Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

 

 

27203773581555388987.png

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

 

 

88202169568871353246.png

 

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

 

 

 

 

Krótkie Podanie :

 

 

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

 

 

Plusy i Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

 

AKTUALNE

28688467197636522720.gif <-- Kliknij ♥




  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

Poszukuję sponsora.

Pliki jak i strona są skończone.

Zostały poprawki/zabezpieczenia/grafika i przeniesienie na dedyka.

 

Mogę także sprzedać skończone pliki,stronę i grafikę na dedyka.

 

Proszę pisać na GG lub PW

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

 

5142044200_1357833626.png

Witajcie!

Nazywam się Radosław

szukam Pracy jako

GAME MASTER.

Lat mam 17,

posiadam czas wolny,

komendy nie są mi obce,

nie daje się wyprowadzić z równowagi,

jestem osobą spokojną oraz wyciszoną.

W GameMasterowaniu mam doświadczenie.

Posiadam bardzo dużo pomysłów na eventy.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej PISZ NA GG!

 

GG: 18837640

 

 

 

AKTUALNE.

Opublikowano

Witam chciałbym aby ktoś mi zrobił serwer na Jedną Osobę bez niczego o.O chciałbym sobię potestować parę pluginów...

 

Nagroda : Nie wiem raczej to nie problem o.O ... Ale jak kto woli więc można napisać na Priv to podam Info ... Pozdrawiam

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Witam .


Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.



Na serwie dedyk .


Mam spore doswiadczenia w tej randze .


Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych . Mialem GM na duzej ilosci dedykow !


Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.


Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .




Co oferuje ?


- Pomoc w administracij

-Utrzymam porzadek na serwerze

-Pomoc technikowi jak trzeba :]


- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.

-Pomocy na forum jak trzeba.



Kontakt- - > GG: 39606006

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam chciałbym aby ktoś mi zrobił serwer na Jedną Osobę bez niczego o.O chciałbym sobię potestować parę pluginów...

 

Nagroda : Nie wiem raczej to nie problem... Może jak dojdę do wniosku, że opłaca się zrobić serwer to na pewno tej osobie dam SGM o.O ... Ale jak kto woli więc można napisać na Priv to podam Info ... Pozdrawiam

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Poszukuje osoby bardzo dobrze obeznanej w Metinie, która jest skłonna poustawiać wartości ataków broni w nadchodzącym serwerze. Typ serwera to easy, więc broni jest sporo - osoba ta przy ustawianiu wartości ataków powinna brać pod uwagę bony, rosy itp.



Proponowane wynagrodzenie: przelew $$$ lub znajomość na dłużej, czyli pomocnik serwera itp. z pozycją


Kontakt email: [email protected]

IhuZnR7.png

Opublikowano

 

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

 

 

27203773581555388987.png

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

 

 

88202169568871353246.png

 

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

 

 

 

 

Krótkie Podanie :

 

 

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

 

 

Plusy i Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

AKTUALNE

28688467197636522720.gif <-- Kliknij ♥




Opublikowano

Witam .



Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.




Na serwie dedyk .



Mam spore doswiadczenia w tej randze .



Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych . Mialem GM na duzej ilosci dedykow !



Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.



Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .





Co oferuje ?



- Pomoc w administracij


-Utrzymam porzadek na serwerze


-Pomoc technikowi jak trzeba :]



- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.


-Pomocy na forum jak trzeba.




Kontakt- - > GG: 39606006

Opublikowano

Skonfiguruje dedyka pod pliki , www , zainstaluje pliki na dedyku , doradze kupna dedyka - platne z gory , zostane webmasterem - % z is

kontakt gg: 33129996 pisac tylko z oferta a nie pytaniami jak cos zrobic.

Opublikowano

Witam:0


Jestem technikiem od Zabespieczeń i nie tylko :)



Rekrutuje następujące osoby do Team :



- Technik (Będzie razem ze mną współpracował)


- Quester


- ClientMaster


- Grafik


- WebMaster


- Sponsor



Pisać na PW :)


Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam .






Poszukuje posady jako GM/Pomocny technik.




Na serwie dedyk .




Mam spore doswiadczenia w tej randze .




Bardzo dlugo gram w metin2.pl i na serverach prywatnych . Mialem GM na duzej ilosci dedykow !




Lubie pomagac ludzia ,naprawiac bledy, robic czeste eventy.




Jestem czlowiekiem z chumorem lubie pozartowac poprostu trzymac mila atmosfere .






Co oferuje ?




- Pomoc w administracij



-Utrzymam porzadek na serwerze



-Pomoc technikowi jak trzeba :]




- Duzo poswieconego czasu na rozwoj servera.



-Pomocy na forum jak trzeba.





Kontakt- - > GG: 39606006

Opublikowano

Witam wszystkich na naszym sławnym MPC Forum.


