Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Boruc na szczęsnego lub czecha.

złożyłbyś mi jeszcze skład Bundesligi do 380 k na pc ? (bo Brazylijskim trochu źle mi się grało :p)

moje wymagania :

-Solidna Obrona

-Dowolna formacja (Tylko nie 4-1-2-1-2 !)

-skrzydłowi.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/1440011/#

 

Jakieś zmiany panowie?

pc

budżet 25k

osobiscie planuje mikel>>> gerrard

lukaku>>> benteke

Young>>> schurrle

 

to moja pierwsza fifa , i nie wiem kogo jeszcze wcisnac do tego skladu. :)

benteke rzeczywiście o wiele lepszy od benteke, na śpd paulinho skoro nie masz kasy na fellainiego i schurrle jest najlepszym lp z angielskiej, o wiele lepiej mi sie nim kgralo niz willianem a i na bramke mozesz sobie kupic mignoleta przyda ci sie jak kiedys bedziesz chcial robic sklad belgijski ;)

 

i nie słuchaj tego jugensa bo guzik wie

@up

http://www.futhead.com/14/squads/1470495/

Opublikowano

benteke rzeczywiście o wiele lepszy od benteke, na śpd paulinho skoro nie masz kasy na fellainiego i schurrle jest najlepszym lp z angielskiej, o wiele lepiej mi sie nim kgralo niz willianem a i na bramke mozesz sobie kupic mignoleta przyda ci sie jak kiedys bedziesz chcial robic sklad belgijski ;)

 

i nie słuchaj tego jugensa bo guzik wie

 

benteke rzeczywiście o wiele lepszy od benteke

Szacun bro ;)

 

Na lp już bym dał lepiej taarabt'a.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Skład: Liga niemiecka


Monety:ogólnie mało 10,000


W czym potrzebujesz pomocy?:Tani,szybki skład z ligi niemieckiej,chce zacząć od zera

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Szacun bro ;)

 

Na lp już bym dał lepiej taarabt'a.

tam miało być lukaku ale każdy by sie tego raczej domyślił

 

człowieku weź wyjdź z tego tematu błagam cie! takie głupoty wypisujesz ze zamiast im pomagac to ty im psujesz te sklady

 

Ok. załóżmy że masz taarabta. LP z 79 pace - słabo - 5 gwiazdek sztuczek - fajnie 4 gwiazdki słabszej nogi - też fajnie 73 punkty shootingu.. - żartujesz sobie? tyle strzałów to może mieć jakiś zajebiście szybki pomocnik ale nie koleś który ma 79 tempa i co bedziesz nim robil po tym boisku skoro bedzie sie poruszal jak twój śp?

 

@up x3 a coś z ŚPO ?

jak bedziesz chciał dokupić jakiegoś ŚPO z niemieckiej to z tańszych albo DRAXLER albo Mkhitaryan

Opublikowano

tam miało być lukaku ale każdy by sie tego raczej domyślił

 

człowieku weź wyjdź z tego tematu błagam cie! takie głupoty wypisujesz ze zamiast im pomagac to ty im psujesz te sklady

 

Ok. załóżmy że masz taarabta. LP z 79 pace - słabo - 5 gwiazdek sztuczek - fajnie 4 gwiazdki słabszej nogi - też fajnie 73 punkty shootingu.. - żartujesz sobie? tyle strzałów to może mieć jakiś zajebiście szybki pomocnik ale nie koleś który ma 79 tempa i co bedziesz nim robil po tym boisku skoro bedzie sie poruszal jak twój śp?

 

jak bedziesz chciał dokupić jakiegoś ŚPO z niemieckiej to z tańszych albo DRAXLER albo Mkhitaryan

 

Tak tak, teraz nie liczy się już pace. To samo strzały, on jest do wrzutek a nie po to aby strzelać nie wiadomo z ilu metrów. Widzę jesteś przyzwyczajony do fify 13 ;) Mi jest potrzebny na lp i pp ktoś kto ma dobry drybling, to mi wystarczy.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Skład: Liga niemiecka

 

 

Monety:ogólnie mało 10,000

 

 

W czym potrzebujesz pomocy?:Tani,szybki skład z ligi niemieckiej,chce zacząć od zera

 

Fifa 14 oczywiście

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

proste pytanie: D. Ba , Soldado czy Torres?

