Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Drużyna: Chelsea FC
Skład: Hart, Azpilicueta,Luiz,Hummels,Alba,Lampard,,Ronaldinho,Mata,Hazard,Messi,Torres
Budżet: 80 mln Euro
W czym potrzebuję pomocy: Kogo mogę sprzedać, kogo mogę kupić

HEHEHEHEHEHEHEHEHHE nie śmieszne

Opublikowano

zlozcie jakis tani sklad na ps3 fifa 14 pod bundselige jeden, a drugi pod barclays :>

Podaj dokładnie do ilu coinsów, dla jednego tani to skład za 10k a drugiego za 80k.

 

http://www.futhead.com/14/squads/1176213/

Co zmienić w tym składzie ? Mam 10k ps3

 

A może zacząć robić skład brazylijski ? ;)

Kyle Walker.

 

 

jaka formacja w fifie 14 ps3 pod bundeslige ?

 

4-1-2-1-2

Opublikowano

Witajcie!

Zróbcie mi jakiś tani szybki skład z dowolnej ligi!

 

Do sprzedaży mogę dać Palacio , Abate bo tak czy siak potrzebna jest kasa na nowy sklad!!

 

 

10-20Koła :)

Piteraskwiat.png

Opublikowano

Podaj dokładnie do ilu coinsów, dla jednego tani to skład za 10k a drugiego za 80k.

 

50k ? coś koło tego

nie potrzebuje zadnych koksow za kilkadziesiat tysiecy, potrzebny mi w miare dobry sklad na ktorego nie trzeba wydac fortuny :>

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Serie A, Formacja obojetnie byleby bylo 4 obroncow i wiecej niz jeden do atakowania. Gram na PC i do wydania mam 200k Prosilbym o zbudowanie takiego skladu poniewaz sam nie ogarniam tej ligi, dzieki :)

Jeśli pomogłem, nie pogardzę lajkiem :)

Opublikowano

Skład : brak

Ilość monet :40k

W czym potrzebuję pomocy: Zbudowanie składu z bundesligi pod jakąś dobrą formacje. W tym składzie koniecznie musi być Kevin-Prince Boateng :)

Opublikowano

Co Moge zmienic w tym skladzie? : http://www.futhead.com/14/squads/1244201/ mozecie mi proponowac graczy do 10k jeden max. zastanawiam sie nad zmiana Kone na Sturridge, oraz mirallasa na Valencie. Co wy o tym sądzicie? I czy jest roznica w grze Begovica i De Gea ? czy oplaca sie dodac te kilka coinsow i kupic De Gea ?

Miałem praktycznie identyczny skład na początku fify jak ty.

Teraz mam taki http://www.futhead.com/14/squads/1251417/

Jak będziesz miał kaske to postaraj się zrobić taki sam lub podobny, bo miło się nim gra.

Opublikowano

Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się swoim skromnym składem. http://www.futhead.com/14/squads/1283100/
Dodam,że zaczęło się od taniego składu full spain/bbva, który opierał się na bardzo szybkich zawodnikach jak De Marcos, Adrian, Montoya (nie zmieścili się na rezerwach) jednak to już nie Fifa 13 gdzie szybkość była zanadto aż istotna.
Co byście jeszcze polecali zmienić/ do czego dążyć? Powodzenia w grze i pozdrawiam

Opublikowano

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hS38pJUdnKjd8:pc

Chyba jeszcze kupie Reusa na lewą pomoc.

 

Coś w tym składzie można jeszcze zmienić ?

Lepsza będzie obecna formacja (4-2-3-1) czy może lepiej będzie zrobić ten skład pod 4-1-2-1-2 ?

Ja bym na pewno zmienił Huntelara na Mandzukicia/Lewandowskiego. Skład ogólnie rzecz biorąc, jest dobry. Lewe skrzydło mógłbyś zasilić Reuse'm. Może jeszcze środek, zamiast Kevina dać Gotze, i to było by na wszystko. :D Składzik kozacki

imetin_logo.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...