Poszukuje osoby do zrobienia serwera Dedykowanego lub Serwera VPS.


Osoba nie może być poniżej 15 roku życia.


Sponsoruje ja i mój kuzyn.


Musi odpowiadać za swoje czyny tzn. jak zepsuje serwa to żeby nie było tak że to nie ja,ma być naprawione .


Później aktywność musi być przynajmniej 1-2 h.


Wszystkie dodania na serwer oraz rodzaj serwera będzie ustalane przez nas.


Skład teamu maksymalnie 1 osoba na królestwo.


Własne pomysły do serwera.


Ogarnięty w tego typu sprawach:


-HTML


-Baza danych MySQL


-Klient


-Questy


-Mile widziane Ewenty OX


Ja trochę się znam też na tego różnych rzeczy ponieważ miałem Hamachi serwer.


A co do % z Item shopu w zależności od znajomości robienia poprawie serwera.


Nam nie zależy na pieniądzach jak niektórym co tylko po to żeby zarobić.


Dla nas się liczy zabawa jak najbardziej.


Chodzi oto by były pieniądze na utrzymanie serwera.


Wymagany Skype/TS


W zamian oferuje GM-a.



Więcej informacji pod nr GG lub Tel:


GG: 22065997


Tel: 728152939


Skype: dawser00131


Opublikowano

Witam:0


Jestem technikiem od Zabespieczeń i nie tylko :)



Rekrutuje następujące osoby do Team :



- Technik (Będzie razem ze mną współpracował)


- Quester


- ClientMaster


- Grafik


- WebMaster


- Sponsor



Pisać na PW :)

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Poszukuję sponsora.
Zostały poprawki/zabezpieczenia/grafika i przeniesienie na dedyka.

Mogę także sprzedać skończone pliki,stronę i grafikę na dedyka.

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

Witajcie !

Szukam zajęcia jako:

GM/Tester/Pomysłodawca lub Wykonawca eventów(lub jedno i drugie)/Supporter(Pomocnik dla graczy)/Moderator(Osoba zajmująca się forum)

Jestem doświadczonym graczem w metina !

Szczerze mówiąc moja przygoda z metinem zaczęła się wtedy gdy tylko wszedł do Polski, (Dla weryfikacji mojej wiarygodności mogę podać szczegóły). Znam metina tak naprawdę od podszewki. Na globalnych serwerach spędziłem dobre 3-4 lata. A od kilku lat teraz gram na prywatnych. (4fun/Easy/Medium/Medium-Hard)

Jestem osobą bardzo kreatywną jeśli chodzi o eventy i tego typu sprawy. - Gm'em byłem dawno temu , lecz komendy i tym podobne są mi bliskie . - Tak samo Navicat :).Nie dość że dysponuję dużą ilością czasu ,ale i do tego doświadczeniem jak i kreatywnością i obowiązkowością.Jeśli chodzi o same silniki ja MyBB czy tez IPB - nie mam z nimi problemu na każdym z nich byłem co najmniej moderatorem więc nie widzę żadnego problemu :).

Po krótce jeśli chodzi stanowiska jakie wytyczyczyłem . - Mogę pomagać graczom nowym , pomagać w rozwiązywaniu problemów. (Supporter) Jeśli chodzi o testera to wiadomo . Z góry mówię ,że Nie chcę żadnego % z IS'u ! - A jeśli chodzi o samo stanowisko Game Mastera , to także on by był wykorzystywany tylko w celu pomocy , i sprawdzania graczy pod względem kar (Chodzi mi o modyfikacje client'a takie jak WaitHack itp.) . Mam również dużo pomysłów jeśli chodzi o eventy , mógłbym pomóc przy ich zrealizowaniu.

Jeśli chodzi o mnie ?

Mam na imię Eryk , i jestem siedemnastoletnim uczniem Technikum na profilu informatycznym . Komputer to moja pasja od lat. Myślę że podołam zadaniom jakie otrzymałbym od przyszłego "przełożonego".


Zainteresowanych proszę o wiadomość :

Gadu Gadu - 33695994

PS: Jeśli chodzi o samo forum MPC - nie jestem nowym użytkownikiem , znam je od dawna . :)

Pozdrawiam

er00lek

Opublikowano

Witam serdecznie!


Tworzę grafiki.


Przykładowe :



46108057304896637683.png




Kontakt : 11891425



Pozdrawiam !


05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechuuu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Poszukuję Technika

Szukam Technika z gotowymi plikami na Serwer dedykowany .

Obowiązkowo :

- Komunikator głosowy Ts3 Lub Skeyp

- Wiek 18Lat+

- Spora ilość czasu

Kontakt :

TeamSpeak3 IP: Brave-center.pl

Pisać do

[HGM] Paker

Lub

[Najwyższa Instancja] DejmieN

GG:13162279 [Paker]

GG: 46277056 [DejmieN]

bravenceter.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...