Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi o całkiem tani skład najlepiej z portugali/hiszpani ale może być też z innych. Tak pod szybkość,podania prostopadłe 4-4-2 a budżet no jak narazie mówię że tani chcę ale tak ok. 15k może być


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Torres na CM? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

http://www.futhead.com/14/squads/838330/

 

Co zmienić w tym moim składzie co podałem ?

Zależy mi na tym aby był tam Negredo bo gram głównie na dośrodkowania.

Na jaką formacje może by zmienic ?

 

PS. Co powiecie abym zbierał na coś takiego :

 

http://www.futhead.com/14/squads/839036/
 

Btw. możesz zamienić Puyol'a na Pepe.

Opublikowano

 

http://www.futhead.com/14/squads/838330/

 

Co zmienić w tym moim składzie co podałem ?

Zależy mi na tym aby był tam Negredo bo gram głównie na dośrodkowania.

Na jaką formacje może by zmienic ?

 

PS. Co powiecie abym zbierał na coś takiego :

 

http://www.futhead.com/14/squads/839036/
 

 

 

Torres za słaby na cm ogl spoko.

 

W drugim zmień tego ŚPO na modrica ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Siemanko, potrzebuje skład z obojętnie jakiej ligi do 60k, gram środkiem, najlepiej żeby było 4 obrońców ale nie koniecznie, nie używam za bardzo tricków ale się uczę. I potrzebuje jeszcze drugi skład do 160k z tymi samymi wymaganiami. Ps3

Opublikowano

Wszystkie 4-3-3.

4-3-3(5) wydaje sie byc calkiem dobre jesli masz dobrego napastnika z high attacking workrate.

 

No ale jak gram na 4-3-3 i zbiegam prawym napastinikiem na bok i robię wrzutkę, to zawsze jest tam ustawiony ledwy napastnik, a nie ten ze środka.

To wina formacji czy tego, że nie umiem dobrze dograć? xD

Jak to drugie, to jakieś rady ?

Opublikowano

Sprobuj 4-3-3(5) i dopasuj jakos workratesy, zeby N czekal na wrzute

 

4-2-3-1 i 4-2-3-1(2) tez moga byc dobre jak wezmiesz dobrych CAM/LM i RM jesli chodzi o dosrodkowywanie

 

polecalbym cos z seria A :)

76561198026780786.png

Opublikowano

Tani dobry hiszpański skład, taki na podania prostopadłe,długie itp. trochę szybcy.

Gram formacją 4-1-2-1-2

PC Fifa 13.

 

Lub jeżeli ktoś poleca inną formację na bardziej podania długie,prostopadłe itp. to podawać

Skład tak do hmm 50k?


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

No ale jak gram na 4-3-3 i zbiegam prawym napastinikiem na bok i robię wrzutkę, to zawsze jest tam ustawiony ledwy napastnik, a nie ten ze środka.

To wina formacji czy tego, że nie umiem dobrze dograć? xD

Jak to drugie, to jakieś rady ?

 

Sprawdź jaki ten napastnik ma workrate, jeżeli high/high lub medium/medium to się nie dziw. Zawsze będzie z tyłu za akcją ;d

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Sprawdź jaki ten napastnik ma workrate, jeżeli high/high lub medium/medium to się nie dziw. Zawsze będzie z tyłu za akcją ;d

 

Attack Workrate - Medium , Defensive Workrate - Medium

Czyli złe ?

 

To na kogo go wymienić? Ważne aby był z hiszpani, budżet do 50k.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...