Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję skład max. 15k na PS3. Buduję nowy i liga, kraj itd. obojętne. Jeszcze polećcie jakieś fajne ustawienie, bo jestem trochę nowy w fifie :P

Z zawodników to mam bodajże benteke, reszty nie pamiętam, a nie chce mi się konsoli odpalać :P

 

Wydaje mi się, że pod Benteke takie coś pasuje

 

http://www.futhead.com/14/squads/4405586/

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś mocny na CAM do BPL do 35k. Nie rooney.

 

Cazorla i Mata.

Potrzebuję skład max. 15k na PS3. Buduję nowy i liga, kraj itd. obojętne. Jeszcze polećcie jakieś fajne ustawienie, bo jestem trochę nowy w fifie :P

Z zawodników to mam bodajże benteke, reszty nie pamiętam, a nie chce mi się konsoli odpalać :P

 

http://www.futhead.com/14/squads/4409157/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ravoner jaki masz składzik na UT?

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Mam do dyspozycji około 250k coinsów i chcę złożyć sobie skład po wyjściu "Team of the year", gdyż ceny zdecydowanie spadną. Mam kilka pomysłów. Doradźcie który najlepszy i co w nich zmienić.

 

http://www.futhead.com/14/squads/4430279/

http://www.futhead.com/14/squads/4430346/

 

Oczywiście możecie proponować inne składy :)

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

to nie ma znaczenia, byle by mial bundeslige ;) jedyna roznica to +3% albo +1% kontraktow :)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Suarez czy eto?

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

zalezy co wolisz i jakiego masz drugiego napastnika ;) dwoch wolnych na napadzie ( tak jak ja mialem van persie i rooney ) to pomylka, jeden musi byc szybki :)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

2 napastnik to sturidge ( chyba tak sie to pisze xD). Bo mam do wyboru suarez i eto lub suarez i sturidge

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

duet suarez + eto lepszy :) nie wiem jak suarez gra, ale jak nie bedzie ci pasowal wymien go na rooneya - pogrom

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

2 napastnik to sturidge ( chyba tak sie to pisze xD). Bo mam do wyboru suarez i eto lub suarez i sturidge

 

Brałbym Suarez + Eto, a Sturridge na ławkę.

 

 

 

Proszę o 3 składy do 160k każdy na PC:

-brazylijski

- z Ligue 1

-jakaś hybryda (Nie Serie A i BBVA)

 

Brazylia: http://www.futhead.com/14/squads/4481800/

Ligue 1: http://www.futhead.com/14/squads/4436515/

Hybryda: http://www.futhead.com/14/squads/4481779/

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...