Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kogo tutaj zmienić?

http://prntscr.com/1ufvh8

 

 

Lewego obrońce opłaca się zmienić ja Albe ?

I Gameiro(Tego po prawej) na ataku na kogo zmienić? Przy okazji bd trzeba zmienić tego pomocnika na środku, chyba, nie ?

Do 50k maksymalnie. Jak już zmiana tego na środku to ma mieć dobre strzały z daleka, a napastnik żeby miał też chociaż średnie główki :P

Opublikowano

Może mi ktoś złożyć jakiś hiszpański skład do 10k? platforma pc

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

formacja obojetna tylko nie 4-3-3 i 3-5-2 wole srodkiem klepa;)

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Pohandluj trochę, zainwestuj te 10k.

Ja z 3k zrobiłem w 3 dni około 40 jak wszystko się sprzeda ;)

Zobacz na YT kogo kupować itp

Możesz na pw mi podesłać jakieś filmiki? będę wdzieczny:)

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Dawaj te filmiki tutaj , też jestem zainteresowany !

338fef45.png


100 - 200 - 300 - 400 - 500 Jeżeli Ci pomogłem liczę na LIKE :D

Opublikowano

Filmiki nie do końca się sprawdzają, ponieważ rynek tak szybko się zmienia że nie warto jest patrzyc na tych zawodników którymi oni handlują, ja mam swój sposób dzięki któremu dziennie 10-15 k wpada bez wysiłku i jakiegos ostrego obczajania rynku.

 

Polega on na handlowaniu strojami. Ja na ps3 najwięcej handluje strojami wyjazdowymi juventusu i wyjazdowymi arsenalu, te pierwsze licytuje do 500 i schodza po 800-1000 bez problemu ( zależy od dnia i godziny), aresenalu mam inna metode, daje kup teraz 1,5k i szukam 55-60 minute, czesto zdarzaja sie nawet ponizej tysiąca, i sprzedaje ponad 2k więc czyste 1k profitu :) Znajdźcie sobie swoje stroje do handlowania i się tych paru stroi trzymajcie a profit macie gwarantowany jeśli będziecie dobrze to robić :)

Opublikowano

Doradzi ktoś kogo kupić na ŚO ( potrzebuje 2 ) jak robię skład z Ligi Hiszpańskiej ? Tylko nie jakiś koks jak Ramos tylko takich na początek, tanich.

 

Aaa, wie ktoś może ile warty Milito inform ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...