Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Prosiłbym o podanie dobrego napastnika który ma dobre główki i dobrą siłę strzałów, także o podanie 2 szybkich i dobrze podających pomocników (Lewa i prawa strona)

Tryb kariery


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Skład: Full bronze
Ilość monet: 500
W czym potrzebuję pomocy: Złóżcie mi cały skład.

Taki na początek, bo dopiero zacząłem :P

Najlepiej z ligi angielskiej bo tam tani zawodnicy chyba są ? Jaką formacją grać?

 

Jak coś to Fifa 14 Xbox.

Opublikowano

Skład: Full bronze

Ilość monet: 500

W czym potrzebuję pomocy: Złóżcie mi cały skład.

Taki na początek, bo dopiero zacząłem :P

Najlepiej z ligi angielskiej bo tam tani zawodnicy chyba są ? Jaką formacją grać?

 

Jak coś to Fifa 14 Xbox.

Za 500 coinsów nie da się złożyć składu i w lidze angielskiej wcale nie ma tanich zawodników :D

Jest to popularna liga więc ceny potrafią być wygórowane ale też straszne nie są.

Uzbieraj jakieś kilka tyś to będzie można coś złożyć.

Opublikowano

Za 500 coinsów nie da się złożyć składu i w lidze angielskiej wcale nie ma tanich zawodników :D

Jest to popularna liga więc ceny potrafią być wygórowane ale też straszne nie są.

Uzbieraj jakieś kilka tyś to będzie można coś złożyć.

 

Tzn mi chodziło o to, że aktualnie tyle mam.

A skład żebyście mi złożyli za te kilka tysięcy :P

Opublikowano

Przecież napisałeś "full bronze" lol :D

 

Z tym full bronze, to był mój aktualny skład a nie taki jaki chcę.

Chciałem przez to podkreślić że dopiero zaczalem grać w fifie 14 w UT.

Opublikowano

Ok dzięki, wybiorę sobie coś z tego.

A moglibyście złożyć jakiś team też Hiszpański abym miał jakieś porównanie i więcej wyboru ?

Tak do max 15k.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...