClientMaster:

Range [CM] w grze i [ClientMaster] na forum.

Gdy serwer się rozkręci 10% zysków z is.

 

WebMaster:

Range [WM] w grze i {WebMaster] na forum.

Gdy serwer się rozkręci to dostanie trochę zysków ale ile to obgadamy

 

(CO DO TEGO, CO OFERUJĘ TO TO JESZCZE TROCHĘ ZMIENIMY)

 

Ps. U technika albo u kogoś innego z teamu postawimy serwer hamachi bo u mnie trochę net szwankuje.

 

Zapraszam do współpracy

 

Kontakt:

-Pw

-GG: 38191433

Opublikowano

Potrzebny programista od php.

 

Potrzebuję skrypt który obsłuży płatności przelewy24 (przelewy nie smsy) oraz skrypt obsługujący bonusy - podwójny exp, drop itp. (do itemshopu).
Reszta do dogadania prywatnie.

Nie interesują mnie gotowce, które znajdę na forum.

Kontakt pw

Opublikowano

 

 

Witam .

 

Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.

 

Na serverze hamachi/dedyk .

 

Mam spore doswiadczenia w tej randze .

 

Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych .

 

Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.

 

Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .

 

 

 

Co oferuje ?

 

- Pomoc w administracij

-Utrzymam porzadek na serwerze

-Pomoc technikowi jak trzeba :]

 

- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.

-Pomocy na forum jak trzeba.

 

 

Kontakt- - > GG: 44985434

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...