Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x


Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukiwany Profesjonalny ClientMaster
Potrafisz Zrobić Następujące Rzeczy
Typu
System Kostiumów
System Petów
Zielarstwo
System Energii
System Zabójstw
Lotek
Dom Aukcyjny
Dodać Nowe Bronie Zbroje Biżuterię Mapy Moby

 

I Inne Dodatki Do Clienta Gry
Otrzymasz Od Nas Maszynę Testową
Na Owej Maszynie Umieścimy Pliki Serwerowe
I Na Tej Maszynie Będziemy Pracować
Posiadasz TeamSpeak3 Zgłoś Się Do Nas

Więcej Info Podam Na GG - 42625999
Pozdrawiam Nico

Opublikowano

Witam poszukujemy sponsora.
Jesteśmy 2os. ekipą znającą się na rzeczy , wykonując perfekcyjnie swą pracę.
Nasz serwer budzi duże zainteresowanie wśród graczy , tworzyliśmy serwer przez spory okres czasu.

Znajdziecie u nas oryginalne :

  1. - Miasta
  2. - Mapy
  3. - Questy
  4. - Dungeony

Każdy quest był pisany od nowa by wyeliminować bugi , wszystko zostało sprawdzone 5 razy

 

Jako ekipa potrzebujemy sponsora który zainwestuje w nasz serwer ..

Co do warunków czego i jak myślę że dogadamy się na gadu :)
W tym razie zapraszam do wspólnego kontaktu :


GG: 22475665

Opublikowano

Poszukiwany Profesjonalny Grafik na serwer dedykowany,

który stworzy np. baner na forum, stronie, wykona grafikę widoczna podczas logowania i wyboru postaci, potrafi stworzyć nowe bronie, zbroje, a także nowe mapy itp.



Wymagam dużego doświadczenia w swoim fachu.


W zamian oferuję wysokie stanowisko w grze/forum.


Zainteresowanych proszę o kontakt:

PW

lub

GG: 46586318

Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Szukam youtube'ra

 

Czego oczekuje : Wiek mnie nie obchodzi, kultura musi być(każdemu zdarza się coś pierdyknąć czasami), spora ilość subskrybentów.

 

Oferuje : Osobę która obrabia filmy, edytuje, bawi się w AAE, oraz zarobki i pozycje w teamie. Mogę zaoferować również grafikę do kanału na yt tworzoną przez jednego z naszych uzdolnionych grafików.

 

 

$Kontakt: gg - 2242342

$E-mail: [email protected]

$Ewentualnie pw bądź skype.

logoopm.png

Opublikowano

Pomogę Przy założeniu Serwera Metin2. Znam Się na tym :)

VPS/Dedyk/Hamachi Obojętnie

 

Czego Oczekuje ?

Posadę na Serwerze

Posadę na Forum

 

Co Oferuje ?

Dosłownie. Założyć serwer.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Witam


Pilnie poszukiwany Quester :)



Wymagam :


- Proste Questy np : Bank ,etc


- Dungeony :)


- Pisanie Questa max jeden dzień :)



Wynagrodzenie :


- Posada w grze ,forum ,etc


- Zyski z is :)



Pisać na PW lub gg(w profilu)


Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam :D


Chciałbym dziś zaprezentować coś innego niż wszystko.... Temat dotyczy metina ( priv ). A więc przejdę do rzeczy chciałbym postawić z kimś ( chodzi głownie o TEAM ) inny serwer metina niż wszystkie. Mianowicie serwer będzie opierać się na odległych czasach o 1500 lat wstecz. Kiedy to Rzym stawał się najlepszym i najbogatszym miastem w tej erze. Chciałbym by ten metin opierał się na tamtych zwyczajach jak i obowiązkach. Ale by było to bardziej realne. Chodzi mi głownie o wielką rewolucję tego zwykłego metina. Wiem iż parę osób zdecydowało się na taka rewolucję ale wzięło to na siebie i nie sprostała zadanie. Poszukuję mocnego zwartego zespołu, który podała zadaniu. Co do zmian przedstawię je teraz :


(13)_m.jpg


Nudne miasto gdzie pełno ludzi sprzedaje swoje drop-y zamienić na coś w tym stylu :


2.jpg


Oczywiście drobne zmiany.


Eq i inne:


"Zwykłe miecze poszły w trzask gdy armia wkroczyła w miasto, gruz sypał się. Żołnierze padli jak psy na polu a miecze w proch się przemieniły."


Fragment pewnego filozofa.


