Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam oto mój skład bbva/spain. http://www.futhead.com/14/squads/1283100/ PS nie zmieściłem wszystkich. Jest tam jeszcze na gdzieś w rezerwach Montoya, Coentrao, Adrian, Susaeta, De Marcos, Inigo Martinez, Mathieu ale to już mniej kluczowi zawodnicy.
Co polecacie zmienić/do czego dążyć?
Dużo osób pyta o Cazorle, mnie gra się świetnie. Bardzo dokładne podanie, masa asyst. Rewelacyjny strzał z dystansu. Nie ważne jak jesteśmy ustawieni Santi zawsze pośle rakietę czy to z lewej, czy prawej nogi (5*). U mnie doskonale współpracuje z Torresem i mimo, że Benzema ma lepszego pace'a a resztę statystyk praktycznie identyko to to jest właśnie skład nr 1 u mnie. Gdy gra Benzema na camie jest Isco, ale to już kwestia gustu ja wole to pierwsze ustawienie.
Pozdrawiam

Opublikowano

Skład: Dojcze Bundelsliga :D

<b>

Obecnie : Mandziukic N , Huntelar N , Błaszczykowski PP, Dante śO, Subotić ŚO, Sokratis ŚO, Bender ŚP, Elia LP, Genter ŚP, Mkhitaryan ŚPO

<b>

formacja 3-4-1-2

<b>

kasa nwm ile 25k się ogrannie , brakuje mi kogoś dobrego na obrone bo tylko narazie dante dobre gra i jakiegoś ŚP

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

Mój Potwór xD : I5 3350p, Club3D 7870xt le, Msi b75-p45, Silentium PC deus 500w, goodram 4gb 1333 cl9

Opublikowano

Witam oto mój skład bbva/spain. http://www.futhead.com/14/squads/1283100/ PS nie zmieściłem wszystkich. Jest tam jeszcze na gdzieś w rezerwach Montoya, Coentrao, Adrian, Susaeta, De Marcos, Inigo Martinez, Mathieu ale to już mniej kluczowi zawodnicy.

Co polecacie zmienić/do czego dążyć?

Dużo osób pyta o Cazorle, mnie gra się świetnie. Bardzo dokładne podanie, masa asyst. Rewelacyjny strzał z dystansu. Nie ważne jak jesteśmy ustawieni Santi zawsze pośle rakietę czy to z lewej, czy prawej nogi (5*). U mnie doskonale współpracuje z Torresem i mimo, że Benzema ma lepszego pace'a a resztę statystyk praktycznie identyko to to jest właśnie skład nr 1 u mnie. Gdy gra Benzema na camie jest Isco, ale to już kwestia gustu ja wole to pierwsze ustawienie.

Pozdrawiam

http://www.futhead.com/14/squads/1528105/

do tego możesz sobie dążyć

 

misupisu123

 

http://www.futhead.com/14/squads/1528540/

Opublikowano

Potrzebuje jakieś dobrej formacji,wyrównane ,,moce " defensywne jak i ofensywne .

Zawodników których posiadam :

-Hart

-Clichy

-Rafael

-Kompany

-Vidić

-Fellaini

-Leiva

-Young

-Soldado

-Torres

-Valencia

-Eriksen

+100 k

Opublikowano

Jeżeli cena nie gra roli, to może jovetić lub eto ? ;d

cena nie grała roli przy tamtych, ktorzy sa po max 5k ;D a eto to jednak 50, a tyle to nie mam :P

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Kto lepszy na Bramke BPL ? Czech czy LLioris ?

 

Lloris ma trochę lepsze statystyki ale za to jest niższy.

Ja jednak wybrałbym Llorisa. Dobrze mi się nim grało w FUT 13.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład: Jeszcze nie mam dopiero zaczynam gre ultimate team
Ilość monet: 200tys coinsów
W czym potrzebuję pomocy: jaką dobrą drużynę mogę złożyć za taką sume ? najlepiej cały team zeby nie bawic sie z zgraniem

Opublikowano

Skład: Jeszcze nie mam dopiero zaczynam gre ultimate team

Ilość monet: 200tys coinsów

W czym potrzebuję pomocy: jaką dobrą drużynę mogę złożyć za taką sume ? najlepiej cały team zeby nie bawic sie z zgraniem

http://www.futhead.com/14/squads/1573654/

 

 

Napisano minutę temu

Pomoże ktoś? Potrzebuje do tego składu dwóch pomocników lewego i prawego. Cena to tak powiedzmy 20k za sztuke.

 

http://www.futhead.c...squads/1560447/

http://www.futhead.com/14/squads/1573659/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...