Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam wszystkich oprócz Walcotta i nie będę go kupował zamiast niego postanowiłem Bena Arfe ale zbieram an Arfe polecicie jakiegoś dobrego PP do 3300 :) ?

Oczywiście z Premier League :>

Do o tego składu - http://www.futhead.com/fifa/squads/14520155/

Tak żeby 100 zgrania było :D

 

@EDIT

 

Nie aktualne zakupiłem na dłuższy moment (aż na bena uzbieram) Lennona :D

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Tak wgl to czemu na futhedzie david luiz jest taki drogi?

Na futwizie kosztuje około 2,5k.

 

@edit

Już nie ważne miałem jakiś błąd na futhedzie, że zwykły David Luiz kosztował 50k :O

Opublikowano

Skład: Liga angielska
Ilość monet: 20000 Coins
W czym potrzebuję pomocy: chcem drużyne z ligi angleiskiej i lubie długie piłki prostopadłe ..

BO NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS.RUCH !

Opublikowano

Skład: http://www.futhead.com/fifa/squads/14553355/

Ilość monet: lekko ponad 200k

W czym potrzebujê pomocy: Zmienić na lepszą formację, dokonać zmian w składzie...

Formacja: Długie piłki / Kontratak

(Najwygodniej mi sie grało 4-3-3)

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/14555822/

Jak chcesz lepsze główki to zamiast Teveza kup Torresa.

 

 

 

Panowie potrzebuje jakieś fajnej drużyny do 35k z ligi angielskiej,formacja hmm najlepiej lubie grać kontrataki i prostopadłe długe piłki ..

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/14555604/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jak chcesz zawodnika, który potrafi pracować w obronie i ataku to Ramires. Natomiast kogoś przydatnego tylko w ataku, to Oscar.

Ramires na ŚP, Oscar na ŚPO.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja tam wole Bale bo gram formacją 4-4-2, gdzie potrzebny jest pomocnik, a nie skrzydłowy. Ma lewą nogę i świetne statystyki do wykonywania rzutów rożnych. Hazard jest znacznie bardziej ofensywny.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mam ten skład : http://www.futhead.com/fifa/squads/14361299/

I mam pytanie czy dokupywać do niego stopniowo lepszych piłkarzy za 5-10k czy dacie mi skład który moge powoli budować oparty na piłkarzach za 5-10k ( jeden ) taki dość dobry , lepszy od tego który mam ?

??? Jeśli ktoś może to jeszcze prosiłbym o podpowiedz na PW jak troche zarobić na PS3 bo mam gdzieś 10k za sezon z czego 5-7 idzie na kondycje i kontrakty ( jakiś hazard oprócz meczów xD ) ???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...