Nawiązuje do mojego projektu. Chciałbym by miecze nie były zwykłe lecz takie jak miała armia w tym niezwykłym fragmencie filozofii rzymskiej. Miecze chciałbym by było w formie tego :


Miecz_LARP_Centurian_Gladius-Latex_88700


Miecze dużo takich i innych.


Zbroje chciałbym by było takie jak na chwałę rzymską armia nosiła......


Co do misji chciałbym by powstała jedna ciężka misja z tego wieku...... ( do omówienia )



Myślę, że to na tyle z projektu tera przejdę do .......... oferty i wymagań :D


Oferuję z mojej strony: Na pewno dokładnego wytłumaczenia, stronę, reklamę tego serwera na Yo* Tub* i innych, profesjonalną grafikę, pomoc i wiellllllllllle innych.


Wymagam: Umiejętności pracy w tym wszystkim, sprostaniu wymaganiom ( pewien człowiek rzekł "Rzym padł bo władca zatrudnił psy do pomocy a nie uczonych, którzy zrujnowali miasto" ),




Dziękuję za przeczytanie.


Kontakt:


W postach


Na Pw .....


GG: 41293332



Wszystkim dziękuję wieże tylko w jedno, że taka rewolucja niesie za sobą sławę jakiej Rzym nie miał :D


Opublikowano

Zostanę GM / TGM na servie Dedykowanym / hamachi .




 




Imię : Oskar



Wiek: 15 lat



Doświadczenie:Niestety nigdy nie miałem okazji zdobyć doświadczenie jako GM i chciałbym spróbować moich sił.



Uważam że doświadczenie nie jest tak ważne jak ''odpowiedzialność'' (Szybko się uczę)



Doświadczenie można nabyć jeśli będzie się tego chciało oraz starało.



Kontakt:TS lub GG 45797080



Posiadasz Mikrofon?Tak:



Posiadasz Team - Speak 3?:Tak



Własna ocena komend Mistrza Gry:Tak,mam mniej więcej duża znajomość


komend ponieważ czytałem w poradnikach i myślę ze dużo się nauczyłem,



aczkolwiek jeśli jakiejś komendy bym nie umiał po prostu bym sprawdził ją .


Dziękuje i pozdrawiam,mam nadzieje, że ktoś da mi szanse i będę mógł wstąpić w wasze szeregi.




Więcej informacji udzielam na GG .


AKTUALNE !!

Opublikowano

Witajcie !

Szukam zajęcia jako:

GM/Tester/Pomysłodawca lub Wykonawca eventów(lub jedno i drugie)/Supporter(Pomocnik dla graczy)/Moderator(Osoba zajmująca się forum)

Jestem doświadczonym graczem w metina !

Szczerze mówiąc moja przygoda z metinem zaczęła się wtedy gdy tylko wszedł do Polski, (Dla weryfikacji mojej wiarygodności mogę podać szczegóły). Znam metina tak naprawdę od podszewki. Na globalnych serwerach spędziłem dobre 3-4 lata. A od kilku lat teraz gram na prywatnych. (4fun/Easy/Medium/Medium-Hard)

Jestem osobą bardzo kreatywną jeśli chodzi o eventy i tego typu sprawy. - Gm'em byłem dawno temu , lecz komendy i tym podobne są mi bliskie . - Tak samo Navicat :).Nie dość że dysponuję dużą ilością czasu ,ale i do tego doświadczeniem jak i kreatywnością i obowiązkowością.Jeśli chodzi o same silniki ja MyBB czy tez IPB - nie mam z nimi problemu na każdym z nich byłem co najmniej moderatorem więc nie widzę żadnego problemu :).

Po krótce jeśli chodzi stanowiska jakie wytyczyczyłem . - Mogę pomagać graczom nowym , pomagać w rozwiązywaniu problemów. (Supporter) Jeśli chodzi o testera to wiadomo . Z góry mówię ,że Nie chcę żadnego % z IS'u ! - A jeśli chodzi o samo stanowisko Game Mastera , to także on by był wykorzystywany tylko w celu pomocy , i sprawdzania graczy pod względem kar (Chodzi mi o modyfikacje client'a takie jak WaitHack itp.) . Mam również dużo pomysłów jeśli chodzi o eventy , mógłbym pomóc przy ich zrealizowaniu.

Jeśli chodzi o mnie ?

Mam na imię Eryk , i jestem siedemnastoletnim uczniem Technikum na profilu informatycznym . Komputer to moja pasja od lat. Myślę że podołam zadaniom jakie otrzymałbym od przyszłego "przełożonego".


