Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SZUKAM PRACY JAKO GM/TECH

 

ZNAM WIĘKSZOŚĆ KOMEND JAKO GM MOGE POMÓC TROCHĘ PRZY SERWERZE NA POCZĄTEK NIE CHCE ŻADNEJ KASY INTERESUJE MNIE GM JAK SERWER SIĘ DOBRZE ROZWINIE WTEDY POGADAMY O PIENIĄDZACH :D

 

GG:46540285

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam od długiego czasu chciałem stworzyc swoj serwer , udało się ale niestety moje systemy ulepszen sa do bani ...

 

Poszukuje jakiegos gotowca ktory by mial system epikow tak jak na np Imetin , tu macie link wiki.imetin.pl na tej stronie jest pokazane z czego robi sie co itd..


Nowe mapy do expa , lodowy wymiar , katakumby , PETY itd.

Do tej pory jeszcze nie znalazlem takiego gotowca , moze ktos by mogl o to takiego stworzyc ?

 

Wiem ze to dosyc duzo roboty ale moge zaoferowac nawet GM na moim
sewerze , gdy bede juz mial dobry system ulepszen , mapki itd..

 

Stworze dedyka pieniazki juz sa odlozone wiec teraz tylko czekac na dobre pliki .

 

Kontak GG:4778696


Skype: dami10678


email: [email protected]


oraz mozna pisac pw na forum.

2ymc6c1.jpg

 

Opublikowano

61159804220700915093.png


Poszukuję sponsora na serwer dedykowany medium EzgaroothMT2, aktualny skład:



Grafik - jest.


Technik - jest.


Administrator Forum - jest.


Webmaster - jest.


Sponsor - poszukujemy.



Wszelkie zainteresowane osoby proszę o PW bądź napisanie na GG: 46532597


Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Witam. Mam 21 lat, z powodu niezbyt dużej ilości czasu

Poszukuję osoby dobrze ogarniającej clienta.

Osoba taka musi mieć:

- doświadczenie w tworzeniu serwera,

- mikro

- głos po mutacjii

Oferuję za to admina na serwerze easy\medium.

Posiadam gotowe pliki które trzeba trochę zmienić, clienta oraz VPS.

Jeżeli stworzyłeś kiedyś zajebisty serwer, który padł z powodu ddosów to pisz do mnie. Posiadam dedyka z filterm, który nie przepuścił żadnego z ataków na moje poprzednie serwery ;) PISAĆ PW.

Opublikowano

Poszukuję Administratora Forum

 

wymagam :

- zrobienia forum ( ipb )

- 15+ lat

- ts3

- mikro

- dużo wolnego czasu

 

oferuję :

- start serwera w niedzielę

- ogarnięty team

- serwer dedykowany ( wszystko wykupione )

- rangi ( zależy ile zrobisz )

 

 

kontakt gg : 35871092

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Witam mogę być Adminem jakiegoś serwera metin2 lub forum.

 

Potrafię stworzyć serwer metin2 , forum.

 

W metina gram praktycznie od pierwszego dnia kiedy wyszedł.

Więc bardzo dobrzę się znam.

 

Mam 16lat.

Po mutacji.

Posiadam skype,ts3 itd.

Email: [email protected]

GG:4778696

lub pw na forum

2ymc6c1.jpg

 

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać


jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

╔╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦

Witam,
Chciałbym zaproponować moją kandydaturę tj. pomóc w administracji forum oraz

pilnowaniu porządku w grze jako mistrz gry.


☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻
Kilka informacji o sobie:

  • Na imię mam Wiktor,
  • Mam 18 lat w sierpniu będzie już 19.
  • Mieszkam w małej wsi Wyry ☺ (na śląsku),
  • Chodzę do III klasy Technikum na informatyka,
  • Oprócz komputerów interesuję się motocyklami, trochę akwarystyką i turystyką górską.
  • Posiadam Skype, Ts, VT, GG wiec łatwo się ze mną skontaktować,
  • Jestem osobą wyrozumiałą, kulturalną, towarzyską, pomocną, dotrzymuje słowa. smile.png
  • Nie lubię osób które nie mają szacunku dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz rodziców.
  • Jestem w trakcie organizowania razem z kilkorgiem znajomych charytatywnego koncertu dla mojej chorej koleżanki Agaty Labus.

☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻

☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻
Kilka informacji związanych z metinem:

  • Zacząłem na nim grać we wrześniu 2007 roku,
  • grałem wtedy do 2009 roku na Polskich Serwerach, po czym przeniosłem się na serwery prywatne...
  • Posiadałem około 7 serwerów Hamachi(Link do mojego konta na YT tam jest kilka GP moich serwerów),
  • Utworzyłem 9 serwerów hamachi i 1 dedyk znajomym,
  • byłem około 25 razy GM (w tym 2 dedyki),
  • 3 lata temu zakładałem własnego dedyka "openMt2" ale nie wypalił, bo niestety miałem problemy z firmą YMIR (właścicielami plików),

☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻

☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻
Co oferuję od siebie:

 

  • Mój czas wolny; około 4-10h dziennie,
  • Chciałbym stworzyć wiele poradników dotyczących expu, dropu i nie tylko na naszym serwerze,
  • Miłą, kulturalną atmosferę,
  • Odpowiadam na każde PW gracza,
  • Potrafię dobrze rozkręcić serwer, co przykładem mogą byc początki serwera VirtualMt2,
  • Miałem plany w tym roku założyć własny serwer,ale postanowiłem kwotę na serwer przeznaczyć na nowy komputer i doszkolić się jeszcze w tym fachu smile.png
  • ioraz jak wyzej napisałem chciałbym pomóc w administracji forum oraz pilnowaniu porządku w grze jako Mistrz Gry

☻▬▬▬▬▬▬▬▬▬☻


Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
Z poważaniem,
Seksuolog♂

╔╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦╩╦

Opublikowano

Witam wszystkich userów :)



Zostanę ClientMasteem :)



Oferujue :


- Dodanie zbroji,broni,etc


- Język Pythona


- Ddawanie map


- Zmiana Interfesu ,login,okna gry ,itp


- Profesjonalnie Zabespieczenie klienta


- I wile więcej :)



Oczekuje :


- Posady jako ClientMaster : gra,forum,ts3,etc


- Mały procent z is jeśłi tylko było by to możłiwe


- Ogarniętego Team i Profesjonalizmu


- No to chyba już na tyle ;)




Pszelkie info podam na gg : 46597283




Pozdro :D


Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

cooltext945613797.png


Zostane GM/TGM/GA Na Prywatnym serwerze Hamachi/Dedykowany


Mam 15 lat, Gram w metina'a 2 lata Umiem dużo komend,


Jestem ogarniety, jestem cierpliwy i spokojny


Posiadałem swoj serwer Metin2


Spodobałem ci się. ?


Pisz na Skype:


Normuss1


Albo


GG


Lub


PW



:)


Moge na twoj serwer poświęcać dużo czasu :)


Nie zwlekaj tylko pisz.!


cooltext945615716.png

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Witam wszystkich userów :)



Zostanę ClientMasteem :)



Oferujue :


- Dodanie zbroji,broni,etc


- Język Pythona


- Ddawanie map


- Zmiana Interfesu ,login,okna gry ,itp


- Profesjonalnie Zabespieczenie klienta


- I wile więcej :)



Oczekuje :


- Posady jako ClientMaster : gra,forum,ts3,etc


- Mały procent z is jeśłi tylko było by to możłiwe


- Ogarniętego Team i Profesjonalizmu


- No to chyba już na tyle ;)




Pszelkie info podam na gg : 46597283




Pozdro :D

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

24107ee.png

 

Zobaczyłem Parę błędów teraz ^^

"Miałem już kiedyś pare serwerów hamachi które postały albo 3/4 dni albo ... "

na

"Miałem już kiedyś parę serwerów hamachi które postały 3/4 albo zrobiłem je dla zabawy ..."