 

niech wypowiadjaa sie osoby ktore nimi grali, statystyki z futheada moge sobie sam zobaczyc ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Tak tak, teraz nie liczy się już pace. To samo strzały, on jest do wrzutek a nie po to aby strzelać nie wiadomo z ilu metrów. Widzę jesteś przyzwyczajony do fify 13 ;) Mi jest potrzebny na lp i pp ktoś kto ma dobry drybling, to mi wystarczy.

taa widze że nadal chcesz sie tutaj ośmieszać:)

jak chcesz dojść do sytuacji gdy bedziesz mógł wrzucić piłke jak obronca ktory bedzie mial 80+ pace bedzie ci zabieral pilke? przypomne ci ze tutaj moze cie ciagnac za koszulke wiec wychodzi z tego okolo 70 pace w ciaglym biegu a rzadko kiedy odgwizduja tutaj faule

TAARABT JEST GÓWNEM W 14 I ZROZUM TO CZŁOWIEKU to że pace sie nie liczy w 14 to nie znaczy ze skrzydla moga miec po 60 pace

http://www.futhead.com/14/players/6140/oussama-assaidi/ porownaj sobie jego i taarabta

 

Fifa 14 oczywiście

http://www.futhead.com/14/squads/1485389/

 

W czym potrzebuję pomocy: Potrzebuje składu z angielskiej ligi do 50 tysięcy na PC z góry dzięki. :)

http://www.futhead.com/14/squads/1485749/

Opublikowano

taa widze że nadal chcesz sie tutaj ośmieszać :)

jak chcesz dojść do sytuacji gdy bedziesz mógł wrzucić piłke jak obronca ktory bedzie mial 80+ pace bedzie ci zabieral pilke? przypomne ci ze tutaj moze cie ciagnac za koszulke wiec wychodzi z tego okolo 70 pace w ciaglym biegu a rzadko kiedy odgwizduja tutaj faule

TAARABT JEST GÓWNEM W 14 I ZROZUM TO CZŁOWIEKU to że pace sie nie liczy w 14 to nie znaczy ze skrzydla moga miec po 60 pace

http://www.futhead.com/14/players/6140/oussama-assaidi/ porownaj sobie jego i taarabta

 

http://www.futhead.com/14/squads/1485389/

 

http://www.futhead.com/14/squads/1485749/

 

Proszę bardzo ;)

 

http://www.futhead.com/14/players/6140/oussama-assaidi/compare/14-4674/

Zobacz sobie total stats, jak ktoś gra pod drybling spokojnie da radę nawet z 54 pace mowa o legendzie Ronaldinho.

W każdej fife go mam i bez problemu mogę okiwać obrońców z 80 pace ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Proszę bardzo ;)

 

http://www.futhead.com/14/players/6140/oussama-assaidi/compare/14-4674/

Zobacz sobie total stats, jak ktoś gra pod drybling spokojnie da radę nawet z 54 pace mowa o legendzie Ronaldinho.

W każdej fife go mam i bez problemu mogę okiwać obrońców z 80 pace ;)

RONALDINHO to CM a nie lewe skrzydło

 

to nei miało być porównanie na futheadzie bo inaczej to sie sprawdza w praktyce biegając wolnym taarabtem z m/l a biegając szybkim assaidim z h/l na skrzydle i teraz sobie odpowiedz kim szybciej miniesz obroncow?

Opublikowano

proste pytanie: D. Ba , Soldado czy Torres?

 

niech wypowiadjaa sie osoby ktore nimi grali, statystyki z futheada moge sobie sam zobaczyc ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Kone ;D

Tańszy i lata jak Ci 3. Miałem wszystkich i torres jedynie fajnie u mnie grał.

cena nie gra roli, stac mnie na wszystkich naraz, po prostu chce najlepszego ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...