Zainteresowanych proszę o wiadomość :

Gadu Gadu - 33695994

PS: Jeśli chodzi o samo forum MPC - nie jestem nowym użytkownikiem , znam je od dawna . :)

Pozdrawiam

er00lek

Opublikowano


xxx

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Antandros to projekt nowej gry na podstawie Metina tworzony z pasją i umiejętnościami po to, aby każdy nowy gracz był zadowolony.


Już teraz
dołącz do nas i pomóż w tworzeniu historii.Tym projektem chcemy podbić
Europejski rynek jak i wasze gusty .I Ty teraz możesz to zmienić

 



Jeśli ty jesteś technikiem ? Pisz śmiało nie martw się serwer nie
upadnie po miesiącu gry , zero wydatków z Twojej strony ja wszystko
opłacam ...

 

Ja zakupię serwer dedykowany jak i stronę


 



Kontakt GG : 45704620

Opublikowano

Poszukiwany Profesjonalny [na serwer dedykowany]
- Grafik,
- MapMaster (osoba która przerobi oraz stworzy nowe mapy),
- WebMaster



Wymagamy dużego doświadczenia w swoim fachu.


W zamian oferuję wysokie stanowisko w grze/forum.


W celu uzyskania dalszych informacji proszę o kontakt:

PW

lub

GG: 46586318

Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie.

Poszukuje hostera na serwer hamachi.

Oczekuje dobrego sprzętu i zaangażowania.

Zrobię dobry serwer, lecz oczekuje pomocy z Twojej strony.

Jeżeli jesteś chętny, to napisz na moje gg 294762.

Opublikowano

Poszukuję sponsora który kupie dedyka w miare dobego.


Oferuję;


-Pliki gotowe w 99%.


-Miły i ogarnięty team,


-Gotową strone,


-90% zysków z is,


-Ranga na serwerze,


Kontakt:


-GG:22475665 ;


Wymagam:


-Opanowania,


-Kultury,


-Uczciwości.

Opublikowano

cześć . zasponsoruje kolejny serwer po serwerze revoir.pl . oczekuje granej znającej się na rzeczy ekipie . Start serwera. - pierwszy piątek kwietnia. kupuje serwer z firewallem więc nie martwić się o ataki . pozdrawiam

 

gg ; 8201217

bez gif.

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym.


Imię : Tobiasz


Wiek: 20 Lat

Doświadczenie:Podstawowe komendy, rozpoznawanie cheatow jak i fishbotów.

Kontakt:Skype: Bobu1393 lub GG 727600

Posiadasz Mikrofon?: Posiadam :)

Posiadasz Ts3: No jasne! :)

Własna ocena komend Mistrza Gry: 6/10 już tłumaczę dlaczego taka niska ocena. Oceniam się na 6punktów gdyż nie znam wszystkich komend bo poprostu tego nie potrzebowałem, jak opisałem wyżej szukam serwera na którym ktoś powinien sprawować pożądek bez zbędnych komend na itemki itd ;)
Jedyne wynagrodzenie jakego bym oczekiwał to jakies Monety z ItemShopu na postać prywatną.

O Więcej informacji proszę się kierować na GG lub Skype ;)

Pozdrawiam Bobu

Opublikowano

Szukam technika do postawienia serwera prywatnego 4fun/pvp (hamachi)
Wymagam :
Zrobienia klienta , launchera
Dodanie broni,map,zbroi itp
Zrobienie / zainstalowanie strony pod serwer
Oferuje
Stanowisko gm na serwerze
Dozgonna wdzięczność

 

Kontakt PW lub GG 10687295

Serwer stoi na freebsd .

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Szukam technika na serwer dedykowany metin2

 

posiadamy :

- stronę ( 95% )

- dedyk 64GB ram , 1GB/s net

- podstawowe pliki wgrane na dedyka

- ClientMastera , grafika , webmastera , pomocnika technika

 

oczekujemy :

- wgrania dodatkowych rzeczy do plików

- dodania nowych map , broni itp.

- zrobienia questów ( nie wymagane )

 

nagroda :

- za bardzo szybkie zrobienie plików nawet do 50% z is !

- ranga HA w grze jak i forum , ts

 

 

 

ps : zależy nam na czasie ! Chcemy do tygodnia wystartować z serwerem

 

kontakt gg : 35871092

lub PW

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Witam Poszukuję kilku osób Do Team na nowy Priv Inveria oczywiście Dedyk ..

Pilnie potrzebny :

-Webmaster

-Grafik

Kontakt :

-gg : 7855009

-ts3: inveria.pl

//nieregulaminowa sygnatura

PiecuPL

Opublikowano

 

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYKOWANYM.

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

KONTAKT:

GG:46120616

NA PW NA FORUM

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...