Sorry za błędy ^^

 

658nwg.png

Pomoglem?

Liczę na Like!

Opublikowano

Witam wszystkich userów :)



Zostanę ClientMasteem :)



Oferujue :


- Dodanie zbroji,broni,etc


- Język Pythona


- Ddawanie map


- Zmiana Interfesu ,login,okna gry ,itp


- Profesjonalnie Zabespieczenie klienta


- I wile więcej :)



Oczekuje :


- Posady jako ClientMaster : gra,forum,ts3,etc


- Mały procent z is jeśłi tylko było by to możłiwe


- Ogarniętego Team i Profesjonalizmu


- No to chyba już na tyle ;)




Pszelkie info podam na gg : 46597283




Pozdro :D

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam jestem Daniel mam 17 lat szukam kogoś kto mógłby pomóż mi z utworzeniem własnego serwera metin2


Chodzi o serwer hamachi Prywatny (tylko dla kolegów)


Najprostszy jaki może być


PW Lub Skype: danieelekpl gg :10124633

Opublikowano

Witam Szanowne Osoby z Tego Forum!


Poszukuje do pomocy przy serwerze


Technika/ClientMastera Pomoc ogolna sam duzo potrafie ale wiadomo duzo to nie wszystko jesli masz czas / ukonczone 15lat WAL ŚMIAŁO!!


PS:


Pomoge przy serwerze Dedykowanym/Vps/No-Hamachi ( CLIENT , STRONY INTERNETOWE , PLIKI SERWEROWE , QUESTY )


(OFERUJE RÓWNIEŻ POMOCE PRZY SERWERACH HAMACHI!!)


(Zostanę również GM na Hamachi :D)


Pisac Pw. badz GG:2815428

Opublikowano

Quester


Pragnę zaoferować swoje usługi w pisaniu questów



Umiejętności


  • Pisanie questów fabularnych
  • Dungeonów
  • Questów na czas
  • Questów które można wykonywać określona ilość razy

Wymagania


  • max 5-6 osób w zespole
  • minimalnej pomocy przy fabułach do questów
  • Chęci stworzenia "czegoś"
  • Nie chce żadnego % z IS ani PLN

Kontakt


PW


GG:44582194

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Witam serdecznie.

Jestem jednym z założycieli nowego projektu o nazwie Inspirion.

Poszukuję bardzo dobrego technika, który potrafi to co technik, a jeżeli byłaby znajomość z programem graficznym 3D, czy też z tworzeniem map oraz questów i dungeonów, czy też znajomość z językiem Pythona. Jeżeli coś takiego chodź w części potrafisz proszę zgłoś się, a nie pożałujesz.

Fabuła będzie dość prosta, lecz będzie unikalna.

 

Oferujemy:

-Profesjonalne zabezpieczenia serwera ( MySQL, FireWall, rules etc.)

-Strona o grafice Skyne.pl oraz skryptach Welnesa :)

-Bardzo dobra reklama.

-Grafika do prezentacji.

-Tło logowania/autorskie ikonki jednego setu ekwipunku oraz znaczek GM.

-Profesjonalne video.

-Facebook serwera.

 

 

Poszukuję drugiego technika ze względu, iż sam nie zrobię wszystkiego. Cały serwer robimy razem i zgodnie z fabułą, którą przedstawię gdy już się zobaczymy.

Mamy masę rzeczy autorskich. Myślę, że wykorzystamy również tajniki Team Vievera.

 

GG: 40598120

PW

 

Skype/TS3/Facebook.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Poszukuje GM (HELPERA) Przy Stawianiu CzeresMT2 HAMACHI Wiencej Info Na PRIV

 

 

Zostanie GM Na Dedyku Max 250lv

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...